Coming Soon ™

Ulepszenie komendy /uciekaj
#1
Chodzi mi o to że jak się gdzieś uwięzimy to możemy tylko polecieć w górę a ja bym to zrobił żeby przez 5 sekund moglibyśmy przeniknąć przez blok na zewnątrz myślę że  to powinno być ulepszone


#2
(03.04.2017, 13:33)Szyba napisał(a): Chodzi mi o to że jak się gdzieś uwięzimy to możemy tylko polecieć w górę a ja bym to zrobił żeby przez 5 sekund moglibyśmy przeniknąć przez blok na zewnątrz myślę że  to powinno być ulepszone

występowało by nadużywanie tej komendy jestem na nie


#3
(03.04.2017, 13:33)Szyba napisał(a): Chodzi mi o to że jak się gdzieś uwięzimy to możemy tylko polecieć w górę a ja bym to zrobił żeby przez 5 sekund moglibyśmy przeniknąć przez blok na zewnątrz myślę że  to powinno być ulepszone

Jestem na nie, to by było bardzo nadużywane.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#4
(03.04.2017, 15:46)Jqmey napisał(a):
(03.04.2017, 13:33)Szyba napisał(a): Chodzi mi o to że jak się gdzieś uwięzimy to możemy tylko polecieć w górę a ja bym to zrobił żeby przez 5 sekund moglibyśmy przeniknąć przez blok na zewnątrz myślę że  to powinno być ulepszone

Jestem na nie, to by było bardzo nadużywane.

Przecież można zrobić  blokadę że tylko jeden raz dziennie można by tego używać myślę że więcej razy nikt by się nie uwięził.


#5
(03.04.2017, 17:42)Szyba napisał(a):
(03.04.2017, 15:46)Jqmey napisał(a):
(03.04.2017, 13:33)Szyba napisał(a): Chodzi mi o to że jak się gdzieś uwięzimy to możemy tylko polecieć w górę a ja bym to zrobił żeby przez 5 sekund moglibyśmy przeniknąć przez blok na zewnątrz myślę że  to powinno być ulepszone

Jestem na nie, to by było bardzo nadużywane.

Przecież można zrobić  blokadę że tylko jeden raz dziennie można by tego używać myślę że więcej razy nikt by się nie uwięził.
obecnie jest dobrze. Skoro gdzieś się dostałeś to tak samo możesz się wydostać.
Przechodzenie przez ściany na czyjeś spawnery/farmy wydaje mi się nie potrzebne


#6
Dodaj ankietę.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#7
Według mojej oceny ankieta nie jest potrzebna , sprawa z góry jest przegrana.


#8
Ja mam mieszane uczucia.
Z jednej strony można spotkać się z tym że ktoś celowo kogoś zamknie w celu np. wkurzenia kogoś, ale może być też tak jak ja miałem: gościu cały czas naruszał teren mojego cuboida i miał gdzieś moje polecenia opuszczenia go i po wielu podpaleniach go dalej nie zadziałało, więc Libter pozwolił mi go zamknąć. Dobra kara, a w przypadku zastosowania przenikania przez bloki nie będzie takiej możliwości.


#9
(03.04.2017, 19:47)wilk napisał(a):
(03.04.2017, 17:42)Szyba napisał(a):
(03.04.2017, 15:46)Jqmey napisał(a):
(03.04.2017, 13:33)Szyba napisał(a): Chodzi mi o to że jak się gdzieś uwięzimy to możemy tylko polecieć w górę a ja bym to zrobił żeby przez 5 sekund moglibyśmy przeniknąć przez blok na zewnątrz myślę że  to powinno być ulepszone

Jestem na nie, to by było bardzo nadużywane.

Przecież można zrobić  blokadę że tylko jeden raz dziennie można by tego używać myślę że więcej razy nikt by się nie uwięził.
obecnie jest dobrze. Skoro gdzieś się dostałeś to tak samo możesz się wydostać.
Przechodzenie przez ściany na czyjeś spawnery/farmy wydaje mi się nie potrzebne

widzę że niezrozumiałeś na czym to polega jak gdzieś utknę to nie mogę się wydostać i jak jest sufit to wylecieć też nie można obecną komendą uciekaj i zresztą przy obecnej  komendzie /uciekaj jest takie coś jak po co uciekasz tu nie ma cuboida czy coś takiego i to może zostać i nie rozumiem tego ''Przechodzenie przez ściany na czyjeś spawnery/farmy wydaje mi się nie potrzebne'' nie wiem o co w tym chodzi


#10
nie. zbyt dużo nadużyć by było.


[Obrazek: fElmNP7.png]
#11
Jedynym (i całkiem poważnym) nadużyciem jakie widzę w tym przypadku jest prosta możliwość unikania różnego rodzaju aresztów, czy poza tym jesteście w stanie wskazać inne przykłady? @wilk, @Jqmey, @Norbi


#12
@Libter odwiedzanie czyjejś farmy NPC.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#13
(05.04.2017, 14:50)Jqmey napisał(a): @Libter odwiedzanie czyjejś farmy NPC.

Przy obecnej Komendzie /uciekaj jest takie coś takiego jak ''po co uciekasz nie jesteś na cuboidzie'' chyba coś takiego


#14
(05.04.2017, 15:47)Szyba napisał(a):
(05.04.2017, 14:50)Jqmey napisał(a): @Libter odwiedzanie czyjejś farmy NPC.

Przy obecnej Komendzie /uciekaj jest takie coś takiego jak ''po co uciekasz nie jesteś na cuboidzie'' chyba coś takiego

No tak, ale jak ktoś ma farmę NPC to raczej na cuboidzie.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#15
(05.04.2017, 14:41)Libter napisał(a): Jedynym (i całkiem poważnym) nadużyciem jakie widzę w tym przypadku jest prosta możliwość unikania różnego rodzaju aresztów, czy poza tym jesteście w stanie wskazać inne przykłady? @wilk, @Jqmey, @Norbi

Zawsze można flagą zablokować komendę na cuboidzie, na przykład na wniosek gracza. Taki cuboid byłby wewnątrz większego cuboidu.


[Obrazek: OAeIeW]
#16
(05.04.2017, 14:41)Libter napisał(a): czy poza tym jesteście w stanie wskazać inne przykłady? @Norbi
  • wchodzenie komuś do "farmy" wieśniaków
  • wchodzenie komuś do mob grinderów
  • wchodzenie komuś do domu jeżeli sobie nie życzy
  • omijanie różnych gier graczy (typu labirynt lub jakiś kod)
ogólnie takie latanie przez ściany niezbyt :/


[Obrazek: fElmNP7.png]
#17
(05.04.2017, 18:08)Norbi napisał(a):
(05.04.2017, 14:41)Libter napisał(a): czy poza tym jesteście w stanie wskazać inne przykłady? @Norbi
  • wchodzenie komuś do "farmy" wieśniaków
  • wchodzenie komuś do mob grinderów
  • wchodzenie komuś do domu jeżeli sobie nie życzy
  • omijanie różnych gier graczy (typu labirynt lub jakiś kod)
ogólnie takie latanie przez ściany niezbyt :/

po co ma wchodzić do mob grinderów nic nie zrobi jest cuboid
po co ma wchodzić do domu też ci nic nie zrobi 
o wchodzeniu do farm wieśniaków masz racje 
o omijaniu jakiś gier ja tylko robię zawody wielkanocne tu macie link jeżeli chcecie --> https://fcraft.pl/temat-zawody-367?highlight=zawody


#18
(06.04.2017, 12:53)Szyba napisał(a): po co ma wchodzić do mob grinderów nic nie zrobi jest cuboid
po co ma wchodzić do domu też ci nic nie zrobi 

na cudzych cuboidach można bić moby, więc będzie sobie na nich zdobywał exp
jeżeli nie życzysz sobie aby ci wchodzili do domu, a taki ziomek ci wbije to wiesz

ogólnie, jeżeli przenikanie przez ściany, to chyba tryb gry spectator, tak, @Libter?
bo jeżeli tak, to będzie widać jaskinie itp.


[Obrazek: fElmNP7.png]
#19
Może by wprowadzić komendę /chorus (można by jej używać co np. 6h), która dawałaby "specjalnego" chorusa, który po zjedzeniu teleportowałby losowo poza cuboid.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#20
(07.04.2017, 16:57)Jqmey napisał(a): Może by wprowadzić komendę /chorus (można by jej używać co np. 6h), która dawałaby "specjalnego" chorusa, który po zjedzeniu teleportowałby losowo poza cuboid.
Serwer nie rozdaje darmowych przedmiotów, a teleportowanie poza granice cuboida w komendzie /uciekaj zostało celowo odrzucone jako prowadzące do nadużyć związanych z np. przenoszeniem na drugi koniec drogi.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości