Coming Soon ™

Ankieta: Ankieta
Tak
50.00%
7 50.00%
Nie
50.00%
7 50.00%
Razem 14 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[v2.2.3] Skóra
#1
Propozycja jest następująca
Przepalankę zbroi skórzanych w piecu i otrzymanie 1 skóry w zamian


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


#2
(22.06.2017, 18:44)grzybg84 napisał(a): Propozycja jest następująca
Przepalankę zbroi skórzanych w piecu i otrzymanie 1 skóry w zamian
W craftingu, nie w piecu.


[Obrazek: OAeIeW]
#3
Odzyskiwanie można zmienić ale musi być najpierw poparcie na pomysl


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


#4
Zamiast 1 sztuki skóry krowy proponuję skórę królika - dopiero połączenie 4 skór królika da skórę krowy, więc nie będzie za łatwo


[Obrazek: fElmNP7.png]
#5
Norbi, ty na telefonie to piszesz? 

Propozycja całkiem dobra, ale wydaje mi się że w piecyku to już by się cała zbroja spaliła.


#6
Nawiązanie do odzyskiwania surowców z innych rodzajów zbroi.


#7
Jestem za pomysłem @Norbi


#8
Proszę tych którzy są na nie niech podadzą argumenty odzyskiwanie można zmienić na inne chodzi o sam fakt wykorzystania jakoś jak największej ilości item w MC


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


#9
ja na przykład jestem na nie, ponieważ może to oznaczać mniejsze przychody z sprzedaży skóry :)


#10
(23.06.2017, 08:29)tydraniu napisał(a): ja na przykład jestem na nie, ponieważ może to oznaczać mniejsze przychody z sprzedaży skóry :)

Nie sadze nawet jeśli ktoś ma expiarke zombi to i tak za wiele tego nie ma a po za tym jedli będzie z jednego elementu skuta krolika a na zwykła trzeba będzie 4 skory to napewno nie a i jeszcze przetapiania żelaznych zbroi tez jest możliwe a żelaza i tak nie ma na rynku


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


#11
A może ilość skóry zależałaby od części "garderoby" np: z tuniki 2 skóry królicze a z hełmu już tylko 1


#12
(23.06.2017, 10:49)matiut2 napisał(a): A może ilość skóry zależałaby od części "garderoby" np: z tuniki 2 skóry królicze a z hełmu już tylko 1

Co do takiego rozwiązania jestem na nie
Jak już coś takiego ma być to niech będzie podobieństwo do rozwiązania minecraftowego
Z kolczugi wypada 1 samorodek
Z żelaznej wypada 1 samorodek
z złotej wypada 1 samorodek
to niech i z skórzanej wypada 1 skora królika


#13
tylko że na jedną sztabkę trzeba 9 samorodków, a na jedną normalną skórę tylko 4 królicze.


#14
@Norbi Konwersja zbroi ze skóry krowiej na skórę króliczą byłaby dosyć dziwna, zamiast tego proponuję różne szanse na otrzymanie skóry w wyniku przepalenia:
  • Hełm - 55%
  • Napierśnik - 88%
  • Nogawice - 77%
  • Buty - 44%


#15
Popieram @Norbi


at least i have chicken...
#16
Propozycja zostaje zaakceptowana w formie podanej dwa posty wyżej.


#17
Propozycja zrealizowana w v2.2.3.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości