Coming Soon ™

Ankieta: Czy mapa powinna zostać zresetowana?
Tak
7.14%
1 7.14%
Nie
92.86%
13 92.86%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Wydzielony] Reset mapy
#1
No własnie, za kilka mies wszyscy będą wszystko mieli, może by tak resecik ? ;)


#2
(15.02.2017, 20:36)Alchoni_ napisał(a): No własnie, za kilka mies wszyscy będą wszystko mieli, może by tak resecik ? ;)
Nigdy wszyscy nie będą wszystkiego mieli. Słyszałeś może o takim zjawisku jak nowi gracze lub chociaż o nieskończonych możliwościach tworzenia w MC? ;)


#3
Nowych graczy nie będziesz miał w nieskończoność w końcu jest nas tylko 8 000 000 000 a taki dodatkowy teren jeszcze bardziej inspiruje do ,,nieskończonych możliwości,, A jeśli sporo graczy będzie za ,,tak,, ?


#4
(15.02.2017, 21:34)Alchoni_ napisał(a): Nowych graczy nie będziesz miał w nieskończoność w końcu jest nas tylko 8 000 000 000
Wystarczy.

(15.02.2017, 21:34)Alchoni_ napisał(a): A jeśli sporo graczy będzie za ,,tak,, ?
A propozycja dotyczy w ogóle resetu mapy czy tylko obietnic ładnego terenu na filmiku bez żadnych szczegółów dotyczących wdrażania?


#5
(15.02.2017, 21:34)Alchoni_ napisał(a): Nowych graczy nie będziesz miał w nieskończoność w końcu jest nas tylko 8 000 000 000 a taki dodatkowy teren jeszcze bardziej inspiruje do ,,nieskończonych możliwości,, A jeśli sporo graczy będzie za ,,tak,, ?

Na świecie żyje 7 miliardów ludzi.
Według ciebie w mc gra 8 miliardów.

Halo? Reptilianinie? Wbijajcie na fcraft.pl


[Obrazek: fElmNP7.png]
#6
a może by tak "przeprowadzka" gracze biorą w eq najpotrzebniejsze itemy (oczywiście w całe eq pełne xd) i wtedy reset mapy bez resetu postaci?


#7
(15.02.2017, 21:39)KoteY napisał(a): a może by tak "przeprowadzka" gracze biorą w eq najpotrzebniejsze itemy (oczywiście w całe eq pełne xd) i wtedy reset mapy bez resetu postaci?
Serwer ma dopiero 2.5 miesiąca (lub półtora licząc od publicznego otwarcia), dlaczego chcecie wyrzucać setki budowli graczy do kosza po tak krótkim czasie?


#8
(15.02.2017, 21:42)Libter napisał(a):
(15.02.2017, 21:39)KoteY napisał(a): a może by tak "przeprowadzka" gracze biorą w eq najpotrzebniejsze itemy (oczywiście w całe eq pełne xd) i wtedy reset mapy bez resetu postaci?
Serwer ma dopiero 2.5 miesiąca (lub półtora licząc od publicznego otwarcia), dlaczego chcecie wyrzucać setki budowli graczy do kosza po tak krótkim czasie?

Chodzi oto, że ten świat jest nudny ciągle te same struktury itd.. Gracze potrzebują nowości na pewno przyciągło by to wielu nowych graczy :3


#9
(15.02.2017, 21:47)xPatrykPlayX napisał(a): Chodzi oto, że ten świat jest nudny ciągle te same struktury itd.. Gracze potrzebują nowości na pewno przyciągło by to wielu nowych graczy :3
Eksploracja nie jest głównym celem serwera, struktury są i będą błyskawicznie plądrowane. Graczy ma przyciągać stabilność i ciągły rozwój serwera, a nie resety mapy dające tylko tymczasowy efekt "nowości".


#10
Na serwerze na A pierwsza mapa byla przez ponad rok, o ile sie nie myle, tak wiec tutaj jestem na nie, przeciez nie mozna co chwila zmieniac mapy, bez przesady.


#11
Nie, nie, nie. Nic nie zmieniajmy Kappa . 2 miesiące po stracie to według mnie za mało. Jeszcze dobrze całej mapy nie znacie ( a i tak jest powiększana) a szukacie na siłe zmiany. Co to da? Sednem tego serwera jest moim zdaniem gospodarka, po zmianie nie bedzie istnieć ;/


[spoiler]
[Obrazek: BzSPGL9.png]
[/spoiler]
#12
Reset powinien nastąpić nie wcześniej niż 6-7 miesięcy po starcie. Na razie jeszcze wcale wszyscy wszystkiego nie mają i nie czas jeszcze na nową edycję.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#13
O to chodzi żeby zrobić reset tak wczesnie, gdy jeszcze nie ma się 3 Stacków diamętów  i 30 shulker boxów.

Wysłane z samsunga

Norbi to ty zrobiłeś ten post ?


#14
(18.02.2017, 06:23)Alchoni_ napisał(a): O to chodzi żeby zrobić reset tak wczesnie, gdy jeszcze nie ma się 3 Stacków diamętów  i 30 shulker boxów.
Można to zdobyć po tygodniu ciężkiej pracy.
(18.02.2017, 06:23)Alchoni_ napisał(a): Norbi to ty zrobiłeś ten post ?
Nie mam uprawnień do takich rzeczy.
(16.02.2017, 09:27)Jqmey napisał(a): Reset powinien nastąpić nie wcześniej niż 6-7 miesięcy po starcie. Na razie jeszcze wcale wszyscy wszystkiego nie mają i nie czas jeszcze na nową edycję.
Popieram ;)


[Obrazek: fElmNP7.png]
#15
Nie Norbi lecz Liber sorki...

Liber proszę o usunięcie tego posta i uaktualnienie posta dot. nowego generatora mapy bo gracze widząc ten post nie wiedzą wszystkiego :P


#16
(19.02.2017, 17:31)Alchoni_ napisał(a): Liber proszę o usunięcie tego posta i uaktualnienie posta dot. nowego generatora mapy bo gracze widząc ten post nie wiedzą wszystkiego :P
Reset z innym generatorem nadal jest resetem, jeśli chcesz możesz uaktualnić pierwszego posta samodzielnie.


#17
Znowu reset? ...
Ja już mam dość tych resetów. Ledwie zaczniesz gre i już ci wszystko chcą usunąć. To, że wy nie macie pomysłu na grę, na budowanie, to nie znaczy, że gracze ambitni mający spore plany mają stracić szansę na ich wykonanie.
Paszołwon na izihace z dużym dropem i nową edycją co tydzień.


#18
(16.02.2017, 09:27)Jqmey napisał(a): Reset powinien nastąpić nie wcześniej niż 6-7 miesięcy po starcie. Na razie jeszcze wcale wszyscy wszystkiego nie mają i nie czas jeszcze na nową edycję.

Po co wam reset? Założę się, że wyliczając wady i zalety, wad będzie więcej


#19
(20.02.2017, 18:52)kubaoa napisał(a):
(16.02.2017, 09:27)Jqmey napisał(a): Reset powinien nastąpić nie wcześniej niż 6-7 miesięcy po starcie. Na razie jeszcze wcale wszyscy wszystkiego nie mają i nie czas jeszcze na nową edycję.

Po co wam reset? Założę się, że wyliczając wady i zalety, wad będzie więcej

A czy ja napisałem, że chcę resetu? Napisałem, że jeszcze na niego nie czas.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#20
Na reset będzie czas kiedy dojdziemy do milionowej kratki


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości