Coming Soon ™

Mapa drogowa serwera (24.01.2017)
#21
Czy można dodać miasteczko Diamentowe na kordach x683 y68 z546


Odpowiedz
#22
(24.02.2017, 21:39)PolskiPro napisał(a): Czy można dodać miasteczko Diamentowe na kordach x683 y68 z546
Przy aktualizacji mapy zostaną uwzględnione nowe obiekty opisane w tematach na forum.


Odpowiedz
#23
Dziekuje


Odpowiedz
#24
heh moje piekne niedokonczone mury :v


Odpowiedz
#25
Przydałoby się zaktualizować mapę, bo jest ona aktualnie w większości przestarzała.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#26
(05.05.2017, 15:12)Jqmey napisał(a): Przydałoby się zaktualizować mapę, bo jest ona aktualnie w większości przestarzała.

Zapraszam do mojego wątku, tam bardziej aktualna mapa jest :)
https://fcraft.pl/temat-mapa-serwera-373


[Obrazek: fElmNP7.png]
Odpowiedz
#27
(05.05.2017, 15:12)Jqmey napisał(a): Przydałoby się zaktualizować mapę, bo jest ona aktualnie w większości przestarzała.
Gdybyś chciał narysować nowe drogi na mapie wykonanej przez @Norbi to jak najbardziej ;)


Odpowiedz
#28
(05.05.2017, 17:07)Libter napisał(a):
(05.05.2017, 15:12)Jqmey napisał(a): Przydałoby się zaktualizować mapę, bo jest ona aktualnie w większości przestarzała.
Gdybyś chciał narysować nowe drogi na mapie wykonanej przez @Norbi to jak najbardziej ;)

A gdybyś zobowiązał się to zrobić, to na twoje życzenie zaktualizował bym mapę :]


[Obrazek: fElmNP7.png]
Odpowiedz
#29
Wystarczy normalna mapa z Journeymap. Wszystkie szersze niż 1 szlaki widoczne są jak na dłoni. Niech admin na gamemode 3 przeleci się po całej mapie, a potem ją opublikuje. Albo... Dynmapa z opcją fullrender ;)

X.

PS. Jest też aplikacja mcmap, która robi obrazek w wysokiej rozdzielczości z mapy na dysku...


Odpowiedz
#30
Wiem że każdy może to uważać za śmieć na mapie ale czy można byłoby dodać Wesołą Dolinę na mapie ? ;-;


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

Odpowiedz
#31
@MikiCreator
Przecież ta mapa jest nieaktualna od 10 miesięcy


Odpowiedz
#32
Aktualna czy nieaktualna Wesoła Dolina powinna na niej być:

[Obrazek: y6udK53.jpg]


Odpowiedz
#33
Przesuń kilka pikseli w prawo.


Odpowiedz
#34
OK, już poprawiam, tak może być?

[Obrazek: y6udK53.jpg]


Odpowiedz
#35
Moim zdaniem tak,ale może trochę za bardzo na lewo i w górę 
[Obrazek: saCRxMi.png]


========================================================================================/YouTuber - Miki Creator https://www.youtube.com/channel/UC5RTueH...NLInbGwhEA     ,Burmistrz Wesołej Doliny,Sklep z surkami z messy

[Obrazek: 3TrVlDK.png]

Odpowiedz
#36
Usunąłem niepotrzebne bazgroły w tle. 
Oto poprawiona mapa:

[Obrazek: zDjKaYS.jpg]


Odpowiedz
#37
Nie wiadomo co jest czym.


Odpowiedz
#38
Faktycznie. Dodałem legendę.
[Obrazek: iz55fFl.jpg]


Odpowiedz
#39
Serio? Zamiast jęczeć i śmieszkować, weź narysuj sobie jeden z drugim, a nie czekasz, aż ktoś wyręczy...

X.

PS. Proszę, możecie skorzystać z tego, najbardziej aktualna:

[Obrazek: JKn1YLb.jpg]


Odpowiedz
#40
Oh, ale to śmieszkowanie było całkiem zabawne. Mogłeś im nie przerywać, może wymyśliliby coś jeszcze :c


Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości