Coming Soon ™

tak nie może być!
#1
Cześć,
jeśli to czytasz to dobrze. Składam skargę na grupę moderatorów ponieważ przez ich zaniedbania w obowiązkach straciłem budowle. Był cuboid jeszcze 3 dni temu ( 9.2.17) ale teraz nie ma i co gorsza jakiś osioł ma ta teraz cuba. To nie jest normalne! Cuba mam na wejsciu/ barmie i to wszystko.
    Wnoszę o:
-usunięcie działki lewx_dom
- o dodanie na całej posiadłości razem z willą obok cuboida
- i przeprosiny od grupy moderatorów którzy są winni temu zamieszaniu.

Dziękuję.
Wierny gracz serwera
18antoniusz. :<


#2
Witam cię drogi graczu naszego pięknego serwera,
każdy moderator ma obowiązek sprawdzenia kto zbudował takowa budowlę w postaci sprawdzenia logow stawianych bloków - zgodnie z nimi większość budowli została zbudowana przez gracza lewx i to jemu został przyznany cuboid, jako autorowi budowli. 
Prosimy bardzo o wyjaśnienie całej sprawy, ponieważ tak bezczelne próby przywłaszczania sobie cudzych budowli mogą skutkować banem.


#3
(12.02.2017, 13:33)BoroJolo napisał(a): Witam cię drogi graczu naszego pięknego serwera,
każdy moderator ma obowiązek sprawdzenia kto zbudował takowa budowlę w postaci sprawdzenia logow stawianych bloków - zgodnie z nimi większość budowli została zbudowana przez gracza lewx i to jemu został przyznany cuboid, jako autorowi budowli.

Ok ale i tak jestem zły bo ja ją budowałem ok. Nawet jeśli to on wygra i będzie miał ten cuboid to trudno ale i tak oczekuję rekompensaty za utracenie mojej budowli Którą to JA! zbudowałem. :< :X :C
Boro Jolo ok ale pytanie czemu miałem tam cuboida co? A jak chcesz to daj mi bana. MAM TO GDZIEŚ.
P.S. na wejściu nadal ma cuboida i zrobie wszystko aby sprawa się wyjaśniła. Nie na moją kozyśc lae żeby wyjaśniła się SPRAWIEDLIWIE!


#4
(12.02.2017, 13:36)18antoniusz napisał(a):
(12.02.2017, 13:33)BoroJolo napisał(a): Witam cię drogi graczu naszego pięknego serwera,
każdy moderator ma obowiązek sprawdzenia kto zbudował takowa budowlę w postaci sprawdzenia logow stawianych bloków - zgodnie z nimi większość budowli została zbudowana przez gracza lewx i to jemu został przyznany cuboid, jako autorowi budowli.

Ok ale i tak jestem zły bo ja ją budowałem i mnie nie obchodzi taki oszust ok. Trudno ale i tak oczekuję rekompensaty za utracenie mojej budowli Którą to JA! zbudowałem. :< :X :C

Przykro mi ale logi nie kłamią, według nich większość budowli zbudował użytkownik ktory w tym momencie ma cuboid - ty dostałeś na to, co zostało przez ciebie zrobione. Nie wiem dlaczego miałaby ci przysługiwać rekompensata, skoro nie utraciłes budowli - ty jej po prostu nie stworzyłeś.


#5
Miałeś cuboid, bo bez sprawdzenia właściciela go nadałam.


#6
(12.02.2017, 13:28)18antoniusz napisał(a): Wnoszę o:
-usunięcie działki lewx_dom
- o dodanie na całej posiadłości razem z willą obok cuboida
- i przeprosiny od grupy moderatorów którzy są winni temu zamieszaniu.
  • Działka nie zostanie usunięta - budowle na niej utworzone należą do gracza lewx.
  • Dodanie czego? Jeśli jakaś z Twoich (czyli własnoręcznie wybudowanych, nie przywłaszczonych) budowli nie jest zabezpieczona możesz poprosić o cuboida komendą /modreq w grze.
  • Sam jesteś winny całemu zamieszaniu prosząc o swojego cuboida na cudze tereny.


#7
Brak zainteresowania ze strony autora tematu, zamykam.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości