Coming Soon ™

Ankieta: Za czy przeciw?
Za
33.33%
2 33.33%
Przeciw
66.67%
4 66.67%
Razem 6 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[v2.1.5] Częściowe udostępnienie świata poza granicami obecnego graczom
#1
Nie wiem, jak jest z innymi, ale przynajmniej ja mam problem znaleźć coś innego niż kamień, węgiel i redstone schodząć do kopalni. Mapa jest też uboga w zwierzęta. Moją sugestią jest częściowe udostępnienie świata poza granicami obecnego graczom, czyli usunięcie obecnej bariery, ale bez możliwości posiadania cuboida poza obecnymi granicami. Co wy na to?


#2
Dopóki powierzchnia dysków jest ograniczona (a raczej zawsze będzie) nie istnieje możliwość otwarcia nielimitowanej mapy - musisz zmienić postulaty na jakieś wykonalne :P


#3
No to nie wiem, udostępnienie w ten sposób tylko skrawka mapy?


#4
(12.02.2017, 21:31)xTheBillx napisał(a): No to nie wiem, udostępnienie w ten sposób tylko skrawka mapy?
Na chwilę obecną wygenerowany świat ma wymiary 10 000 * 10 000 kratek - dla graczy udostępniona jest jedynie jego część, która będzie stopniowo powiększana. W takiej sytuacji nie widzę sensu tworzenia propozycji skazujących kawałki mapy poza aktualnymi granicami wyłącznie na plądrowanie, znacznie lepiej po prostu poczekać aż granica zostanie kolejny raz przesunięta.

Odniosę się jeszcze do powodów utworzenia propozycji. To jest serwer wieloosobowy, nie można oczekiwać wielu zwierząt i jaskiń pełnych surowców, jednak w zamian gracze otrzymują do dyspozycji znacznie potężniejsze narzędzie - ekonomię. Zamiast próbować zdobyć wszystko samemu lepiej zakupić zwierzęta od innych, a surowce wykopać w tunelach (nie jaskiniach) lub kupić.


#5
Czasem trudno kopać tunele, gdy te już są wykopane :v

No cóż, najwyraźniej nie jest mi dane mieć diamentowe rzeczy.


#6
Na granicach mapy prawie w ogóle nie ma wykopanych tuneli i jest trochę zwierząt. Warto tam poszukać.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#7
https://fcraft.pl/temat-publiczna-kopalnia-227
Zapraszam do tej kopalni. Wejdź do jednego z tuneli i zacznij kopać w bok ;)


[Obrazek: fElmNP7.png]
#8
A ja sprzedaję diamenty za jedyne 19$ od sztuki, jak weźmiesz więcej niż 30 sztuk możemy się targować. :)


Uzyskaj wsparcie z zakresu programowania, lub porozmawiaj z ludźmi o podobnych zainteresowaniach - dołącz do społeczności Do programowania!
Są już u nas: @Libter, @Norbi i inni.
#9
Nie wiem jaki masz problem z znalezieniem np. diaxów sam przez godzinę w kopalni wykopałem 1/2 stacki diaxów. I chyba nawet zacznę je sprzedawać po 15$/1 szt.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka


[Obrazek: 5dqp1t.gif]
#10
Tyle diamentów w godzinę zajeżdża xrayem albo ogromnym szczęściem :v


#11
(14.02.2017, 21:05)xTheBillx napisał(a): Tyle diamentów w godzinę zajeżdża xrayem albo ogromnym szczęściem :v
Albo zaklęciem fortuna - czyli szczęściem ;)


#12
v2.1.5: Zaplanowanie powiększania świata o 56% (10,24 km² => 16 km²) do 01.03.2016.
Oczywiście to jeszcze nie ostatnie powiększenie mapy, propozycja zrealizowana.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości