Coming Soon ™

Skarga na Pohevaki
#1
Witam chciałbym się poskarżyć na @Pohevaki ,gdyż ten specjalnie chciał usunąć mi cuboida i zlekceważył moją pracę przy tablicy , zamiast ją tylko "przesunąć o parę kratek"-jak sam powiedział ,przesunął ją ,przerobił a potem jeszcze ten mój cuboid został rozebrany . Żądam odszkodowania
-pieniężne (co najmniej 50$) , zwrotu materiałów lub zwrotu całego cuboida od administracji .


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

#2
Ale wyszło mu ładniejsze niż pierwowzór
A nie mogłeś mu sprzedać tego cubodia wcześniej za np 40$?


#3
@wilk może i wyszło lepiej ale w każdym bądź razie jest to zlekceważenie mojej pracy ,  mój cuboid nie powinien zostać usunięty ^^


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

#4
O ile dobrze pamiętam historia powstania tej tablicy wyglądała następująco:
Zbudowałem razem z MIKIm drogę do mesy, materiały były moje ale MIKI bardzo pomagał w budowie więc można powiedzieć że zbudowaliśmy ją razem. Po czym, kiedy wróciłem z mesy okazało się że MIKI postawił tam mini cuboida razem z drewnianą tablicą informacyjną, która (sorry MIKI) średnio mi się podobała. Poprosiłem go o przebudowanie tablicy na taką z piaskowca bo takie miały byc okoliczne domy. MIKI zgodził się pod warunkiem że dostarcze materiały. Tablica była wkurzająca (sam fakt jej istnienia w tamtym miejscu był wkurzający) ale lubie ego MIKI'ego, więc wyciągnęlismy około 1/4 stacka piaskowca z mojej skrzynki która stoi obok i MIKI przebudował tablice na taką z piaskowca. Z mojego piaskowca. Więc to jest nie do końca prawda że materiały były MIKI'ego. Może tabliczki? Albo te śmieszne klapki nie wiadomo po co. Tego nie pamiętam dokładnie. Obecny wygląd tablicy dalej mnie nie zachwyca (tak jak sam pomysł owej tablicy mnie nie zachwyca) ale jestem wdzięczny administracji że tamten minicuboid zniknał. Jeśli ktoś chce stawiać reklamy swoich przedsięwzięć na terenie wiochy - proszę bardzo ale wymaga to zgody wszystkich właścicieli i mieszkańców.


#5
Dobra , dobra , większość materiałów była może i twoja @Mototata , ale czy to powód żeby ten cuboid usuwać ????!!!!!!!!!
I to bez odszkodowania ???!!! ^^


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

#6
MIKI postaraj się nie traktować tego personalnie. To nie jest żaden zamach na Ciebie ani na Twoje interesy. Po prostu chcemy mieć uporządkowane sprawy własności cuboidów które mogą przeszkadzać w różnych bdowach czy rozbudowach na terenie jaki obecnie mamy. Jeśli potrzebujesz pieniedzy to jak tylko wejdę na serwer przeleje Ci jakąś sume.


#7
Pieniędzy ? Chodzi tylko o odszkodowanie za to co zrobił @Pohevaki ^^
I są te trzy opcje ,które opisałem w poście na samym początku wątku @Mototata


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

#8
Przepraszam że się wtrącę, o ile się orientuję MIKISGREATWORLD/właściciel byłego cuboidu na tej tablicy sam zatrzymał przesunięcie jej usuwając Pohevaki jako wykonawce przesunięcia. A po seriach próśb o współprace Pohevaki nie uzyskał dostępu do tablicy, dlatego cuboid został usunięty.


[Obrazek: giphy.gif]
#9
OK. Żeby żądać odszkodowania musisz najpierw udowodnić że poniosłeś jakąś stratę. Proponuję Ci w ramach dobrosąsiedzkich stosunków pieniądze - nie jako odszkodowanie tylko bezzwrotną pomoc, bo zrozumiałem, że jesteś w jakiejś trudnej sytuacji finansowej skoro awanturujesz się o pieniądze za tabliczkę, która jest na terenie innej wioski, i obięta jest dwoma innymi cuboidami. Argument o materiałach odpadł. Cuboid był zablokowany innymi cubami. Nie do końca rozumiem jaką stratę poniosłeś w związku z jego usunięciem...


#10
@Gniewny w końcu to ja byłem właścicielem tego cuboida ^^ 
A usunąłem dlatego ,gdyż @Pohevaki nie chciał załatwić sprawy z nałożeniem się cuboidów i zmienił styl w jakim była wcześniej zbudowana tablica , w końcu
podkreślam "miał tyko ją przesunąć"

@Mototata 
usunięcie cuboida to jedna strata
druga to strata materiałów
(29.10.2017, 14:26)Mototata napisał(a): OK. Żeby żądać odszkodowania musisz najpierw udowodnić że poniosłeś jakąś stratę. Proponuję Ci w ramach dobrosąsiedzkich stosunków pieniądze - nie jako odszkodowanie tylko bezzwrotną pomoc, bo zrozumiałem, że jesteś w jakiejś trudnej sytuacji finansowej skoro awanturujesz się o pieniądze za tabliczkę, która jest na terenie innej wioski, i obięta jest dwoma innymi cuboidami. Argument o materiałach odpadł. Cuboid był zablokowany innymi cubami. Nie do końca rozumiem jaką stratę poniosłeś w związku z jego usunięciem...


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

#11
Kiedy napisałem że musisz udowodnić że poniosłeś stratę to miałem na myśli przedstawienie dowodów na to że cuboid albo materiały które były Twoje, posiadały jakąś wartość a nie oświadczenie że usunięcie cuboida to strata albo że materiały to strata. Przy czym argument o materiałach możesz sobie darować bo nie były one Twoje.


#12
Materiały częściowo były moje np. drewno @Mototata


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

#13
(29.10.2017, 15:03)MikiCreator napisał(a): Materiały częściowo były moje np. drewno @Mototata
Zakładam, że wydobycie tego drewna nie zajęło ci więcej niż kilka minut; jego wartość jest znikoma.


#14
(29.10.2017, 15:03)MikiCreator napisał(a): Materiały częściowo były moje np. drewno @Mototata
Licząc po cenach zawyżonych:
64 Desek - 3$
4 Trapdoory i 2 tabliczki - 16 Desek i 0,66 patyka - razem to 17 Drewna
3/64*17=0.79$
Można dodać 2$ za czas budowania tablicy, wynoszący około jednej minuty.


#15
(29.10.2017, 16:26)Ilidumb napisał(a):
(29.10.2017, 15:03)MikiCreator napisał(a): Materiały częściowo były moje np. drewno @Mototata
Licząc po cenach zawyżonych:
64 Desek - 3$
4 Trapdoory i 2 tabliczki - 16 Desek i 0,66 patyka - razem to 17 Drewna
3/64*17=0.79$
Można dodać 2$ za czas budowania tablicy, wynoszący około jednej minuty.


Nie zmienia to faktu @Pohevaki zgłaszając cuboid do rozbiórki nie zachował się odpowiednio i powinienem dostać coś w ramach rekompensaty ._.


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

#16
Czy satysfakcjonowałoby Cię oświadczenie że w ramach rekompensaty nie wybudujemy bez Twojej zgody w Wesołej Dolinie dosyć paskudnej tabliczki kierującej ludzi do Jauzy? Nie postawimy Ci tam małego cuboida który psułby Twoje plany oraz ogólnie nie będziemy się mieszać?


#17
@Mototata nie nie pasuje mi to sam mogę taką zbudować o ile zwrócicie mi ten cuboid w Jauzie wtedy z dwóch miasteczek/wiosek byłyby znaki


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

#18
Faktycznie nie można grać w szachy z gołębiem... :D  Zawsze wygrywa.


#19
Trzynastoletni youtuber, czego się spodziewałeś?

X.


#20
Miki naprawdę tyle kłótni o tabliczkę...
Postaw ją w miejscu gdzie każdemu będzie pasowało a nie tam gdzie przeszkadza...koszt tabliczki jest wprost śmieszny...
Drewno tylko było twoje drewno nic nie kosztuje wydobycie go parę sekund
Na tym cuboidzie była tylko tabliczka nic więcej a z tego co wyczytałam zagarnąłeś również coś co wybudował pohevaki i to jemu należy się rekompensata za nerwy oraz chamskie zagarniecie jego pracy 
Czy tak ciężko się DOGADAĆ 
Ludzie no...


Widzisz to?
Widzisz.
Czytasz?
Czytasz
To teraz...
się
    UŚMIECHNIJ C:
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości