Coming Soon ™

Apel do graczy - portale w netherze
#1
Piszę do Was gracze z wielką prośbą.

Prosił bym, abyście podpisywali tabliczkami swoje portale gdzie prowadzą, oraz jeżeli możliwe, dorobili do nich jakieś drogi.
Aktualnie jest strasznie dużo portali, i wielu osobom trudno było by wejść do odpowiedniego portalu jeżeli byliby kierowani przez czat.


[Obrazek: fElmNP7.png]
Odpowiedz
#2
Mi koordynaty i nazwy cuboidów wystarczą, ale postaram się na przyszłość do tego zastosować. Mój portal jest zabudowany więc nikt nie ma do niego wolnego wstępu.


Odpowiedz
#3
(04.02.2017, 19:13)gelo1238 napisał(a): Mój portal jest zabudowany więc nikt nie ma do niego wolnego wstępu.
Jakaś możliwość ucieczki powinna być, żeby nie blokować graczy.


Odpowiedz
#4
Uwięzić? Ani nie wejdzie, ani nie wyjdzie. Celowo tego nie będę robić.


Odpowiedz
#5
(04.02.2017, 19:44)gelo1238 napisał(a): Uwięzić? Ani nie wejdzie, ani nie wyjdzie. Celowo tego nie będę robić.
Do Twojego portalu w netherze można wejść przez inny portal w zwykłym świecie, niekoniecznie należący do Ciebie.


Odpowiedz
#6
Szczerze? Wątpię, że komuś się to uda. Ale dla bezpieczeństwa dam płytę bezpieczeństwa pod drzwiami.


Odpowiedz
#7
(04.02.2017, 21:09)gelo1238 napisał(a): Szczerze? Wątpię, że komuś się to uda. Ale dla bezpieczeństwa dam płytę bezpieczeństwa pod drzwiami.
Czasem się udaje :V
"Nawet jeżeli postawi się dobrze portal, to jeżeli jakiś inny sąsiad źle go postawi (o nawet 1 kratkę) to teleportacja może się zbugować(a przynajmniej w przypadku mojego portalu). Mógłbym się założyć, że nie jestem też jedynym przypadkiem :x." ~ https://fcraft.pl/temat-portale-w-nether...899#pid899


Odpowiedz
#8
Wątpię z tego powodu, że mam duży teren zajęty w overworldzie. Jednak zastosuję przejście jednostronne z użyciem repeatera jeśli to jeszcze możliwe.


Odpowiedz
#9
Ha! Czyli jednak miałem rację MojoYolo. W netherze jest portal zamknięty w domku i tpałem się tam ciągle z mojego domu w overworldzie, i musiałem aż do Libterowego portalu iść, żeby zbudować swój w netherze ;-;


Odpowiedz
#10
Odświeżam wątek, ponieważ niektórzy nadal mają zablokowane portale.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#11
Ja mam półzablokowany portal z domu gracza rosita693 - przejście otwieram kiedy mam dobry humor.


Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości