Coming Soon ™

Ankieta: Czy uważacie czy respawn przydało by się przebudować lub zbudować od nowa?
Przebudować stary
12.50%
2 12.50%
Nie przebudowywać
12.50%
2 12.50%
Nowy respawn
25.00%
4 25.00%
Brak nowego respawna
50.00%
8 50.00%
Razem 16 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Spawn
#21
Przynajmniej bym ja (i pewnie niektórzy gracze) nie dedał od chwili kiedy wbiją na serwer...

Mam pytanie... czy wy zawsze znajdziecie kontre na moją kontre?


#22
(07.02.2017, 15:06)RycerzJanek napisał(a): Przepraszam...  Ale w minecrafcie nie ma normalnie losowego spawnu.... Kiedy umrzesz pojawisz się tam gdzie byłeś jak stworzyłes świat... Chyba że coś zmienili z tym...  Ale mi nic o tym nie wiadomo
Zgadza się, jednak w Minecrafcie spawn jest dzikim i niebezpiecznym miejscem. W przypadku serwera losowy spawn w nieznanym miejscu jest najbardziej zbliżony do tej koncepcji.

(07.02.2017, 21:41)RycerzJanek napisał(a): Co z tego że to survival? Tym bardziej musi być spawn zrobiony
Z survivalu prawie nic nie wynika, a tym bardziej budowla serwerowa zwana spawnem. 

(07.02.2017, 21:41)RycerzJanek napisał(a): Spawn o którym myślę miałby wyjście pośrednie...  Czyli losowe tp... I byłby ogrodzony od wszystkiego jakąś barierą.
I wtedy pojawianie się "powyżej 2000 kratek od domu" już nie przeszkadza? :P

(08.02.2017, 10:16)RycerzJanek napisał(a): Przynajmniej bym ja (i pewnie niektórzy gracze) nie dedał od chwili kiedy wbiją na serwer...
Spawn tylko przesunie moment śmierci w czasie. Prędzej czy później gracz znajdzie się poza nim i będzie musiał przeżyć.

(08.02.2017, 10:16)RycerzJanek napisał(a): Mam pytanie... czy wy zawsze znajdziecie kontre na moją kontre?
Na tym polega dyskusja.


Serwer ma swoje założenia dzięki którym jest fCraftem i wyróżnia się spośród innych serwerów. Spawn na głównej mapie łamałby dwa z nich:
  • Serwer nie tworzy żadnych budowli, nie posiada żadnych cuboidów - mapę tworzą gracze.
  • Teleportacja nie może być używana w rozgrywce. (Zakładając, że teleportacja z mapy do spawnu byłaby możliwa bez śmierci za pomocą komendy co powodowałoby inne naruszenia jak np. wymiany towarów na spawnie.)


#23
Ok.. wygraliście... nie mam argumentów...


#24
Jaki przycisk rtp. Ja wchodzę i jestem jaki spawn o co kmn?


#25
Propozycja zostaje odrzucona - im mniej serwerowych budowli tym lepiej, a sądząc po wynikach ankiety większość graczy również zgadza się z tym założeniem C:

//Założenia [fI.3] - śmietnik.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości