Coming Soon ™

zelvesz, bialusiakiciusia, jeii, wrona21, mikolajlisewki
#14
(17.07.2017, 15:10)Xanth napisał(a): Aha. Czyli regulamin mamy gdzieś, bo ktoś postawił cuboid obok mojego i zbudował tam coś, co mi nie odpowiada. Dobra, to już się nie dziwię, dlaczego na tym serwerze są wielgachne cuboidy z malutką chatką pośrodku. Idę sobie też zarezerwować kawał terenu, bo być może moja paskudna wieża nie spodoba się jakiemuś graczowi i będzie chciał ją rozebrać...

X.

@Xanth Gdzie nie rozumiesz tego że ktoś zjebał sprawę i postawił cuboid kratka w kratkę obok mojego. Jak już pisałem, w czasie pisania podania gracz był nieaktywny dłużej niż 4 tygodnie. Innaczej bym go nie wpisał na listę. Na serwerze ostatnio jestem codziennie i nie zauważyłem aby ten gracz był aktywny. I nie zauwazyłem żeby jego gówniany domek był rozbudowywany.


Temat wielkich cuboidów był poruszany tutaj -> link, nawet brałeś w nim udział więc nie wiem skąd te docinki o mój cuboid, który notabene nie jest wielki bo tylko 60x70 kratek.

A pozatym administracja sama zdecyduje co zrobić.


  


Wiadomości w tym wątku
RE: [easy]Rozbiórka - zelvesz, bialusiakiciusia, jeii, wrona21, mikolajlisewki - przez LGNN - 17.07.2017, 15:18



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości