Coming Soon ™

expiara xpatrykplayx
#1
Witam w end jest expiarka xpatrykplayx mnie i papjera wepchnęły tam endermany zginęliśmy i wszystkie przedmioty nasze trafiły do lejów.
Proszę o oddanie przedmiotów.
[Obrazek: WDgt44S.png]
Pozdrawiam scrablord


#2
Jak dla mnie "kogoś zysk, Twoja strata", powinieneś bardziej uważać.
Jest to survival, więc nie powinieneś otrzymać itemów zwrotnie.


#3
(26.02.2017, 11:20)ToMojeEGO napisał(a): Jak dla mnie "kogoś zysk, Twoja strata", powinieneś bardziej uważać.
Jest to survival, więc nie powinieneś otrzymać itemów zwrotnie.

Jest to survival z poszanowaniem własności, więc jak najbardziej powinni otrzymać zwrot przedmiotów.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#4
Nie wiem czy powinni odzyskać itemy. W sumie to ich, ale się wymieszały i nie sposób je rozróżnić.


#5
to były warte rzeczy


#6
@Papjer12
  1.  Mogłeś nie podchodzić tam i nie wpaść (Zbyt ciekawski jesteś).
  2.  Mam spaloną kartę graficzną, więc najwcześniej wbiję na serwer we środę/czwartek.
  3.  Przedmioty oddam jedynie jak każe to wyższa administracji, byłeś kilka razy niemiły dla mnie, więc nie mam powodów Ci oddawać tych przedmiotów.


#7
na czym tę kartę spaliłeś


#8
(26.02.2017, 14:30)gelo1238 napisał(a): na czym tę kartę spaliłeś


Na grze :P

Wiedzmin :p Ustawilem na full detale xd


#9
(26.02.2017, 13:43)xPatrykPlayX napisał(a): Przedmioty oddam jedynie jak każe to wyższa administracji, byłeś kilka razy niemiły dla mnie, więc nie mam powodów Ci oddawać tych przedmiotów.
Wyższa administracja niniejszym nakazuje zwrot przedmiotów, jednak masz prawo do naliczenia kary (w granicach rozsądku oczywiście) za chodzenie po cudzych expiarkach.


#10
Rozumiem kare za chodzenie po ekspiarce, ale ona nawet nie była otoczona żadnym płotem ani scianą i nie było żadnej tabliczki informującej, że to jakaś ekspiarka dopiero sie dowiedzieliśmy gdy Papjer spadł.


#11
i dodatkowo niechce oddac itemow


#12
(26.02.2017, 11:20)ToMojeEGO napisał(a): Jak dla mnie "kogoś zysk, Twoja strata", powinieneś bardziej uważać.
Jest to survival, więc nie powinieneś otrzymać itemów zwrotnie.
jednak tak nie bede robil bo nie jestem taki slaby jak wy.


#13
(26.02.2017, 11:20)ToMojeEGO napisał(a): Jak dla mnie "kogoś zysk, Twoja strata", powinieneś bardziej uważać.
Jest to survival, więc nie powinieneś otrzymać itemów zwrotnie.

że co? to tak można moge już każdego zabijać i okradać?! moge robić już pułapki i inne rzeczy! nie wiedzialem. 

A tak serio to nie powinni gracze chodzic po cubie ale bardziej musze sie dowiedziec jak to wygladalo czy jak tam wszedliscie to on was po prostu zepchnal czy poprosil was najpierw zebyscie wyszli?


#14
Jak niby expiarka miałaby być otoczona płotem? XD


#15
Ja jestem po prostu za oddaniem itemków - oni wpadli tam niechcący a expiarka nie jest do zabijania graczy tylko endermanów.


[Obrazek: fElmNP7.png]
#16
Nie wiem tylko, po co Wam tyle tych expiarek. Samemu patrykowi z 3 cuboidy na 3 takowe zrobiłem.


#17
@xPatrykPlayX czy przedmioty zostały już zwrócone?


#18
Libter tak dostalismy przedmioty tylko ja nie wiem czy Papjer dostal wszystkie


#19
@Libter Przedmioty oddane ;#


#20
Święta Prawda


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości