Coming Soon ™

Skarga na drogę naughtylus_
#1
Witam mój zły sąsiad naughtylus_ zbudował paskudną drogę nad moją zasłania ona ją na całej jej długości oraz jest bardzo brzydka, odbiera mojej drodze jej piękno. Proszę o jej przemieszczenie albo zburzenie.
Zdjęcia są tutaj http://imgur.com/a/DkhJ6
Pozdrawiam scrablord.


#2
Dramy fCraftowe: cz. 39283478974239789 Kappa

Idę po popcorn, z/w.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#3
A mój bardzo dobry sąsiad jeszcze nie dawno zablokował mi dostęp do mojego cuboida.
Było to chyba w tym temacie : https://fcraft.pl/temat-zablokowanie-drogi-613


#4
A ja powtórzę to co już powiedziałem: Nie trzeba było budować tego paskudnego domu przy mojej drodze, nikt ci nie kazał, nie pozdrawiam.
Po za tym jak mam ciebie lubić skoro chciałeś zburzyć mój dom kiedy nie mogłem grać.
Nie zablokowałem ci nigdzie dostępu bo masz wejście z drugiej strony sam widziałem.


#5
(07.05.2017, 12:49)scrablord napisał(a): A ja powtórzę to co już powiedziałem: Nie trzeba było budować tego paskudnego domu przy mojej drodze, nikt ci nie kazał, nie pozdrawiam.
Po za tym jak mam ciebie lubić skoro chciałeś zburzyć mój dom kiedy nie mogłem grać.
Nie zablokowałem ci nigdzie dostępu bo masz wejście z drugiej strony sam widziałem.

Czyli cuboid 4 x 4 chunki ma mieć tylko 1 wyjście?
oraz dlaczego do mojej farmy mam chodzić dookoła  mojego cuboida?


#6
Nie wiem dlaczego, jak ci się nie podoba to się przeprowadź ja nie kazałem ci osiedlać się przy mojej drodze, pewnie liczyłeś na to, że uda ci się zniszczyć mój dom, i to dlatego tutaj mieszkasz jesteś wredny, proszę daj mi już spokój.


#7
(07.05.2017, 12:59)scrablord napisał(a): Nie wiem dlaczego, jak ci się nie podoba to się przeprowadź ja nie kazałem ci osiedlać się przy mojej drodze, pewnie liczyłeś na to, że uda ci się zniszczyć mój dom, i to dlatego tutaj mieszkasz jesteś wredny, proszę daj mi już spokój.

nie osiedlałem się przy tobie czy twojej drodze
osiedlałem się niedaleko miejsca gdzie mieszkał @whitehead bo to on mnie zaprosił do gry


#8
Kolejna drama. Pogódźcie się polubownie, a nie skargi tworzycie.


[Obrazek: fElmNP7.png]
#9
No to trzeba było się osiedlić po drugiej stronie, ja mam dalej wrażenie, że robisz to wszystko specjalnie a twoje budowanie paskudnych dróg tylko to potwierdza,
nie będę się godził z kimś kto chciał mnie pozbawić domu a teraz robi wszystko mi na złość, nie pozdrawiam.


#10
Kolega wyżej chyba ma schizofrenie paranoidalną. Nie tobie oceniać czy buduje ładnie czy nie bo nie wiesz co budowniczy miał w zamyśle, to po pierwsze. Po drugie, nie grałeś długo - zgodnie z regulaminem mógł wnieść o rozbiórkę. To twoja wina że nie wchodziłeś więc nie doszukuj się urojonych rzeczy. Polecam nabrać trochę dystansu do życia a nie szukać tylko zwady.


#11
popieram scrablorda. kto normalny buduje drogę nad drogą, żeby było mu wygodniej? budując już swoją (szpetną) posiadłość trzeba było się dostosować do tego co już jest.


#12
(07.05.2017, 13:20)sopher napisał(a): popieram scrablorda. kto normalny buduje drogę nad drogą, żeby było mu wygodniej? budując już swoją (szpetną) posiadłość trzeba było się dostosować do tego co już jest.

wyjście było dostosowane do tego co było


#13
@scrablord ma prawo do blokowania drogi (podlinkuję ponownie https://fcraft.pl/temat-zbiorczy-lista-z...negopl-561), druga strona sporu nie ma prawa do zasłaniania od góry cudzej drogi (https://fcraft.pl/temat-skarga-na-lavard-i-enddell-158).

Nakazuję rozbiórkę zasłaniającej drogi i zastąpienie jej tunelem podziemnym lub równoległą drogą do której prowadziłoby niewielkie (i estetyczne od dołu!) przejście nadziemne nad drogą scrablorda.


#14
Dodam że przez dziurę gości od tej drogi straciłem konia i itemki.


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
#15
(07.05.2017, 14:07)piesm napisał(a): Dodam że przez dziurę gości od tej drogi straciłem konia i itemki.

wpadniesz jeszcze nie raz


#16
Dobra radze pogadać i pogodzićsię. Wspulny wypad na ryby Kappa czy coś

A swoją drogą z dram na fcrafcie możnaby zrobić niezły serial :D


#17
"Skarga na drogę naughtylus_" - po prostu zbanujcie tą drogę.
Co do skargi chciałbym przypomnieć o zapisie w założeniach serwera: 
Cytat:[I.1] Każdy gracz ma prawo do zawłaszczania terenów i surowców niczyich oraz do swobodnego zarządzania swoją własnością i jej ochrony.


[Obrazek: OAeIeW]
#18
(07.05.2017, 14:07)piesm napisał(a): Dodam że przez dziurę gości od tej drogi straciłem konia i itemki.
Cytat z regulaminu:
§3. Ochrona własności

  1. W skład majątku gracza wchodzą:

    1. postać w grze i jej punkty życia,
    2. dobra niczyje pozyskane w zgodzie z §2.1-§2.2,
    3. dobra zdobyte w wyniku wymiany z innymi graczami,
    4. dobra pozyskane z posiadanego majątku w zgodzie z §2.3.

  2. Zabronione jest naruszanie majątku bez zgody posiadacza.
    1. W szczególności zabronione jest zabudowywanie portali netherowych uniemożliwiające graczom wydostanie się.
    2. W przypadku braku dowodów w sprawie przewinienie ulega przedawnieniu.


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
#19
(07.05.2017, 18:37)piesm napisał(a):
(07.05.2017, 14:07)piesm napisał(a): Dodam że przez dziurę gości od tej drogi straciłem konia i itemki.
Cytat z regulaminu:
§3. Ochrona własności

  1. W skład majątku gracza wchodzą:

    1. postać w grze i jej punkty życia,
    2. dobra niczyje pozyskane w zgodzie z §2.1-§2.2,
    3. dobra zdobyte w wyniku wymiany z innymi graczami,
    4. dobra pozyskane z posiadanego majątku w zgodzie z §2.3.
  2. Zabronione jest naruszanie majątku bez zgody posiadacza.
    1. W szczególności zabronione jest zabudowywanie portali netherowych uniemożliwiające graczom wydostanie się.
    2. W przypadku braku dowodów w sprawie przewinienie ulega przedawnieniu.

a po co to wstawiles?


#20
Wykopali pułapkę.


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości