Coming Soon ™

mody.fCraft.pl - kolejny, nowy wariant serwera
#1
Na początku serwer istniał jako sv.skript.pl, potem przekształcił się na fCraft.pl po drodze będąc serwerem na modach. Wiele osób chciałoby do tego wrócić dlatego niedługo pojawi się serwer mody.fCraft.pl. Serwer będzie powrotem do przeszłości i początków serwera.

Kilka podstawowych informacji:
  • Serwer będzie zabezpieczony white listą.
  • Serwer będzie działał na wersji 1.12.2
  • Mody, które znajdą się na serwerze nie będą dużo odbiegały od poprzednich (techniczne, survivalowe i inne dodatki)
Serwer będzie miał premierę niedługo (W bliżej nieokreślonym terminie)

Jeśli ktoś ma jakieś pytania można śmiało pisać pod tym tematem.


[Obrazek: OAeIeW]
Odpowiedz
#2
W bliżej nieokreślonym serwerze?   Kappa


Odpowiedz
#3
(01.04.2018, 21:19)JanekJaran napisał(a): Na początku serwer istniał jako sv.skript.pl, potem przekształcił się na fCraft.pl po drodze będąc serwerem na modach. Wiele osób chciałoby do tego wrócić dlatego niedługo pojawi się serwer mody.fCraft.pl. Serwer będzie powrotem do przeszłości i początków serwera.

Kilka podstawowych informacji:
  • Serwer będzie zabezpieczony white listą.
  • Serwer będzie działał na wersji 1.12.2
  • Mody, które znajdą się na serwerze nie będą dużo odbiegały od poprzednich (techniczne, survivalowe i inne dodatki)
Serwer będzie miał premierę niedługo (W bliżej nieokreślonym terminie)

Jeśli ktoś ma jakieś pytania można śmiało pisać pod tym tematem.
dobrze zrobione mody byly na 1.7.10 jakie ty mody znalazles na 1.12.2?


Odpowiedz
#4
Jakie będą mody i jakie minimalne wymagania sprzętowe?


[Obrazek: fElmNP7.png]
Odpowiedz
#5
(01.04.2018, 22:07)Norbi napisał(a): Jakie będą mody i jakie minimalne wymagania sprzętowe?

Mody, jak pisałem techniczno survivalowe + dodatki. List na razie nie mogę podać. Z czego co pamiętam paczka działała mi chyba na 4 Gb ramu. Innych parametrów niestety nie jestem w stanie podać, ponieważ, kiedy to testowałem miałem kilka innych procesów w tle, więc nie będzie to miarodajne. Za jakiś czas, kiedy lista modów będzie kompletna przeprowadzę testy i opublikuję listę modów.


[Obrazek: OAeIeW]
Odpowiedz
#6
Będzie tam Block Armour Mod ? :P

działa na 1.12 +

A czy będzie Davinci's Vessels ?
Dodaje możliwość utworzenia balonu lub statku .
Dodatkowo fajne krzesełko do statku

Też aktualne


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

Odpowiedz
#7
(01.04.2018, 22:07)Norbi napisał(a): Jakie będą mody i jakie minimalne wymagania sprzętowe?

Wymagania sprzętowe:

MINIMALNE
  • System operacyjny: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) or 64-bit Windows 10
  • Procesor: Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940
  • Pamięć: 6 GB RAM
  • Karta graficzna: Nvidia GPU GeForce GTX 660 / AMD GPU Radeon HD 7870
  • Miejsce na dysku: 35 GB dostępnej przestrzeni
ZALECANE:
  • System operacyjny: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8 (8.1) or 64-bit Windows 10
  • Procesor: Intel CPU Core i7 3770 3.4 GHz / AMD CPU AMD FX-8350 4 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: Nvidia GPU GeForce GTX 770 / AMD GPU Radeon R9 290
  • Miejsce na dysku: 35 GB dostępnej przestrzeni
Kto zgadnie czego to wymagania?


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
Odpowiedz
#8
komputer musi mieć te wymagania spełnione żeby gracz mógł wejść na serwer :P


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości