Coming Soon ™

Ankieta: Jesteś za?
Tak
78.57%
11 78.57%
Nie
21.43%
3 21.43%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[v2.2.6] Przepalanie łuków na węgiel drzewny
#18
@Locyc widzę kolejna osoba która nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Polecam doszlifować tą umiejętność bo możesz mieć problemy podczas dalszej edukacji. Chcemy w pełni AUTOMATYCZNEGO sortownika, w którym nie będą się marnowały zbroje skórzane, żelazne i złote. Aktualnie nie da się automatycznie rozdzielić łuków od zbroi. Przy skorzystaniu z dozownika w lawę szłoby i złoto, i żelazo i łuki. Mam nadzieję że już udało mi się oświecić Ciebie. Po prostu najłatwiejszym sposobem na otrzymanie możliwości stworzenia takiego sortownika jest przepalanie łuków.

Osobiście wisi mi to czy będziecie mieli taką możliwość na hardzie (i czy będziecie z niej korzystać), ale na easy byłaby to spora oszczędność czasu który tracimy na ręczne sortowanie itemów z ostatniej skrzynki. Przy waszych pojedynczych spawnerach może i nie ma dużo itemów do sortowania. Ale gdy taki np xNorbi ma spawnerów pewnie z 20, w hedzikowo-drańskiej expiarce spawnerów jest około 16-18 to już mamy o co walczyć. Albo ogólnodostępna expiarka @wilk - niech mu te neodzieci pofarmią większe ilości expa to musi od groma czasu namarnować na oddzielanie wcześniej wspomnianych itemów i ręczne przenoszenie do odpowiednich miejsc.

Jeśli pomogłem, kliknij:
[Obrazek: latest?cb=20130318181017&path-prefix=pl]

@Edyta:
@Atukam72 masz rację, zabrakło wyjaśnienia problemu. Niestackujące się itemy nie mogą być posortowane. I to wszystko, czego zabrakło. Odnośnie farmy złota. Na easy złoto jest mało przydatne. Chciałem pisać propozycję tylko dla easy, @Libter kazał pisać dla obu serwerów więc piszę. A że ludzie z harda mają ból dupy o to - trudno, polecam:

[spoiler][Obrazek: b5e764374682ac7a05cc28da7807][/spoiler]


  


Wiadomości w tym wątku
RE: Przepalanie łuków na węgiel drzewny - przez tydraniu - 16.07.2017, 10:01



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości