Coming Soon ™

Ankieta: Czy jesteś za tym, aby wilk_ sprawował ponownie funkcję moderatora na easy.fCraft.pl?
Tak, chcę.
79.17%
19 79.17%
Nie, nie chcę.
20.83%
5 20.83%
Razem 24 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ponowny powrót wilk_ na stanowisko moderatora
#1
W związku z wyrzuceniem aseertive_ z ekipy, tworzę ponownie ankietę, w której można zagłosować czy Wilk_ może wrócić na swoje stanowisko.

Czemu?
  • aktywność nawet po kilka godzin dziennie
  • brak moderacji, która może wykonywać zgłoszenia na bieżąco
  • brak skarg na wilka
  • brak znanych mi nadużyć
  • doświadczenie
  • solidne cuboidy



[Obrazek: fElmNP7.png]
#2
Wilk ma aktualnie 66% poparcia, zamykaj ankietę Kappa


#3
Ja zacytuje swoj ostatni post:
(22.10.2017, 15:11)wilk napisał(a):
(22.10.2017, 13:08)Libter napisał(a): 13/13, do uzyskania 2/3 poparcia trzeba by było zignorować co najmniej 6 przeciwnych głosów "kolegów Jarana" (naprawdę wierzysz w takie spiski @Xanth?). Dodatkowo @Wilk nie wygląda na zainteresowanego odzyskaniem rangi i ani razu nie wypowiedział się w tym temacie.

A po co mialem sie odzywac? Ankietabyla skierowana do graczy i gracze odpowiadali oraz brali udzial w ankiecie 
nawet jeśli bym zaglosował to mój głos nie byłby brany pod uwagę. To że zrąbałem to wiem nic tego nie zmieni.

Wczesniej moderatora przyjąłem by odciążyć tamtą ekipę czyli @haskell oraz @lgnn (Jakos sie stało że zostałem dłużej) . Korzyści aż takich jak @assertive nie bralem (Nigdy nie założyłem sobie wielkiego nie oswietlonego cuboida który okazał sie polygonem bez ogrodzenia)  ok zakładałem sobie cuboidy ale zawsze były one zgodne z wytycznymi były oswietlone oraz ogrodzone. 

@libter zainteresowany odzyskaniem rangi jestem ale skoro gracze nie chcą to... 
Nie ważne jacy większość grała chociaż minute na easy wiec mozna ich zaliczyc do graczy easy A to ze nie obchodzi ich to co teraz sie dzieje na easy i ile jest zgloszen to juz inna sprawa

@aseertive tobie trzeba podziękować za to żę zaprosiłeś swojego kolege do głosowania jak mu było @kobrajan?

@pohevaki Przesadzilem z platforma 
Mogłem nie łamać regulaminu ale go złamałem stało się.  Nic tego nie zmieni. żałuje ale nie zmieni to niczego stało sie i sie nie odstanie 

Teraz jestem graczem i obserwuje to co dzieje sie na chacie (Bluzgi/Popelniane bledy ortograficzne / obrazanie innych graczy) /skarga i tak nie przejdzie kiedy jest 5 stałych graczy a reszta nie chce wpisywac /skarga tak bo albo im sie podoba albo ignorują

Obserwuję jak @assertive wychoodzi kiedy ktoś wspomni żeby zajął sie zgłoszeniami

Doszło juz do tego ze @kruliczek musi sam robić zgłoszenia 


A zgloszen jest dużo kiedy @kruliczek po raz pierwszy wchodzi na serwer okolo 20
A co do zapraszania ludzi do glosowania na nie przez @assertive moge dostarczyc screen


#4
To j przysedłem z kontrargumentami:

Czemu Wilk_ nie powinien odzyskać rangi?
  • W porównaniu do Wilka_ nie było, żadnych formalnych skarg na ekipę w trakcie sprawowanie swojego urzędu.
  • "brak znanych mi nadużyć" - dobre określenie. 
  • Prowokuje, sugerując, żebym głosował z 2 kont i nie tylko, co można zobaczyć na poniższym zrzucie ekranu.
  • W modowaniu ma mniejsze doświadczenie ode mnie.
  • solidne cuboidy - też umiem robić
[Obrazek: image.png]

Proponuję dodać 2, neutralną odpowiedź w ankiecie.


[Obrazek: OAeIeW]
#5
(29.10.2017, 11:32)aseertive napisał(a): Czemu Wilk_ nie powinien odzyskać rangi?
To są argumenty przeciw Wilkowi czy za Twoją rangą?


#6
Na tak.


[Obrazek: Bez_nfazwy.png?width=1131&height=397]
#7
"W porównaniu do Wilka_ nie było, żadnych formalnych skarg na ekipę w trakcie sprawowanie swojego urzędu."
Były. Na Jarana. Tu, na forum. Zmiana nicka nie powoduje, że już kimś się nie jest.

"brak znanych mi nadużyć" - dobre określenie, wystarczy poczytać na forum o Jaranie i jego nadużyciach.

To tyle z wybielania.

X.

PS. @wilk zawsze był uczynnym moderatorem. Ile razy go o coś poprosiłem tyle razy prawie bez ociągania zrobił. I jest prawie zawsze w grze. Jestem zdecydowanie ZA. W przeciwieństwie do @aseertive, który robił logoff, jak tylko trzeba było zacząć robić zgłoszenia.


#8
(29.10.2017, 11:32)aseertive napisał(a): To j przysedłem z kontrargumentami:

Czemu Wilk_ nie powinien odzyskać rangi?
  • W porównaniu do Wilka_ nie było, żadnych formalnych skarg na ekipę w trakcie sprawowanie swojego urzędu.
  • "brak znanych mi nadużyć" - dobre określenie. 
  • Prowokuje, sugerując, żebym głosował z 2 kont i nie tylko, co można zobaczyć na poniższym zrzucie ekranu.
  • W modowaniu ma mniejsze doświadczenie ode mnie.
  • solidne cuboidy - też umiem robić
[Obrazek: image.png]

Proponuję dodać 2, neutralną odpowiedź w ankiecie.

@assertive spytalem sie po prostu poniewaz po osobie ktora robi taką rzecz można sie wszystkiego spodziewać a jak wiesz ankieta była bez wglądu na to jak ktoś zagłosował

O tym pisałem:
[spoiler]
[Obrazek: alyh2Q.jpg]
Do ilu osób jeszcze coś takiego wysłałeś?
[/spoiler]


#9
(29.10.2017, 11:36)Libter napisał(a): To są argumenty przeciw Wilkowi czy za Twoją rangą?
To jest porównanie, w którym stwierdzam, że jeśli on na nię zasługuje, to ja też.

Problem jest w tym, że mało kto mnie lubi, bo:
[Obrazek: image.png]


[Obrazek: OAeIeW]
#10
Nie, mało kto cię lubi bo: https://fcraft.pl/temat-janekjaran-1037

X.


#11
Dodatkowo mam, wrażenie, że Wilk_, w momencie, w którym byłem moderatorem, celowo tworzył zgłoszenia z prośbą o 120 małych cuboidów i innymi czasochłonnymi rzeczami, żeby wymusić na @Norbi przywrócenie go do ekipy.


[Obrazek: OAeIeW]
#12
(29.10.2017, 11:32)aseertive napisał(a): W porównaniu do Wilka_ nie było, żadnych formalnych skarg na ekipę w trakcie sprawowanie swojego urzędu.
Śmieszne. Za to były ciągłe skargi na discordzie na twoje wydziwianie.
(29.10.2017, 11:32)aseertive napisał(a): brak znanych mi nadużyć" - dobre określenie.
skoro brak znanych to nikt nic mi nie zgłaszał
(29.10.2017, 11:32)aseertive napisał(a): Prowokuje, sugerując, żebym głosował z 2 kont i nie tylko, co można zobaczyć na poniższym zrzucie ekranu.
a ty namawiasz innych do głosowania przeciwko wilkowi, poza tym ty też bardzo często prowokujesz innych aby ich wykorzystać
(29.10.2017, 11:32)aseertive napisał(a): W modowaniu ma mniejsze doświadczenie ode mnie.
może i jest krócej, ale za to robi dobre cuboidy, fajne wywyższanie się

Te twoje kontrargumenty są żałosne. Kilka dni temu jeszcze nadużywałeś pozycji moderatora, bo przecież "nie mogłem cię wyrzucić bo nie miał by kto robić zgłoszeń".


[Obrazek: fElmNP7.png]
#13
Należy, też pamiętać, że był kilkukrotnie już notowany i otrzymywał katy, takie jak:
Kod:
[22:12:33] [Client thread/INFO]: [CHAT] creepek» /skarga tak
[22:12:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] Wilk_$» creepek no juz wpisalem przeciez

I fakt, sam nie jestem może ideałem, ale ja teraz nie kandyduje na to stanowisko.


[Obrazek: OAeIeW]
#14
(29.10.2017, 11:58)aseertive napisał(a): Należy, też pamiętać, że
  • Udostępniał moją korespondencję z pantuskową na chacie serwera, do której dostęp uzyskał zdalnie (T1)
  • Pisał równocześnie z 2 kont, też w tracie zdalnego połączenia - "Zabronione jest granie na więcej niż jednym kliencie Minecraft w tym samym czasie."
  • Zadeklarował na chacie ostatnio, że zagłosował w niesłusznej skardze, wg. niego nie głosował, ale administracja mimo kilkukrotnych próśb jeszcze nie sprawdziła logów.
Kod:
[22:12:33] [Client thread/INFO]: [CHAT] creepek» /skarga tak
[22:12:45] [Client thread/INFO]: [CHAT] Wilk_$» creepek no juz wpisalem przeciez

I fakt, sam nie jestem może ideałem, ale ja teraz nie kandyduje na to stanowisko.

Nikt nie jest ideałem 
1. Na chacie serwera nie zostały zacytowane twoje słowa jedynie moja interpretacja
W liście wyżej masz dokładny screen tego co pisałeś
3.W skardze głosowałem ale nie tak jak myślisz 
Wpisałem skarga nie

@assertive jedyne coco mogę teraz zrobić to przeprosić ciebie i innych za moje błędy


#15
(29.10.2017, 12:11)wilk napisał(a): 3.W skardze głosowałem ale nie tak jak myślisz 
Wpisałem skarga nie

A czy ja pisałem, że głosowałeś na tak? Stwierdziłem, że to zadeklarowałeś na chacie, a logów na razie nikt nie sprawdził. Nawet jeśli to nie byłeś ty, to ktoś i tak powinin za to otrzymać upomnienie/tempbana.


[Obrazek: OAeIeW]
#16
(29.10.2017, 11:48)aseertive napisał(a): Dodatkowo mam, wrażenie, że Wilk_, w momencie, w którym byłem moderatorem, celowo tworzył zgłoszenia z prośbą o 120 małych cuboidów i innymi czasochłonnymi rzeczami, żeby wymusić na @Norbi przywrócenie go do ekipy.

Nic nie próbowałem wymusić po prostu mam projekt to wykonania na serwerze easy
Potrzebne mi dużo cuboidow na których to ja będę musiał. Zakładać flagi


#17
Błazenada.


#18
Ass, nie pogrążaj się jeszcze bardziej. Zachowaj resztki godności i zniknij


#19
(29.10.2017, 12:23)wilk napisał(a): Nic nie próbowałem wymusić po prostu mam projekt to wykonania na serwerze easy
Potrzebne mi dużo cuboidow na których to ja będę musiał. Zakładać flagi


To może, akórat dziwny zbieg okoliczności, ale flagi możesz ustawiać za pomocą * co nie jest dużym problemem, a @Norbi musiał dużo więcej w to pracy włożyć niż ty.


[Obrazek: OAeIeW]
#20
(29.10.2017, 11:21)Norbi napisał(a): solidne cuboidy


Czyli że jak ktoś umie robić cuboidy to ma +2 punkty fajności...

@norbi ten argument jest śmieszny.


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości