Coming Soon ™

Sprzedam 2 działki
#1
Sprzedam 2 działki obie działki blisko centrum chandlowego na działkah zbudowałem prowizoryczne domki
1działka kordy x30 y-244
2działka kordy  x30 y-263  
Cena działek do uzgodnienia na PW


#2
Dodaj jakieś screeny.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#3
jak wstawic tu jakis obraz


#4
Moje działki*:)


[spoiler]
[Obrazek: BzSPGL9.png]
[/spoiler]
#5
@zizik
Skoro już te działki sprzedałeś to nie są twoje.


#6
@sopher, on nawet właściciela nie ma xdxd


[spoiler]
[Obrazek: BzSPGL9.png]
[/spoiler]
#7
mam własciciela działke mi oddałeś a ja cie z niej wyrzyciłem i za mną zrobiłem jeszcze 2 i mam na nich cuboinda


#8
Janusz biznesu :|


[spoiler]
[Obrazek: BzSPGL9.png]
[/spoiler]
#9
No ja mam zamiar być deweloperem na tym serwie i zarabiac miliony


#10
Nikt Ci za "prowizoryczne domki" wiele nie da. Jedynym plusem jest bliskość do centrum sophera ;/.


Poza tym - wyrzucanie innych ludzi (pierwotnych właścicieli) bez dogadania się stawia Cię w niezbyt dobrym świetle.


#11
ale jak zrobie z 50 takich działek i na miesiąc po 30$ będe dostawał


#12
Działkę każdy sobie może samemu zrobić ;), tj. poprosić o zrobienie. I 30$ to nie są miliony :D.


#13
dla mnie tak bo kupie za to 2 diaxy


#14
bo kupie za to 2 diaxy


moim zdaniem nie opłaca się ci kupować 2 diaxów jak bedziesz taki bogaty lepiej kupic elytre i 2 shulker boxy XD


#15
(21.03.2017, 21:58)Szyba napisał(a): bo kupie za to 2 diaxy


moim zdaniem nie opłaca się ci kupować 2 diaxów jak bedziesz taki bogaty lepiej kupic elytre i 2 shulker boxy XD

Za pomocą diaxowego bloku i mikstury można przywołać Shulkera, z którego może wypaść skorupa Shulkera (z której się robi shulkerboxy) i elytra.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości