Coming Soon ™

Skarga NoobLenny
#21
Taka gównoburza troszkę bez powodu :< Nawzajem na siebie szczekacie... Ja bym taką skargę uchylił, to nonsens :/


#22
Też bym uchylił.


#23
A ja nie.
[Obrazek: asdasd-asd.png]

[Obrazek: zxczxc.png]


#24
A to ja wyciągam telefon i dzwonię na ten magiczny numer 997 ^^


#25
(15.04.2017, 17:07)NoobLenny ( ͡° ͜ʖ ͡°) napisał(a): A to ja wyciągam telefon i dzwonię na ten magiczny numer 997 [Obrazek: %5E%5E.png]
Halo, Policja, proszę przyjechać na discorda


Skończcie z tym


[Obrazek: OAeIeW]
#26
Teraz przesadził. Upublicznienie tych screenów uważam za niedozwolone. Powinien je usunąć.


#27
Którego ss? Tego z mojego publicznego maila czy mojego publicznego facebooka ?


#28
(15.04.2017, 17:14)NoobLenny ( ͡° ͜ʖ ͡°) napisał(a): Teraz przesadził. Upublicznienie tych screenów uważam za niedozwolone. Powinien je usunąć.
Jak chcesz, to możesz napisać skargę, ale nie poruszajmy tego tematu w tym wątku, bo dotyczy on innej sprawy.

Ponieważ, Ideą fcrafta na pewno nie jest dzielić i walczyć, lecz raczej łączyć tak jak na serwerze będącym przodkiem fcrafta - sv.skript.pl, proponuję zakończyć spór następująco:

@NoobLenny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Otrzymuje blokadę pisania na discordzie na okres 72 godzin.
  • Otrzymuje kontrolę moderatorską postów na forum na okres 48 godzin.
  • Otrzymuje ostrzeżenie na forum o wartości 7 punktów na okres 720 godzin.
  • Następnym razem konsekwencje się podwoją.
Uważam, że jest to wystarczająca kara, a ban permanentny jest zbędny. W tym przypadku występowała reakcja łańcuchowa, która do prowadziła do incydentów znajdujących się na discordzie. Warto także wziąć pod uwagę fakt, że NoobLenny był podenerwowany. Widać, że gracz niekoniecznie odpowiedzialnym zachowaniem pokazuje, że zależy mu na serwerze.
Celem kary nie jest upokorzenie, lecz pokazanie właściwej drogi, oraz danie czasu na uspokojenie.

@LGNN

  • W związku z tym oskarżeniem nie otrzymuje żadnych kar/ograniczeń
W tym przypadku zastanawiam się za 1 punktem ostrzeżenia na forum za naśmiewanie się z NoobLenny na shoutboxie.
Doszedłem do wniosku, że przydałby się moderator na forum.


[Obrazek: OAeIeW]
#29
@"NoobLenny ( ͡° ͜ʖ ͡°)" zostaje zbanowany na Discordzie, a ban tymczasowy na serwerze zostaje przedłużony do dwóch tygodni. Pogróżki na facebooku lub mailowe są niedopuszczalne i jeśli sytuacja się powtórzy rozważę ban permanentny na całe terytorium fCrafta.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości