Coming Soon ™

Skarga na gracza Bucefal
#1
Zgłaszam skargę na gracza @Bucefal. Bucefal dokonał kradzieży majątku gracza @jacek003 z miejsca X -913 Z 1977. Według logów ukradł ok. 300 węgla, 140 żelaza, 22 diamenty i dodatkowe itemy, w tym enchantowane przedmioty.

Zgłaszam prośbę o ukaranie gracza, zmobilizowanie go do oddania ukradzionych rzeczy, a najlepiej z symboliczną nawiązką.
Dobrze by było, jakby @Bucefal się wypowiedział.

P.S. Logi zawarte w wątku dostałem od Spitfire'a.


#2
Kod:
----- Container Transactions ----- (x-912/y62/z1971)
173.33/h ago - Bucefal removed x192 coal.
173.33/h ago - Bucefal removed x140 iron_ingot.
173.33/h ago - Bucefal removed x22 diamond.
Kod:
----- Container Transactions ----- (x-901/y55/z1978)
173.36/h ago - Bucefal removed x110 coal.


[Obrazek: Hx9AzWJ.png]
#3
W jakich dniach dokonano przeze mnie kradzieży? Te godziny nic mi nie mówią.

Dlaczego pytam? To był mój pierwszy bodajże dzień gry. Tego dnia zwiedziłem wiele serwerów, żaden nie był interesujący. Również i na tym dedłem bardzo szybko z pragnienia, zniechęcony poszedłem szukać dalej. Yellow_River dała mi znać, że pochopnie odpuściłem, że jest tu pełny survival, ale bez pvp. Uwielbiam survival ale bez pvp. Wróciłem do gry. Powoli zacząłem interesować się forum, grą, zasadami.

Niestety prawdą jest to, że okradłem skrzynki w których były diamenty i coś tam jeszcze. Nie miałem wtedy łóżka więc za wszelką cenę starałem się zabezpieczyć swoj byt, pokonując przy tym duże połacie terenu. Nie miałem wtedy jeszcze zainstalowanej minimapki.
W trakcie gry, dowiedziałem się, że jest system cuboidów i zoonk, bo byłem przekonany, że to pełny survival, bez cuboidów, systemów zabezpieczeń skrzyń, tylko z pvp/off, że można kraść i być okradanym. To zmieniło postać rzeczy. Zapytałem kilka razy na czacie czy jest kradzież karalna(mam na to screen).

https://zapodaj.net/4bb0eec601944.png.html

Nikt mi na początku nie odpowiadał, ale w końcu upewniłem się, że to co zrobiłem było niezgodne z zasadami. Dlatego diamentów nie wykorzystałem, wszystko mam w skrzyni i czeka na oddanie.
Jak wspomniałem od czasu zabrania biegałem po mapie i nie wiedziałem de facto skąd ja wziąłem, nie byłem w stanie wrócić na miejsce i je oddać.
 

Proszę o ile to możliwe o listę rzeczy do zwrotu.


#4
Nie pamiętasz jak kolesia okradłeś na prawie 5 stacków węgla, ponad 2 stacki żelaza i 22 diaxy? To było w niedziele, tydzień temu, wieczorem.


#5
Z skargą powinna wystąpić osoba pokrzywdzona, czyli jacek003.


#6
@Janekjaran a jak kogoś zabiją na ulicy, to powinna to zgłosić ofiara. Ehh kucu...

@Bucefal Dzięki za podejście, porozmawiam z @Libter lub @Spitfirex86 nt. listy itemów + może wreszcie tam powstanie cuboid. Dla wyjaśnienia - jacek003 to mój dobry znajomy i szczególnie zwracam uwagę, kiedy coś mu się stanie, więc stąd taka moja reakcja. Jeżeli wszystko wyjdzie bez problemu to z góry przepraszam @Bucefal za moje epitety w jego stronę i stanowcze podejście na czacie.


#7
Sprawa techniczna ( o ile nie dostanę bana wcześniej)
Nie wiem gdzie oddać te itemy i komu. Czy jacek003, który nie ma cuboida? (można go uczynić tylko po to by zabezpieczyć skrzynie i nadać własność jacek003)
Czy dać w jakieś wyznaczone przez administrację miejsce. Itemy czekają na zwrot do właściciela


#8
Potwierdzam iż @Bucefal na moich oczach oddał wszystkie przedmioty do skrzynki skąd je wziął


#9
(25.07.2017, 17:35)xPatrykPlayX napisał(a): Potwierdzam iż @Bucefal na moich oczach oddał wszystkie przedmioty do skrzynki skąd je wziął
Oddałem:
30 diax (zabrałem 22)
6x64 węgla=384 (zabrałem 300)
3x64 żelaza=192 (zabrałem 140)
Wędka PRO

Miejsce zabezpieczyłem rewaloryzacją terenu, tak by nie kusiło.


#10
(25.07.2017, 17:35)xPatrykPlayX napisał(a): Potwierdzam iż @Bucefal na moich oczach oddał wszystkie przedmioty do skrzynki skąd je wziął
Zabezpieczyłeś potem skrzynki cuboidem dla uniknięcia dalszych kradzieży?


#11
Cuboid został utworzony, a przedmioty oddane z nawiązką - zamykam.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości