Coming Soon ™

Skarga na graczy enddel i Lavard
#1
Wyżej wymieniony gracz a raczej gracze dopuszczali się: zabicia konia gracza LaikIke1, podpalania mnie (KoteY) i gracza LaikIke1 co skończyło się zgonem moim (KoteY) i stracenia masy itemów 

A wszystko zaczęło się od tego że ja (KoteY) i LaikIke1 wpadliśmy na posesje gracza enddell przypadkiem. Po czym enddell zamurował wyjście wraz z graczem Lavard. Chcieliśmy wyjechać i kontynuować nasz przejazd nikomu nie przeszkadzając, a oni oskarżyli nas o podpalanie i wycinkę drzew.


[Obrazek: 5dqp1t.gif]
#2
(16.01.2017, 23:49)KoteY napisał(a): Wyżej wymieniony gracz a raczej gracze dopuszczali się: zabicia konia gracza LaikIke1, podpalania mnie (KoteY) i gracza LaikIke1 co skończyło się zgonem moim (KoteY) i stracenia masy itemów 

A wszystko zaczęło się od tego że ja (KoteY) i LaikIke1 wpadliśmy na posesje gracza enddell przypadkiem. Po czym enddell zamurował wyjście wraz z graczem Lavard. Chcieliśmy wyjechać i kontynuować nasz przejazd nikomu nie przeszkadzając, a oni oskarżyli nas o podpalanie i wycinkę drzew.

Cały kanion został usyfiony przez was dirtem oraz cobblem. Pozostałe okoliczne tereny od cuboida, mniej dokładniej w lesie były przez was niedocięte oraz "usyfione" losowymi blokami.

Reagując na syfienie chcieliśmy ich odstraszyć zapalniczką, Ci odpowiedzieli agresją i zabili nas zanim zaatakowaliśmy poważniej Kotey'a lawą.
Nikt wam nie kazał przeskakiwać palisady(ba, nawet nie jesteście tu mile widziani - obecnie wisi tu flaga z ostrzeżeniem dla takich jak wy). Jeżeli się wbiliście to nie oczekujcie magicznej pomocy tylko radźcie sobie sami. Z kanionu było wyjście na zewnątrz i dało się spokojnie zeskoczyć bez żadnych obrażeń, jak wcześniej wam się to udało.

Administracje prosiłbym o zwiększenie cuboida, aby nie syfić nam kanionu pod posesją w enddell_dom oraz opcjonalne zadość uczynienie ze strony agresorów w postaci ~15$ jako że na tyle mógłbym wycenić straty z naszej strony.

EDIT: Gracze-dzieci pod wpływem impulsu po mojej wypowiedzi na forum postanowiły podpalić cały las obok cuboida :'). Niestety brak zdjęć z powodu ich szybkiej reakcji w postaci natychmiastowego wylogowaniu się po ujrzeniu nicka.


#3
(17.01.2017, 00:12)Lavard napisał(a):
(16.01.2017, 23:49)KoteY napisał(a): Wyżej wymieniony gracz a raczej gracze dopuszczali się: zabicia konia gracza LaikIke1, podpalania mnie (KoteY) i gracza LaikIke1 co skończyło się zgonem moim (KoteY) i stracenia masy itemów 

A wszystko zaczęło się od tego że ja (KoteY) i LaikIke1 wpadliśmy na posesje gracza enddell przypadkiem. Po czym enddell zamurował wyjście wraz z graczem Lavard. Chcieliśmy wyjechać i kontynuować nasz przejazd nikomu nie przeszkadzając, a oni oskarżyli nas o podpalanie i wycinkę drzew.

Cały kanion został usyfiony przez was dirtem oraz cobblem. Pozostałe okoliczne tereny od cuboida, mniej dokładniej w lesie były przez was niedocięte oraz "usyfione" losowymi blokami.

Reagując na syfienie chcieliśmy ich odstraszyć zapalniczką, Ci odpowiedzieli agresją i zabili nas zanim zaatakowaliśmy poważniej Kotey'a lawą.
Nikt wam nie kazał przeskakiwać palisady(ba, nawet nie jesteście tu mile widziani - obecnie wisi tu flaga z ostrzeżeniem dla takich jak wy). Jeżeli się wbiliście to nie oczekujcie magicznej pomocy tylko radźcie sobie sami. Z kanionu było wyjście na zewnątrz i dało się spokojnie zeskoczyć bez żadnych obrażeń, jak wcześniej wam się to udało.

Administracje prosiłbym o zwiększenie cuboida, aby nie syfić nam kanionu pod posesją w enddell_dom oraz opcjonalne zadość uczynienie ze strony agresorów w postaci ~15$ jako że na tyle mógłbym wycenić straty z naszej strony.

Nie syfiliśmy kanionu przed wejściem do Waszej bazy, szanujemy prywatność jednak muszę się odnieść do Twojego zdania "Jeżeli się wbiliście to nie oczekujcie magicznej pomocy tylko radźcie sobie sami." Okej poradzilibyśmy sobie sami wychodząc z kanionu podsadzką jednak jeśli podkopując nasze bloki których do tego właśnie używamy uważacie że jest to neutralny stosunek do nas to coś tu nie gra. Poza tym kanion kanion "za palisadą" jest otagowany jako Ziemie niczyje więc skarga na nas za stawianie tam dirta i cobbla jest raczej dziwna ???


[Obrazek: adc74b0ea2cfeef728ccb09c88295c5a.320x180x40.gif]
#4
Jeżeli podsadzanie masz na myśli postawienie 40 bloków desek losowo po ścianie kanionu i tworzenie 4 wysokich "podsadzek" z dirta i cobble'a, nawet w miejscach gdzie byś się nie podsadził z powodu cuboidu, szczególnie gdy mogłeś spokojnie wyjść WYJŚCIEM z kanionu to faktycznie musiałby być to mój błąd. Masz z całą pewnością racje. Szkoda, że popartą tylko przez Ciebie samego.

Odnośnie spalenia lasu w strefie niczyjej bezpośrednio przy naszym cuboidzie w akcie buntowniczej agresji dziecięcej mającej na celu prowokację, bo wątpię że tak się wykonuje wycinkę drzew – myślę że to podchodzi pod grief i niszczenie serwera.

EDIT: Sprzątanie na bieżąco syfu który robiliście podciągacie pod podkopywanie, podczas gdy ani razu was nie zrzuciłem. Sami zeskakiwaliście, żeby dalej budować wieże.


#5
Obserwowałem tą całą sprawę z boku. Obie strony są winne moim zdaniem. Po co zabijać lawą? Po co niszczyć teren obok cuboida?  Za duża agresja z obu stron. Ten serwer robi się troszkę toksyczny przez takie zachowania


[spoiler]
[Obrazek: BzSPGL9.png]
[/spoiler]
#6
(16.01.2017, 23:49)KoteY napisał(a): Wyżej wymieniony gracz a raczej gracze dopuszczali się: zabicia konia gracza LaikIke1, podpalania mnie (KoteY) i gracza LaikIke1 co skończyło się zgonem moim (KoteY) i stracenia masy itemów 
Potwierdzam zabicie konia lawą oraz Twoją śmierć przez podpalenie o 23:34.

(17.01.2017, 00:12)Lavard napisał(a): Ci odpowiedzieli agresją i zabili nas zanim zaatakowaliśmy poważniej Kotey'a lawą.
Również potwierdzam śmierć Lavarda i endella przez podpalenie o 23:30 i 23:31 czyli przed śmiercią KoteYa.

(17.01.2017, 00:12)Lavard napisał(a): EDIT: Gracze-dzieci pod wpływem impulsu po mojej wypowiedzi na forum postanowiły podpalić cały las obok cuboida :'). Niestety brak zdjęć z powodu ich szybkiej reakcji w postaci natychmiastowego wylogowaniu się po ujrzeniu nicka.
Również mogę to potwierdzić, las został już przywrócony.

(17.01.2017, 08:58)zizik napisał(a): Obserwowałem tą całą sprawę z boku. Obie strony są winne moim zdaniem. Po co zabijać lawą? Po co niszczyć teren obok cuboida?  Za duża agresja z obu stron. Ten serwer robi się troszkę toksyczny przez takie zachowania
Zgadza się. Obie strony dokonywały samosądów i raczej żadne roszczenia (zwrot spalonych przedmiotów/15$/ukaranie drugiej strony) zawarte w temacie nie zostaną spełnione.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości