Coming Soon ™

[Skarga] Przywłaszczenie terenów bez zgody posiadacza.
#1
Witam otóż miałem przerwę, bo dzieciarnia przejmuje serwer, ale dzisiaj naszła mnie ochota na odwiedzenie serwera i wstępne rozeznanie się, jak patola sobie radzi :).

Pierwsze co zrobiłem to udałem się na pobliskie tereny mojej doliny, na której miałem wybudować osadę, ale jakiekolwiek chęci mnie minęły. Cóż wkraczając na dolinę owe tereny w ciągu kilku dni bardzo się zmieniły, jednakże mniejsza z tym. Ważne jest to, że domki (załącznik nr 1- użycie mojej mapy, która jeszcze się nie zrenderowała na nowo [JourneyMap]), które wybudowałem z graczem FunBlackoov zostały zburzone, a na ich miejscie wybudowali się gracze: Sanitariusz oraz KoteY poprzez przedłużenie cuboidu (rozmieszczenie na załączniku numer 2 [musiałem go znacznie przyciąć z powodu limitu wagi] przy użyciu mapy "Mapa drogowa serwera (17.01.2017)". Kolejną rzeczą jest zgreefowanie terenów za bramą oraz samą bramę widoczną na załączniku nr 2 (zielona otoczka).

Lokacja doliny: XYZ: 106 64 -107

Czego oczekuje? Jeżeli wymienieni powyżej gracze są sprawcami wyburzenia moich domów, to oczekuje od nich stosowne odszkodowanie oraz prze-lokalizowanie swoich posiadłości. Jednakże, jeżeli sprawcami nie są wyżej wymienieni gracze, to oczekuje jedynie:
  • Jeżeli sprawcą jest aktywny gracz- ban na tydzień.
  • Jeżeli sprawcą nie jest aktywny gracz- ban na miesiąc.
  • Bądź decyzja Właściciela.
Ostatnią sprawą jest greef moich schodów na kordach: XYZ: 271 71 36. W tej sprawie jedynie oczekuje własnoręcznej odbudowy ich przez sprawcę w mojej obecności.

Ponadto oczekuję od sprawców niewymuszonego słowa "PRZEPRASZAM" w komentarzu pod tym tematem :).


#2
(18.01.2017, 16:16)_Of3k napisał(a): Witam otóż miałem przerwę, bo dzieciarnia przejmuje serwer, ale dzisiaj naszła mnie ochota na odwiedzenie serwera i wstępne rozeznanie się, jak patola sobie radzi :).
Od obrażania graczy wypada się powstrzymać, zwłaszcza na publicznym forum.

(18.01.2017, 16:16)_Of3k napisał(a): rozmieszczenie na załączniku numer 2 [musiałem go znacznie przyciąć z powodu limitu
Używaj imgura.

Co do sprawy - zarówno dolina jak i schody na podanych w temacie współrzędnych zostaną sprawdzone.


#3
(18.01.2017, 16:29)Libter napisał(a): Od obrażania graczy wypada się powstrzymać, zwłaszcza na publicznym forum.

dzieciarnia- dzieci, przedszkole*

patola- dzieci*

Witam otóż miałem przerwę, bo przedszkole przejmuje serwer, ale dzisiaj naszła mnie ochota na odwiedzenie serwera i wstępne rozeznanie się, jak dzieci sobie radzą [Obrazek: smile.png].*


#4
Witam.
Chciałbym odnieść się do powyższej skargi, a dokładnie chciałbym sprostować.  
Udając się w podróż po mapie, w poszukiwaniu miejsca na ulokowanie swoich budowli napotkałem owe PUSTE, NIEZABUDOWANE, Z PODPISEM "ZIEMIE NICZYJE" miejsce. Okazało się (po rozmowie z graczem (wnioskuję moderatorem) xNorbi), że mogę na własność dzierżawić przestrzeń ustaloną pomiędzy mną a wcześniej wspomnianym graczem. Nie widzę w swoim postępowaniu winy, jednak z góry przepraszam za cały "szum" wokół przestrzeni, którą zarządzam. 
Mam nadzieję, że cała sytuacja zostanie wyjaśniona i każda ze stron "konfliktu" będzie zadowolona ;)
Pozdrawiam.


#5
Dolina uległa całkowitej przebudowie co znacząco utrudnia jakiekolwiek dochodzenie, a sam posiadacz zrzekł się jakichkolwiek praw (https://fcraft.pl/temat-oświadczenie-zmi...la-ziem-93). Zamykam.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości