Coming Soon ™

Skarga na LGNN
#1
Konto jest tylko do skargi (oraz odpowiedzi przy niej) i nie będę na nim się udzielać. @Libter, po wyjaśnieniu sprawy napisz do mnie na Discordzie - konto usunę.

A więc chciałem zażartować i żądałem od @LGNN 26000$. On to odebrał bardzo poważnie - nazywał mnie "9-letnim dzieckiem z Poznania", osobą upośledzoną itp.
Nie toleruję takich zachowań.
Dowody (album na Imgur): http://imgur.com/a/TZjp9


#2
Jesteś do 100% kasacji, współczuję takim ludziom jak ty.


Uzyskaj wsparcie z zakresu programowania, lub porozmawiaj z ludźmi o podobnych zainteresowaniach - dołącz do społeczności Do programowania!
Są już u nas: @Libter, @Norbi i inni.
#3
Ja próbowałem to potem wyjaśnić spokojnie. A on dalej miał mnie gdzieś i robił swoje. W pełni Ciebie rozumiem. Masz prawo do tego, by mnie nienawidzić. Możesz uważać mnie za kolesia "do 100% kasacji".

Cisza przed burzą?


#4
(21.04.2017, 10:21)nooblenny2 napisał(a): A więc chciałem zażartować i żądałem od @LGNN 26000$.
Miałeś nie pisać już do @LGNN, zwłaszcza z wyjątkowo nieodpowiednimi (w kontekście waszego konfliktu) "żartami".

Czekamy na odpowiedź oskarżonego :V


#5
Uwielbiam kiedy ludzie wklejają screena z rozmowy, pociętego tak, żeby wyciąć wiadomości z kontekstu.


#6
Wypierdalaj stąd już, co kogo to interesuje? xD
[spoiler]
w dodatku zdjęcia są pokazane w taki sposób, że całość może być wyrwana z kontekstu
[spoiler]
nooblenny i tak jest idiotą
[/spoiler]
[/spoiler]


#7
(21.04.2017, 11:52)sopher napisał(a): Wypierdalaj stąd już, co kogo to interesuje? xD
[spoiler]
w dodatku zdjęcia są pokazane w taki sposób, że całość może być wyrwana z kontekstu
[spoiler]
nooblenny i tak jest idiotą
[/spoiler]
[/spoiler]

Prosiłbym o zachowanie odrobiny kultury, jak również swojej osobistej opini dotyczących poszczególnych graczy :)

Ps down: Jaki kto jest każdy widzi co nie znaczy że trzeba tego mówić głośno xd


#8
Popieram.


#9
Błagam nooblenny, przestań robić z siebie idiotę i wyjdź - nie wracaj.


#10
to wszystko prawda potwierdzam /s


#11
Nie rozumiem tego. Czemu działacie przeciwko Libterowi i mnie odganiacie? To zawsze jeden gracz mniej - niby nic, ale dużo.
[spoiler]Bogaty gracz[spoiler]Ten gracz chce działać dla serwera[spoiler]Libter jest smutny[spoiler]A odgania mnie sopher[spoiler]On ma słabe skrypty[spoiler]Do Skripta jak coś[spoiler]Jeszcze nie chcą osoby DOŚWIADCZONEJ na junior moderatora[spoiler]Tylko wolą nowicjuszów[/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler]


#12
(21.04.2017, 13:30)nooblenny2 napisał(a): Nie rozumiem tego. Czemu działacie przeciwko Libterowi i mnie odganiacie? To zawsze jeden gracz mniej - niby nic, ale dużo.
[spoiler]Bogaty gracz[spoiler]Ten gracz chce działać dla serwera[spoiler]Libter jest smutny[spoiler]A odgania mnie sopher[spoiler]On ma słabe skrypty[spoiler]Do Skripta jak coś[spoiler]Jeszcze nie chcą osoby DOŚWIADCZONEJ na junior moderatora[spoiler]Tylko wolą nowicjuszów[/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler][/spoiler]

ja mam 0ropozycje osoby doświadczonej @gasiok


#13
Ale powoli schodzimy z tematu, wróćmy do sprawy z LGNN.


#14
> A odgania mnie sopher
> On ma słabe skrypty
> Do Skripta jak coś


że co? xd

[spoiler]
> Jeszcze nie chcą osoby DOŚWIADCZONEJ na junior moderatora
> Tylko wolą nowicjuszów


Przynajmniej nowicjusze z kulturą są moderatorami niż jakiś chłystek, który tylko pierdoli głupoty i robi gówno-burze.
[/spoiler]


#15
Uwaga bo to ci pisze rozswietli cała sprawę.
Jako doświadczony życiem człowiek. Liczyłem się z tym że noob pisaniem do mnie bedzie prowokował napisanie skargi, tak sie stało.
I w związku z tym że się tego spodziewałem, mam ss większości wiaodmości, zrobiłem to dlatego że zawsze mógł je edytować czy usunąć abym nie uzył ich w sprawie.
W przeciwieństwie do niego wstawie całe ss.

Tak, bede na ss po nim cisnał, bede trollował.
Jesli rozmowa na pw poza serwerem mc czy discord ma byc karana. To karę przyjmę.


Oficjalnie przy wszystkich informuje że :
Przy kolejncyh próbach kontaktu, głupich żartach, grozeniu mi wysłania kogoś pod dom i śledzenia mnie. Wniosę sprawe do prokuratury z artykułu 190 k.k



Oto dowody :
[Obrazek: .eJwNyUEOhCAMAMC_8ADAwiL4G4IEjdoSWuNhs39...height=468]

[Obrazek: .eJwNyksKwyAQANC7uK-fUfzkGj1AESMaSBxxJqv...height=468]

[Obrazek: .eJwNyssNwyAMANBduJePQx3IGh2gQgRBpAQj7J6...height=468]


[Obrazek: .eJwNyksOgyAQANC7sC8Mw0f0Gj1AQ5CAiQJhxlX...height=468]


#16
[Obrazek: .eJwNyssNwyAMANBduJePQx3IGh2gQgRBpAQj7J6...height=468]
To był troll.

I jeszcze coś. Jeśli nie chcesz wiadomości to dobra, będę cicho.

A, i jeszcze coś. Uczyłeś się języka polskiego? Bo ta interpunkcja trochę boli.


#17
Troll nie troll, czuję się nękany. I czuje że faktycznie może ci coś odj****, wiec następnę takie "trolle" będą dokumentowane i zgłaszane gdzie trzeba.


#18
(21.04.2017, 15:40)LGNN napisał(a): błąd 1: rozswietli cała
błąd 2: Jako doświadczony życiem człowiek. Liczyłem się z tym że noob
błąd 3: karana. To karę przyjmę.
błąd 4: śledzenia mnie. Wniosę sprawe


Spałeś przed wszystkimi? Czy mi się wydaje? Rażące błędy...
Normalny człowiek w wieku 23 lat wiedziałby jak napisać poprawnie słowo "rozświetli".

OK. Nie chcesz więcej się ze mną zadawać? Dobra. Mogłeś mnie po prostu usunąć i byłoby dobrze.

Znowu cisza przed burzą?

Hmm, dziwnie gorąco... A nikt nie odpisuje...


#19
Serio, nie brońcie tak tego LGNN, to przecież on wywołał aferę.


#20
Z tego co widzę nikt mmie nie broni.  A gracze jedynie krytykują twoje manipulacje screenami i próby szantażu i słaby trolling.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości