Coming Soon ™

Biblia fCraftowa
#1
Można tu dawać wymyślone cytaty z wymyślonej biblii fCraftowej. A i zapraszam tu zakonu libterjańskiego.*



"A 6 dnia spadnie na nas gniew boga Libtera za to że go nie czciliśmy. I skończy się świat."



*jest to tylko reklama, urzytkownik piesm nie posiada praw do zakonu libterjańskiego


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
Odpowiedz
#2
I. Nie będziesz miał cudzych serwerów obok fCrafta!
II. Nie będziesz czynił żadnego serwera ani żadnego pluginu tego, co jest na fCrafcie wysoko, ani tego, co jest na forach nisko, ani tego, co sam sobie wymyślisz! Nie będziesz grał na nich, ponieważ ja, twój admin, jestem adminem zazdrosnym, który karze występek graczy na nowicjuszach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy mnie miłują i przestrzegają moich regulaminów oraz rozporządzeń.
III. Nie będziesz wzywał nicku admina twego, do czczych rzeczy, gdyż admin nie pozostawi bezkarnie tego, który wzywa jego nicku do czczych rzeczy. 
IV. Pamiętaj o dniu szabatu, aby go uświęcić. Sześć dni będziesz grać, budować, kopać i wykonywać wszystkie twe zajęcia. Dzień zaś siódmy jest szabatem ku czci admina twego. Nie możesz przeto w dniu tym wykonywać żadnej pracy ani ty sam, ani nowicjusz twój, ani twoja nowicjuszka, ani twój pracownik, ani twoja pracownica, ani twoje zwierzęta, ani gracz z daleka, który mieszka pośród twego cuboida. W sześciu dniach bowiem uczynił admin mapę, forum, pluginy oraz wszystko, co jest w nich, w siódmym zaś dniu odpoczął. Dlatego pobłogosławił admin dzień szabatu i uznał go za święty. 
V. Czcij admina twego i moderację twoją, abyś długo żył na mapie, którą admin twój, da tobie.
VI. Nie będziesz zabijał graczy bez ich zgody.
VII. Nie będziesz griefował. 
VIII. Nie będziesz kradł.
IX. Nie będziesz mówił przeciw bliźniemu twemu kłamstwa w tematach na forum.
X. Nie będziesz pożądał cuboida bliźniego twego. Nie będziesz pożądał budowli bliźniego twego, ani jego nowicjusza, ani jego nowicjuszki, ani jego konia, ani jego krowy, ani żadnego przedmiotu, który należy do bliźniego twego.


Odpowiedz
#3
21:6 : Ja jestem @Libter i Kruliczek, Serwer i Forum. Ja pragnącemu dam darmo grać na fCrafcie serwerze życia.


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości