Coming Soon ™

Odwołanie od mute
#1
Witam.
Chciałem złożyć wniosek o odwołanie mute.

Napisałem do gracza tydraniu "Idź do Diabła" a on mi odpisał "Ty jesteś dla mnie tylko gówniarzem" i on dostał mute, a ja nieco później - ok. 1 min. po nim, chociaż powinienem dostać razem z nim, bo się przyznałem.

[spoiler]
Oto Screen z całego zdarzenia.

[Obrazek: j8G7nQ9.png]
[/spoiler]

Proszę o odwołanie mute.
Nie pozdrawiam.


#2
ja tylko stwierdziłem fakt :P


#3
(26.08.2017, 12:51)tydraniu napisał(a): ja tylko stwierdziłem fakt :P

Swoje komentarze możesz zachować dla siebie, bo to Twoja subiektywna opinia. Nie zaśmiecaj tematu.


#4
Moim zdaniem oboje gracze zachowali się nieprzyzwoicie chociaż słowa trydraniu są zdecydowanie bardziej rażące.


#5
Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że graczowi tydraniu została zdjęta blokada pisania na chacie jakiś czas potem, chociaż nie napisał najprostszego odwołania, w przeciwieństwie do mnie, mimo że, jak zaznaczył (i słusznie) Scrablord, jego słowa są bardziej rażące.
Czuję się niesprawiedliwie potraktowany przez jednego z moderatorów.


#6
Wyciszenie nie zostało zdjęte, tylko najnormalniej w świecie minęło. Niepojęte, prawda? Moja wypowiedź czy bardziej rażąca, czy też mniej, była tylko odpowiedzią. Mała rada na przyszłość - nie pyskuj


#7
(26.08.2017, 13:56)GardokPro napisał(a): Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że graczowi tydraniu została zdjęta blokada pisania na chacie jakiś czas potem, chociaż nie napisał najprostszego odwołania, w przeciwieństwie do mnie, mimo że, jak zaznaczył (i słusznie) Scrablord, jego słowa są bardziej rażące.
Czuję się niesprawiedliwie potraktowany przez jednego z moderatorów.

Bo prawda jest taka, że tydraniu to znany i zasłużony gracz dla tego serwera, a ty? Kim ty jesteś?

X.


#8
Pyskuj? Takim słownictwem sobie nie pomagasz Draniu, tym bardziej że nie rzeczywiście twoja odpowiedź była bardziej obraźliwa. 

Jak dla mnie, to obaj zawinili. Mute powinien być dla obu równy.


#9
(26.08.2017, 18:20)Xanth napisał(a):
(26.08.2017, 13:56)GardokPro napisał(a): Chciałbym jeszcze zaznaczyć, że graczowi tydraniu została zdjęta blokada pisania na chacie jakiś czas potem, chociaż nie napisał najprostszego odwołania, w przeciwieństwie do mnie, mimo że, jak zaznaczył (i słusznie) Scrablord, jego słowa są bardziej rażące.
Czuję się niesprawiedliwie potraktowany przez jednego z moderatorów.

Bo prawda jest taka, że tydraniu to znany i zasłużony gracz dla tego serwera, a ty? Kim ty jesteś?

X.

Wiesz kim ja jestem?! Jestem Takim samym graczem jak tydraniu, janek222,  xnorbi, i TY


#10
Może w teorii. W praktyce jesteś nowym graczem, z którym jak widać niektórzy się nie liczą.
A tak w ogóle "tydraniu" i "janek222" - niesprawiedliwości się nie zapomina i ktoś się na was kiedyś odegra.  :V


#11
(26.08.2017, 18:20)Xanth napisał(a): Bo prawda jest taka, że tydraniu to znany i zasłużony gracz dla tego serwera, a ty? Kim ty jesteś?

X.

Prawda jest taka, że Draniu często wypowiada się w taki sposób i z bycia miłym graczem to on nie słynie ;)


#12
(26.08.2017, 20:52)iAnty napisał(a): Może w teorii. W praktyce jesteś nowym graczem, z którym jak widać niektórzy się nie liczą.

Ależ oczywiście. 99% nowych graczy jest pod tytułem "Xanthcik daj". Twórca wątku też. "Xanthcik daj", "Xanthcik sprzedaj", "Xanthcik zaproś"... Sorry, ale nie tędy droga.

X.


PS. Też nie jestem miły, szczególnie jak ktoś jest upierdliwy. Jak GardokPro.


#13
dobra, zamknijcie ten wątek nienawiści @Norbi @Libter


#14
Nie wiem po co to drążycie, skoro odpowiedź jest w drugim temacie o tej samej treści: https://fcraft.pl/temat-odwo%C5%82anie-o...0#pid12210


[Obrazek: fElmNP7.png]
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości