Coming Soon ™

Podpalenie
#1
Na początku dam koordynaty miejsca: X 317 Z 23. Cuboid zostanie otwarty by każdy mógł zobaczyć co się tam stało.

No to tak nie grałem od 23 dni. Po tym czasie postanowiłem wbić na serwer zobaczyć co się dzieje, pograć itd. Po wejściu na farmę (_of3k_dom2) myślałem że nic się nie zmieniło. Dalej lekko w głąb farmy  zazwyczaj stał koń jak i osioł _ofka których tym razem tam nie było... Stajnia w której stał koń i osioł została prawdopodobnie spalona (za stajnią była ziemia niczyja lecz wcześniej tego nie zauważyłem)

-eeee dobra ale straciłeś tylko konia i osła a z tego co się orientuje sam je sprzedajesz...
-no dobra ale nie był to koń mój tylko _ofka dla tego koń ten był na "szlachetnym" miejscu chciałem po prostu zostawić jakiś ślad po nim ponieważ zakończył grę na tym serwerze a cały swój majtek oddał pod moje ręce.

-eeee nie było cię przez te 23 dni więc to lekko twoja wina
-chyba mogę czasami odpocząć od gry ponieważ nie będę grał na siłę god damnnnn

Wiem że to będzie trudne ale prosiłbym o odnalezienie sprawcy i surowe ukaranie go... i oczywiście o przywrócenie konia i osła wraz z zbroją jaką ten koń posiadał (z diamentów)

SS: http://imgur.com/a/PCTgu

Reszte możecie sami zobaczyć na podanych kordach...


[Obrazek: 5dqp1t.gif]
#2
Wydaje mi się że skarga bez sensu. To tylko koń których masz z 50... Sentyment? Prosze cie. Po takim czasie gry raczej trudno bedzie odnaleźć sprawcę ;p

ps.
Koteu przyjacielu, prosze cie ..XD


[spoiler]
[Obrazek: BzSPGL9.png]
[/spoiler]
#3
;d No dobra ale podpalenie to podpalenie. Nie wiem jaki łak chciałby włazić na górę by odnaleźć jeden obszar poprzez który można coś podpalić :/

Wysłane z mojego Dobłego Telefonu przy użyciu Tapatalka


[Obrazek: 5dqp1t.gif]
#4
Sprawca został surowo ukarany, a cała sprawa doczekała się nawet własnej aktualizacji (https://fcraft.pl/temat-lista-zmian-na-s...96#pid2496). Niestety przywrócony został tylko osioł i stajnia, konia nie znaleziono.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości