Coming Soon ™

Ankieta: Tak czy nie ? :(
Proszę zaznacz ,,Tak''
28.57%
2 28.57%
Nie zaznaczaj ,,Nie''
71.43%
5 71.43%
Razem 7 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Serwer rp.
#1
  Witam, proponuję dodać kolejny serwer (albo przemianować jakiś ? nie wiem nie znam się) ._. , niektórym może się wydawać że będzie podobny, ale jednak tak inny od pozostałych, mianowicie serwer role play, taki naprawdę... z klimatem tego średniowiecza co prawda Libter wspominał coś o takim klimacie ale jeśli ten klimat który panuje obecnie na serwerze nazywa się klimatem średniowiecznym to... niewaszne. Do tej pory pamiętam gdy takowy serwer był (jakieś dwa lata temu). W regulaminie było napisane: zakaz robienia tuneli 2x1 i stawiania wierz 1x1, nakaz budowania w stylu średniowiecznym i przede wszystkim wczuwania się w klimat. I to miało właśnie przyczynić się do ,,urealnienia,, i wprowadzenia unikalnego klimatu, (oczywiście nie tylko to :P) do tej pory nie spotkałem żadnego serwera z tak unikalną społecznością, klimatem i przede wszystkim atmosferą. (nie znaczy to że nie spotkałem żadnego dobrego) :P. Diamenty były tam tak rzadkie że znałem tylko jedną osobę posiadającą je, dodatkowo eventy: Chordy atakujące osadę (całkiem niezły skrypt btw), gracze atakujący mury, wioski specjalizujące się w danym rzemiośle, zarażony biom który (autentycznie) trzeba było powstrzymywać murami z cobla i lawą coby nie zjadł całego lasu i pobliskich wiosek (był naprawdę zabójczy), no niesamowite jednym słowem ten post jest rozwinięciem dawnego ale martwego już od dawna innego posta.

Pozdrawiam Szymon.
P.s
Libter jeśli wstępnie zaakceptujesz to, to porozmawiamy i dopowiem szczegóły nie zawarte w poście to tylko takie info/przypomnienie/sentyment  ._.


#2
Nie ma miejsca na trzeci serwer.


#3
A podmienić ? :P


#4
myślę, że nie ma takiej możliwości, Libter nie przerobi powiedzmy easy na roleplay


#5
Dla mnie jeżeli ma być serwer następny to tylko na modach


#6
(04.07.2017, 10:41)wilk napisał(a): Dla mnie jeżeli ma być serwer następny to tylko na modach
Był już: v1: https://wiki.fcraft.pl/v1, ale osoby ze starszym komputerem, np ja czy coqiś by nie mogły grać ze względu na 0 fps :/


[Obrazek: fElmNP7.png]
#7
No, ale @Libter ma już wystarczająco dużo roboty z dwoma serwerami, trzeci by go zmienił w "noł lajwa"

@Norbi a ten serwer już wyłączony, co nie ?


#8
(04.07.2017, 10:43)matiut2 napisał(a): @Norbi a ten serwer już wyłączony, co nie ?
v1 zakończyło się po niecałych 2 miesiącach. Rozpoczęło się 10.10 a 01.12 już było v2 - czyli to co aktualnie


[Obrazek: fElmNP7.png]
#9
(04.07.2017, 10:07)Alchoni_ napisał(a): A podmienić ? :P
Bo komuś się znudziło po miesiącu? To serwer długoterminowy rozplanowany na wiele miesięcy w przód, idź lobbować za nową edycją gdzieś indziej (podobno na izihc resetują co tydzień Kappa).

(04.07.2017, 10:41)wilk napisał(a): Dla mnie jeżeli ma być serwer następny to tylko na modach
Zgadza się.

(04.07.2017, 10:43)matiut2 napisał(a): No, ale @Libter ma już wystarczająco dużo roboty z dwoma serwerami, trzeci by go zmienił w "noł lajwa"
Easy to tylko wariant i nie zabiera wiele czasu, jednak całkowicie nowy serwer rzeczywiście byłby trudny w utrzymaniu.


#10
(04.07.2017, 10:43)Norbi napisał(a):
(04.07.2017, 10:41)wilk napisał(a): Dla mnie jeżeli ma być serwer następny to tylko na modach
Był już: v1: https://wiki.fcraft.pl/v1, ale osoby ze starszym komputerem, np ja czy coqiś by nie mogły grać ze względu na 0 fps :/


Ej, ej! Mój komp jest nowy!






Tylko szkoda, że słaby :/
Przynajmniej jestem przykładem xD


#11
przecież w rp możesz się bawić bez problemu nawet i na takim świecie, wystarczy odrobina wyobraźni.


#12
Mi się taki klimat jak jest podoba każdy buduje jak chce jak chcecie zróbcie duża wioskę i budujcie sobie jaki chcecie klimat


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


#13
Ehhh nie wiecie o co chodzi :V


#14
(05.07.2017, 15:42)Alchoni_ napisał(a): Ehhh nie wiecie o co chodzi :V

To wytłumacz


[Obrazek: fElmNP7.png]
#15
(05.07.2017, 15:42)Alchoni_ napisał(a): Ehhh nie wiecie o co chodzi :V

Właśnie, wytłumacz - według mnie serwer RP nie ma żadnego sensu :V
@Norbi czemu poprawiałeś :< xd


#16
Serwer RP wymaga naprawdę wielkiego przemyślenia i dopracowania. Lepiej póki co skupić się na rozwoju obecnych serwerów.


#17
(05.07.2017, 20:01)ReQuiR napisał(a): Serwer RP wymaga naprawdę wielkiego przemyślenia i dopracowania. Lepiej póki co skupić się na rozwoju obecnych serwerów.

Właśnie, bo z nimi nieciekawie - aktywność graczy mała, zanim klonkurencja powstała to sporo ich było :\


#18
Nie ma żadnej konkurencji do rp tego typu którego przedstawiałem, jedynie co teraz jest to jakieś śmieszne zabijanie potworków i beznadziejnie spolszczona fabuła ściągnięta z pierwszej lepszej strony a co do aktywności to normalnie bywało tam tyle osób co na teraźniejszym fcrafcie :V

Cytat:Bo komuś się znudziło po miesiącu? To serwer długoterminowy rozplanowany na wiele miesięcy w przód, idź lobbować za nową edycją gdzieś indziej (podobno na izihc resetują co tydzień [Obrazek: kappa.png]).

 
Nie obchodzi mnie nowa edycja (aż tak) szukam po prostu kogoś kto ma jak postawić takowy serwer (ja niestety nie mam takowej możliwości) O.o


#19
Propozycja zostaje odrzucona.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości