Coming Soon ™

Skarga na Mr_ZetowyHamowyX
#1
Pewnego dnia wbiłem na serwer i lakipl002 się spytał u kogo może zamieszkać....
Zgodziłem się i do niego popłynąłem, zapytał się czy mam skype. Odpowiedziałem, że tak. Gadaliśmy sobie aż nagle dodał on swojego kolegę ZetowyHamowyX (został on uwieziony i stworzyl multikonto Mr_zetowyHamowyX)... Jak dla mnie spoko, w kupie raźniej :P. Tylko on ciagle sie pytał... moge diamenty??? moge diamenty??? Odpowiadałem, że nie ponieważ są one moje... Pewnego dnia wbiłem na serwer i zobaczyłem, że nie mam moich diamentów, jak i nasion w farmie, które kupiłem. Podejrzewałem oby dwóch lecz lakipl002 nie był podejrzany... Widać to było po głosie na skype lecz Mr_ZetowyHamowyX odrazu kiedy o tym uszłyszał rozłączył z rozmowy...


#2
Podaj współrzędne na których znajdowały się diamenty.


#3
(23.03.2017, 16:00)Libter napisał(a): Podaj współrzędne na których znajdowały się diamenty.

-984 1708 to kordy skrzyni


#4
Po wycofaniu zmian dokonanych przez Lakipl002 do skrzynki wróciły diamenty i nasiona buraka. Niestety ze względu na dziesiątki akcji dokonanych na skrzynce po kradzieży oraz niesprecyzowanie ilości diamentów i nasion z góry odrzucam wszelkie pretensje gdyby czegoś było za mało :P


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości