Coming Soon ™

Brawo panie atukam
#1
Dzisiaj po mojej śmierci @Atukam72 zabrał za mnie przedmioty i nie chce oddać oto screnn z replaymod:
[Obrazek: 7qxR9eR.png]

@libter

Dał tylko miecz łopatę łuk i hełm kilka jabłek i kilka innych mało cennych rzeczy.


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
#2
Oddałem co miałem, zresztą to ty próbowałeś mnie 3 razy zabić lawą.


#3
Wiem, ale tu na tym scrennie jest kilof


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
#4
Skoro probowałeś go zabić lavą, a on cie zabił w inny sposób. Czy to nie coś w stylu pojedynku ?
A nie ma zakazu zabierania eq po walce


#5
(05.08.2017, 14:19)LGNN napisał(a): Skoro probowałeś go zabić lavą, a on cie zabił w inny sposób.
Został zabity w sposób administracyjny :>


#6
(05.08.2017, 14:32)Libter napisał(a):
(05.08.2017, 14:19)LGNN napisał(a): Skoro probowałeś go zabić lavą, a on cie zabił w inny sposób.
Został zabity w sposób administracyjny :>

Dokładnie a niedziwne  że Atukam nie chce oddać, w końcu kto by nie "przygarnął"" kilofa z naprawą i wysoką wydajnością i niezniszczalnością.


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
#7
(05.08.2017, 15:32)piesm napisał(a):
(05.08.2017, 14:32)Libter napisał(a):
(05.08.2017, 14:19)LGNN napisał(a): Skoro probowałeś go zabić lavą, a on cie zabił w inny sposób.
Został zabity w sposób administracyjny :>

Dokładnie a niedziwne  że Atukam nie chce oddać, w końcu kto by nie "przygarnął"" kilofa z naprawą i wysoką wydajnością i niezniszczalnością.



To jest opłata manipulacyjna za marne próby zabicia :bezkappy:


#8
@piesm

Jeszcze raz powiem - oddałem co miałem. Sam zacząłeś tą bijatykę, z marnymi próbami podpalenia mnie lawą, więc się nie dziw, że przy okazji zgubiłeś kilof. Może też straciłeś inne rzeczy, które nie znalazły się w moim eq. Nie wiem. Poszedłem tam, by zbudować sobie ładny domek (mam przypomnieć, że na początku rozbieraliście każdy blok, który położyłem?), w moim ulubionym stylu, a ty po prostu mnie zaatakowałeś bez żadnego słowa.


#9
(05.08.2017, 16:04)Atukam72 napisał(a): każdy blok, który położyłem
Po 7 minutach, a domek to z farmą kurczaków i pusty w środku.
Po za tym świadek @mskkf powiedział mi na skype że ty wszystko zebrałeś.


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
#10
(05.08.2017, 16:17)piesm napisał(a):
(05.08.2017, 16:04)Atukam72 napisał(a): każdy blok, który położyłem
Po 7 minutach, a domek to z farmą kurczaków i pusty w środku.
Po za tym świadek @mskkf powiedział mi na skype że ty wszystko zebrałeś.

Ale co z tego?
Chciałeś się pożalić? Pożaliłeś się, Atukam nawet jak by miał te itemy, nie miał obowiązku oddawania ich.


#11
(05.08.2017, 16:17)piesm napisał(a): Po za tym świadek @mskkf powiedział mi na skype że ty wszystko zebrałeś.
Świadek @Libter mówi, że @Atukam72 nie miał na wszystko miejsca w ekwipunku i część zebrał @mskkf - wiesz gdzie szukać :P


#12
Ja bym go zabił hugokopterem.  Kappa


#13
(05.08.2017, 17:13)Krachel napisał(a): Ja bym go zabił hugokopterem.  Kappa

?


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
#14
(05.08.2017, 16:04)Atukam72 napisał(a): @piesm

Jeszcze raz powiem - oddałem co miałem. Sam zacząłeś tą bijatykę, z marnymi próbami podpalenia mnie lawą, więc się nie dziw, że przy okazji zgubiłeś kilof. Może też straciłeś inne rzeczy, które nie znalazły się w moim eq. Nie wiem. Poszedłem tam, by zbudować sobie ładny domek (mam przypomnieć, że na początku rozbieraliście każdy blok, który położyłem?), w moim ulubionym stylu, a ty po prostu mnie zaatakowałeś bez żadnego słowa.

ja żadnego bloku nie rozbierałem

(05.08.2017, 16:33)Libter napisał(a):
(05.08.2017, 16:17)piesm napisał(a): Po za tym świadek @mskkf powiedział mi na skype że ty wszystko zebrałeś.
Świadek @Libter mówi, że @Atukam72 nie miał na wszystko miejsca w ekwipunku i część zebrał @mskkf - wiesz gdzie szukać :P

Panie Libter ja z piesmem znamy się już długo i mamy kontakt.Ja zdołałem uratować tylko buty które mu potem oddałem nie brałem niczego więcej zresztą widziałem jak atukam72 zabiera reszte przedmiotów które widziałem jak używa przy budowie Cytuje słowa atukama72 " Poszedłem tam, by zbudować sobie ładny domek"


#15
(05.08.2017, 16:33)Libter napisał(a): miejsca w ekwipunku
Zaraz po tym podobno postawił shulkera


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
#16
(05.08.2017, 16:33)Libter napisał(a):
(05.08.2017, 16:17)piesm napisał(a): Po za tym świadek @mskkf powiedział mi na skype że ty wszystko zebrałeś.
Świadek @Libter mówi, że @Atukam72 nie miał na wszystko miejsca w ekwipunku i część zebrał @mskkf - wiesz gdzie szukać :P

Panie Libter ja z piesmem znamy się już długo i mamy kontakt.Ja zdołałem uratować tylko buty które mu potem oddałem nie brałem niczego więcej zresztą widziałem jak atukam72 zabiera reszte przedmiotów które widziałem jak używa przy budowie Cytuje słowa atukama72 " Poszedłem tam, by zbudować sobie ładny domek"


#17
Po co to biliście? Był tam Wasz cuboid? Miał prawo kontratakować i nawet rzeczy zabrać. Dlaczego wdawaliście się w walkę z graczem, który (wnioskując po czasie gry) zniszczyłby Was bez problemu?


#18
Nie wiem coś nas napadło. 2 Panie @Requirze zostałem zabity w sposób "admininstracyjny" a nie przez gracza.

Poza tym: [15:03:02] [main/INFO]: [CHAT] Serwer» piesm zginął! czyli mnie nie zabił.


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
#19
Nie musisz powiększać czcionki. Póki co jeszcze widzę. Jestem za oddaniem przedmiotów, ale z odszkodowaniem dla Atukama.


#20
@piesm

1. Na cholerę zaczynałeś, co? 3 Razy próbowałeś mnie zabić, że aż musiałem poprosić Libtera o reakcje, bo cały czas wylewałeś lawę jak jakiś maniak. (warto znowu tutaj podjąć się tematu glbalnego pvp). I nie pamiętam kto wykopywał bloki, faktem jest, że to co postawiłem na ziemi niczyjej, to wy niszczyliście bez żadnego słowa, by np. się przesunąć z budową lub coś innego.
2. Co by się stało jakbyś mnie zabił? Spaliłbyś itemy lub zgarnąłbyś dla siebie. Już widzę, jak spłacasz ze swoich marnych zasobów ekwipunek wart ponad grubo ponad 1k $.
3. Doszukujecie się wielu teorii jakoby pakowałbym wasze rzeczy do shulkerboxa lub używał do budowy, bo przecież na servie jest tylko 1 kilof z enchantami (to była ironia), a w shulkerze wcale się nie znajdowały materiały do budowy (to też ironia). Tak dla świadomości nt. kilofów, to sam noszę z przynajmniej 2 lub 3, do wydobycia rud, kopania cobbla i z silk touch, więc jak widzisz, jest więcej niż 1.
4. Przyznaję się do zabrania butelki wody i kamiennej siekiery, bo to później u siebie zauważyłem w eq. Mogę to oddać.


I na koniec: Chyba powinienem złożyć skargę za wielokrotne próby zabójstwa. Jeżeli nie przestaniesz mnie pomawiać o coś, co nie zrobiłem ze świadomością, to będę zmuszony kontynuować tą głupią bijatykę na forum, chociaż mnie już osobiście denerwuje i wolałbym uniknąć pisania dalszych skarg i tłumaczeń.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości