Coming Soon ™

Skarga NoobLenny
#1
Witam,

Wnoszę o przedłużenie bana dla w/w gracza, lub nawet zmianę bana czasowego na permanentnego.

W momencie gdy Noob otrzymał bana czasowego, za utrudnianie gry na serwerze. Pomijając brak komentarza w skardze na jego osobę. Postanowił wylewać swoje żale na forum oraz na discordzie. Takim zachowaniem prezentował postawę człowieka bardzo aroganckiego i wychodzącego z pozycji męczennika. Gdy ktokolwiek pisał coś na temat jego przewinienia podchodził do sprawy z agresją.

Jego próby wytłumaczenia opierały się na argumencie wybrania mniejszego zła. Jego argumentacja była zerowa. Głownie obracał hipotezy przeciwko nam. Przez najbardziej aroganckie zachowanie, wyśmiewanie.

W czasie długiej rozmowy na #problemy, wykazał się szczególna arogancją a wręcz agresją kierowana do ludzi na czacie.
Od grożenia zamykania graczy w swoim więzieniu po zakaz wjazdu na koniostrade(XD) po teksty pokazene na zdjęciu niżej.
Po bardzo dobrej argumentacji dokonanej przez @Jahumen pokazał co pokazał[Obrazek: 1.png]
 

Swoja agresje kierował głownie w stronę osób które stały po stronie poszkodowanego w sprawie podpalania i trollowania.

Niestety, wczoraj Noob popełnił post w którym przepraszał. Jednak na jego nieszczęście postanowił się w nim wypowiadać.
W momencie gdy dość neutralnie podszedłem do jego osoby. Postanowił obśmiać moje posty. Jak dla mnie pokazał tutaj że nie jest człowiekiem wartościowym jeśli chodzi o kontakty między ludzkie.

Niestety Noob prezentuję postawę typowego trolla internetowego, z którym nie da się prowadzić merytorycznej rozmowy. Brak mu jakiekolwiek pokory i samokrytyki. Bo przecież mógł zabić, a tylko podpalił i wysadzał. To nie jest postawa która powinna uchodzić płazem, nie w miejscu gdzie mamy się bawić a nie mścić.

Nie da się ukryć że gracz nie umie żyć w społeczeństwie serwera. Dlatego powinien mieć więcej czasu na zastanowienie sie nad swoim zachowaniem.


#2
hihihi ale go porobiłem ^^


#3
(15.04.2017, 10:06)NoobLenny ( ͡° ͜ʖ ͡°) napisał(a): hihihi ale go porobiłem ^^

Dzięki za merytoryczna wypowiedź na temat.


#4
Bycie niemiłym nie jest zakazane przez [T1], a jeden czyn naruszający [T1]
Cytat:brutalnych lub nawiązujących do przemocy
, według mnie nie jest podstawą do wyżej wymienionych roszczeń.


[Obrazek: OAeIeW]
#5
Mogę taki być i mi tego nie zabronisz. Twój problem. Szkoda, że jestem przekarmiony :)
(nie dopisujcie pls)


#6
Warto także dodać, że @Jahumen dokonał podobnego, niewielkiego naruszenia, czyli użycia wulgaryzmu. Według SJP i wikisłownika użyty wyraz przez @Jahumen jest wulgaryzmem, a odpowiedź NoobLenny ( ͡° ͜ʖ ͡°) była spowodowana między innymi powyższym wulgaryzmem. Oba powyższe teksty były spowodowane napiętą sytuacją. Wnoszę o uchylenie oskarżenia.


[Obrazek: OAeIeW]
#7
@up

XD

Wydaje mi się, że za użycie tego wulgaryzmu zostałem już dostatecznie ukarany - otrzymałem zakaz wjazdu na koniostradę. Do tego prawdopodobnie jak tylko wejdę na serwer NoobLenny zamknie mnie w swoim więzieniu.


Uzyskaj wsparcie z zakresu programowania, lub porozmawiaj z ludźmi o podobnych zainteresowaniach - dołącz do społeczności Do programowania!
Są już u nas: @Libter, @Norbi i inni.
#8
(15.04.2017, 10:36)JanekJaran napisał(a): Warto także dodać, że @Jahumen dokonał podobnego, niewielkiego naruszenia, czyli użycia wulgaryzmu. Według SJP i wikisłownika użyty wyraz przez @Jahumen jest wulgaryzmem, a odpowiedź NoobLenny ( ͡° ͜ʖ ͡°) była spowodowana między innymi powyższym wulgaryzmem. Oba powyższe teksty były spowodowane napiętą sytuacją. Wnoszę o uchylenie oskarżenia.

Post opisujący zachowanie na forum, serwerze mc, serwerze discord. A ty się doczepiłeś słowa dupa z ss.
I w ogóle chyba nie przeczytałeś całego posta skoro piszesz takie głupoty


#9
(15.04.2017, 10:50)LGNN napisał(a): Post opisujący zachowanie na forum, serwerze mc, serwerze discord. A ty się doczepiłeś słowa dupa z ss.
I w ogóle chyba nie przeczytałeś całego posta skoro piszesz takie głupoty
Przeczytałem. Ustosunkowałem się tylko do materiałów dostarczonych w postaci ss.
(15.04.2017, 09:52)LGNN napisał(a): Bo przecież mógł zabić, a tylko podpalił i wysadzał.

Cytat:Samo tworzenie dziur w ziemi niczyjej przy pomocy TNT nie jest dużym problemem zwłaszcza po załataniu ich
~ @Libter


[Obrazek: OAeIeW]
#10
[Obrazek: 10.png]

[Obrazek: 11.png]


[Obrazek: 12.png]


Wiem jest zakaz publikacji rozmów prywatnych. Ale w świetle oskarżenia postanowiłem je upublicznić :)


#11
Koleś, jesteś skończony. Wnoszę o zbanowanie na serwerze (IP i nick), Discord i forum (IP i nick) - wszystko permanentnie.


#12
(15.04.2017, 13:18)NoobLenny ( ͡° ͜ʖ ͡°) napisał(a): oleś, jesteś skończony. Wnoszę o zbanowanie na serwerze (IP i nick), Discord i forum (IP i nick) - wszystko permanentnie.
Nie rozumiem, sam sobie chcesz dać permbana, czy chodzi ci o @LGNN, który dopuścił się wobec mnie wykroczenia z [T1]?


[Obrazek: OAeIeW]
#13
(15.04.2017, 13:18)NoobLenny ( ͡° ͜ʖ ͡°) napisał(a): Koleś, jesteś skończony. Wnoszę o zbanowanie na serwerze (IP i nick), Discord i forum (IP i nick) - wszystko permanentnie.

Jakaś podstawa pod bana czy znów nie masz nic sensownego do napisania w temacie.


#14
Chodzi mi o @LGNN. W moich oczach jest skończony.


#15
(15.04.2017, 13:22)NoobLenny ( ͡° ͜ʖ ͡°) napisał(a): Chodzi mi o @LGNN. W moich oczach jest skończony.
Nie przesadzaj


[Obrazek: OAeIeW]
#16
@LGNN, regulamin treści: §1.9.


#17
(15.04.2017, 13:23)NoobLenny ( ͡° ͜ʖ ͡°) napisał(a): @LGNN, regulamin treści: §1.9.
Wszyscy to wiedzą, nie nabijaj postów. Ta sprawa ma oddzielny wątek i dotyczy Mnie, LGNN i Libtera.


[Obrazek: OAeIeW]
#18
Osobiście czuję się urażony tą sprawą. Prosiłbym o zbanowanie tego gracza i w ramach zadośćuczynienia wysłania mi odszkodowania w wysokości 5000$ za oszczerstwa.


#19
(15.04.2017, 13:29)NoobLenny ( ͡° ͜ʖ ͡°) napisał(a): Osobiście czuję się urażony tą sprawą. Prosiłbym o zbanowanie tego gracza i w ramach zadośćuczynienia wysłania mi odszkodowania w wysokości 5000$ za oszczerstwa.
Znowu przesadzasz. Jestem nawet skłonny przechylić się opinii @LGNN

Proponuję ochłonąć i wrócić tutaj jutro.


[Obrazek: OAeIeW]
#20
Rzeczywiście.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości