Coming Soon ™

zelvesz, bialusiakiciusia, jeii, wrona21, mikolajlisewki
#1
Nick w grze: LGNN
Nazwy cuboidów: 
- jeii_dom_lukasza
- jeii_friend_shop
- jeii_willa
- jeii_mieszkanie-nr3
- jeii_mieszkanie-nr4
- jeii_mury_lametrage
- bialusiakiciusia_sklep2
- bialusiakiciusia_dom
- bialusiakiciusia_dom1
- bialusiakiciusia_piekna_willa
- bialusiakiciusia_farma
- wrona21_dom 
- mikolajlisewki_dom
- zelvesz_dom
Cuboidów jest tam że tak powiem jak nasrane, więc nie wiem czy dałem rade wszystko wypisać
Świat cuboida: Zwykły
Uzasadnienie:
[spoiler][Obrazek: 1.png][/spoiler]
[spoiler][Obrazek: 4.png][/spoiler]
[spoiler][Obrazek: 5.png][/spoiler]
[spoiler][Obrazek: 6.png][/spoiler]
[spoiler][Obrazek: 7.png][/spoiler]
Cel: Nie chce mieć takiego szajsu przy swoim cuboidzie.
Deklarowany czas rozbiórki: Max 2dni
Moderator nadzorujący: HaskellV


#2
Polecam przeczytać: https://fcraft.pl/temat-wnioski-o-rozbi%...uboida-756


#3
(14.07.2017, 23:10)JanekJaran napisał(a): Polecam przeczytać: https://fcraft.pl/temat-wnioski-o-rozbi%...uboida-756

A o co ci chodzi?
Moderatorem nadzorującym będzie pewnie @haskellV to jest jedyny moderator na EASY


#4
(14.07.2017, 23:10)JanekJaran napisał(a): Polecam przeczytać: https://fcraft.pl/temat-wnioski-o-rozbi%...uboida-756

Skoro mam wzór, a we wzorze jest napisane że potrzebny jest mod. A że jest 12 w nocy to jednak ludzie spią, to skąd mam wziąć moda do nadzoru.

Pozatym nie twój serwer to się nie martw jak mam wszystko załatwione.


#5
@wilk @LGNN A jemu pewnie chodziło o zly dział, bo w tamtym temacie jest napisane gdzie wnioski o rozrozbiórki z easy.


[Obrazek: fElmNP7.png]
#6
(15.07.2017, 08:30)Norbi napisał(a): @wilk @LGNN A jemu pewnie chodziło o zly dział, bo w tamtym temacie jest napisane gdzie wnioski o rozrozbiórki z easy.

To nie mógł tego napisać normalnie?

NP:
Cytat:Pomyliłeś się w dziale. Ten temat powinien znaleźć się w tym dziale: Rozbiórki Easy.fcraft.pl


#7
(14.07.2017, 22:52)LGNN napisał(a): Moderator nadzorujący: Szukam chętnych
No jedynym chętnym aktualnie jestem ja


#8
Na klonkurencji autor tej rudery to by bana jeszcze dostał za griefowanie mapy :\


#9
Dodałem HaskellV jako moderatora nadzorującego.


#10
Przenoszę do działu easy.


#11
Czegoś nie rozumiem. Czyli, jeśli nie podoba mi się czyjaś budowla na jego cuboidzie, to mogę wnioskować o jej rozbiórkę? Niezależnie od tego, czy gra, czy nie?

[Obrazek: juz1j8p.png]

X.


#12
W czasie pisania prośby o rozbiórkę gracz ZElvesZ był nieaktywny dłużej niz 4 tygodnie.
Ale w takim razie mogę zmienić powód rozbiórki, tym razem nie będzie to czas niekatywnosci, a przydzielenie cuboida bezposrednio przy moim(który był pierwszy) nie zostawiając ani jednej kratki przerwy miedzy moim cuboidem a jego.


Dodatkowo widzę że bardzo dobrze znasz sytuacje która panuje przy moim cuboidzie, więc nie musze opowiadać o tym że osoby z listy dość mocno zgriefowały teren zostawiając syf. Który dzięki pomocy @pantuskowa i jeszcze jednego gracza(nicku niepamietam) przez 2 godziny naprawialiśmy zdegradowany teren.



No i @Dorek bardzo dobrze pisze, za takie syfienie terenu powinna być kara typu naprawianie terenu, a nawet ban.


#13
Aha. Czyli regulamin mamy gdzieś, bo ktoś postawił cuboid obok mojego i zbudował tam coś, co mi nie odpowiada. Dobra, to już się nie dziwię, dlaczego na tym serwerze są wielgachne cuboidy z malutką chatką pośrodku. Idę sobie też zarezerwować kawał terenu, bo być może moja paskudna wieża nie spodoba się jakiemuś graczowi i będzie chciał ją rozebrać...

X.


#14
(17.07.2017, 15:10)Xanth napisał(a): Aha. Czyli regulamin mamy gdzieś, bo ktoś postawił cuboid obok mojego i zbudował tam coś, co mi nie odpowiada. Dobra, to już się nie dziwię, dlaczego na tym serwerze są wielgachne cuboidy z malutką chatką pośrodku. Idę sobie też zarezerwować kawał terenu, bo być może moja paskudna wieża nie spodoba się jakiemuś graczowi i będzie chciał ją rozebrać...

X.

@Xanth Gdzie nie rozumiesz tego że ktoś zjebał sprawę i postawił cuboid kratka w kratkę obok mojego. Jak już pisałem, w czasie pisania podania gracz był nieaktywny dłużej niż 4 tygodnie. Innaczej bym go nie wpisał na listę. Na serwerze ostatnio jestem codziennie i nie zauważyłem aby ten gracz był aktywny. I nie zauwazyłem żeby jego gówniany domek był rozbudowywany.


Temat wielkich cuboidów był poruszany tutaj -> link, nawet brałeś w nim udział więc nie wiem skąd te docinki o mój cuboid, który notabene nie jest wielki bo tylko 60x70 kratek.

A pozatym administracja sama zdecyduje co zrobić.


#15
(17.07.2017, 14:52)LGNN napisał(a): W czasie pisania prośby o rozbiórkę gracz ZElvesZ był nieaktywny dłużej niz 4 tygodnie.
Ale w takim razie mogę zmienić powód rozbiórki, tym razem nie będzie to czas niekatywnosci, a przydzielenie cuboida bezposrednio przy moim(który był pierwszy) nie zostawiając ani jednej kratki przerwy miedzy moim cuboidem a jego.


Dodatkowo widzę że bardzo dobrze znasz sytuacje która panuje przy moim cuboidzie, więc nie musze opowiadać o tym że osoby z listy dość mocno zgriefowały teren zostawiając syf. Który dzięki pomocy @pantuskowa i jeszcze jednego gracza(nicku niepamietam) przez 2 godziny naprawialiśmy zdegradowany teren.



No i @Dorek bardzo dobrze pisze, za takie syfienie terenu powinna być kara typu naprawianie terenu, a nawet ban.

i ja tam troszku pomagałem :D


[Obrazek: 911788b4498092064eb8752842e0]
#16
(17.07.2017, 15:10)Xanth napisał(a): Dobra, to już się nie dziwię, dlaczego na tym serwerze są wielgachne cuboidy z malutką chatką pośrodku. 

No górze malutka chatka, na dole rozbudowane podziemia. Cuboid nie zawsze ma chronić to co na gorze


#17
Jeii jeszcze brakuje tydzień do stanu nieaktywnego gracza, ale wypiszę co z cuboidami:

Do usunięcia za tydzień (brak czegokolwiek):
  • jeii_dom_lukasza
  • jeii_friend_shop
  • jeii_mieszkanie-nr2
  • jeii_mieszkanie-nr3
  • jeii_mieszkanie-nr4
  • jeii_mury_lametrage
Do rozbiórki za tydzień:
  • jeii_willa
  • bialusiakiciusia_sklep (niby można już, ale do rozbiórki przy okazji jeii_willa)
Usunięte:
  • bialusiakiciusia_dom
  • bialusiakiciusia_dom1
  • bialusiakiciusia_sklep2
  • bialusiakiciusia_piekna_willa
  • bialusiakiciusia_farma
  • wrona21_dom
  • mikolajlisewki_dom
Nie usuwam ponieważ właściciel był wczoraj online
  • zelvesz_dom


[Obrazek: fElmNP7.png]
#18
Jednak usuwam przedwcześnie cuboidy:
  • jeii_dom_lukasza
  • jeii_friend_shop
  • jeii_mieszkanie-nr2
  • jeii_mieszkanie-nr3
  • jeii_mieszkanie-nr4
  • jeii_mury_lametrage
I dodatkowo niektóre z tamtejszej okolicy:
  • jeii_farma
  • jeii_las
  • jeii_nether
  • jeii_sklep


[Obrazek: fElmNP7.png]
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości