Coming Soon ™

Ankieta: Czy jesteś za tym, aby wilk_ sprawował ponownie funkcję moderatora na easy.fCraft.pl?
Tak, chcę.
79.17%
19 79.17%
Nie, nie chcę.
20.83%
5 20.83%
Razem 24 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ponowny powrót wilk_ na stanowisko moderatora
#31
To prawda, że miałem konflikt z @wilk ale nigdy nie życzyłem mu utraty stanowiska. Lekkie ograniczenie permisjii dla modów owszem, ale każdy moderator  wypełniający sumiennie obowiązki jest cenny . Tak długo, jak potrafi przyznać się do błędów, a w tym przypadku, warunek spełniony, więc sądzę, że nalezy dać wilkowi szansę. 

@fullfun twoje  komentarze są często wyjęte z d... Zarówno w tym wątku jak i mojej skardze, gdzie nie rozumiesz prawdziwych problemów , a mimo to wypowiadasz się. Sory, że tak ostro i agresywnie, ale widzę to po tobie wyraźnie. Skończ z tego rodzaju wypowiedziami. Jestem nimi zdegustowany.

Dlaczego nagle popieram wilka? Nie, nie tylko z powodu ludzi którzy chcą jego powrotu, ale z powodu tego, że dobrze wiem, jak cieżko jest dobrać jakąkolwiek ekipę, któraby ogarniała co się dzieje i spełniała swoje obowiązki. Wilk poprzednio przegiął, ale ostatecznie sam to przyznał... Sprawa zakończona. Żadne urazy i dramy inie trwają wiecznie, tak długo, jak ludzie są w stanie przyznawać się do błędów z godnością.

A może uważasz, że twoja opinia wnosi jakieś cenne informacje o których do tej pory się nie dowiedzieliśmy lub nie zostaly one już zaznaczone w poprzednich wątkach?


  


Wiadomości w tym wątku
RE: Ponowny powrót wilk_ na stanowisko moderatora - przez Pohevaki - 31.10.2017, 00:21



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości