Coming Soon ™

Skarga na xPatrykPlayx
#1
Powód ? Bardzo prosty, wybrałem się z nim oraz innymi dwoma graczami zabić smoka, smok zabił najpierw jednego gracza, potem następnego a po chwili mnie, następnie gracz Xpatrykplayx zabił smoka, stwierdził że nic z niego nie wypadło, a ja znalazłem wszystkie itemy w innym miejscu a w miejscu w którym ja zginałem (była to dziura 2 na 2 na 2) nie było nic.
W grupie itemów nie znalazłem nic swojego, a było to łącznie ze zbroją 9 rzeczy.
Patryk stwierdził że smok zniszczył mi itemy jak go zabił.
Smok nie niszczy itemów w czasie śmierci poza tym moje itemy były w okolicy zbioru innych itemów.
Uważam że to On zabrał mój ekwipunek i chciałbym aby wyegzekwowano na nim oddanie rzeczy biorąc pod uwage że był to pracochłonny set i z enchantowany maksymalnie z mendingiem każdy rodzaj narzędzi.


#2
Nie zgadzam się z tobą @cross. Tak wybrałem się z tobą oraz __Sereth__ do endu. Ja niszczyłem kryształy kresu a wy zabijaliście smoka. Potem przyszedłem wam pomóc. Zabiłem smoka i zebrałem expa z niego. Wy zdedaliście i widziałem tylko itemy __Sereth__ w dziurze 3x3 którch nie zabrałem. Po drugie gdy biliśmy smoka był też w Endzie Lavard, może on coś ma. Po trzecie admin może sprawdzić moje itemy,skrzynki,enderchest nic twojego nie mam :)


#3
Mam nadzieje że tak było ale itemy gdzieś muszą być, tak jak pisałem Ci na serwerze, gdyby to były itemy warte 20 - 30 diaxów to bym to zostawił, bywa, ale enchant wszystkich rzeczy jakie miałem zajął mi sporo kasy czasu i expa.


#4
Po co Patryku polazłeś do Endu? Prosili Cię o pomoc?


#5
Nie ja byłem juz w Endu razem z __Sereth__ a to cross do nas dolaczyl


#6
Zamykam z braku dowodów, zbieranie przedmiotów niestety nie jest logowane :/
Dodam, że w skrzyniach @xPatrykPlayX nie znalazłem fragmentów opisywanego ekwipunku.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości