Coming Soon ™

Duże lagi
#1
Około 20.30 zabił mnie zobie
Potem kiedy chciałem coś napisać na chacie to sie nie pojawiało i itów nie mogłem zebrać
Chodzi o to że zombie niby stał w miejscu ale jak sie poczekało chwilę to już byłem zabity
2 razy się relogowałem i nic
chyba już nigdy sobie nie pogram :(


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

#2
Regulamin Globalny v2
Artykuł 3 punkt 4 
  1. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za majątek utracony w wyniku lagów lub błędów serwera.
A po co napisałeś to na forum,? TZN po co założyłeś temat?

Lagi sa po twojej stronie inni gracze nie odczuwali tak lagów jak ty. Skoro wiedziałeś ze masz lagi to po co walczyłeś za potworami?


#3
(30.06.2017, 20:07)MikiCreator napisał(a): Około 20.30 zabił mnie zobie
Potem kiedy chciałem coś napisać na chacie to sie nie pojawiało i itów nie mogłem zebrać
Chodzi o to że zombie niby stał w miejscu ale jak sie poczekało chwilę to już byłem zabity
2 razy się relogowałem i nic
chyba już nigdy sobie nie pogram :(

Po prostu chciałem zamknąć furtkę którą zapomniałem zamknąć a że  miałem lagi to się na nowo otworzyła więc zombie wbił mi na chatę


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

#4
Regulamin:
Cytat:Administracja nie ponosi odpowiedzialności za majątek utracony w wyniku lagów lub błędów serwera.

Poza tym lagi miałeś Ty więc wątpię żeby dało się coś z tym zrobić.


#5
Raz laga się miało zginęło i kończy się grać takie coś jest śmieszne, a co ja mam powiedzieć kiedy zginąłem z diax setem nie przestałem grąć i jestem o wiele lepszy niż wtedy.


#6
Nawet na wiki piszą, że śmierć to nie gra od początku, a krok do tyłu tak więc wciśnij respawn i graj dalej :)


#7
Ty się ciesz, że nic wartościowego nie straciłeś.


#8
Ostatnio stale utrzymuje się 19.8-20 TPS, jeśli miałeś lagi i nikt inny nie miał to problem leży wyłącznie po Twojej stronie.

(30.06.2017, 20:07)MikiCreator napisał(a): chyba już nigdy sobie nie pogram :(
Nie zmuszamy, to serwer dla wytrwałych.

Brak dowodów, kosz.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości