Coming Soon ™

Ankieta: Co sądzisz o tym pomyśle?
Jestem za
60.87%
14 60.87%
Jestem przeciw
17.39%
4 17.39%
Nie mam zdania
21.74%
5 21.74%
Razem 23 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Działy organizacji/grup na forum
#1
Każda grupa, miasto wieś, mniej lub bardziej potrzebuje wątków ze sprawami organizacyjnymi. Oczywiście można je stworzyć z prefiksem w rozmowach o serwerze, ale będzie ich z czasem przybywało, a potem zapanuje tam bałagan. Chcąc, żeby forum było uporządkowane, proponuję dodać do forum działy dla miast/wsi/wspólnot graczy. Znajdywałby się one w fCraft.pl › fCraft.pl - Społeczność serwera › Sklepy, miasta i transport › Miasta i działki jako pod działy, albo w fCraft.pl › fCraft.pl - Społeczność serwera › Wspólnoty graczy › ZakonOdrodzenia. Propozycja jest pisana z myślą o ZakonieOdrodzenia, jednak moim zdaniem, każda liczniejsza grupa, jeśli będzie potrzebowała takiego działu, powinna go otrzymać. Zarządca grupy miałby uprawnienia moderacyjne działu.


[Obrazek: OAeIeW]
#2
Jestem za chociaż nie głosowałem w ankiecie bo ten żebrak zrobił to za mnie z mojego konta :/.


#3
Jestem za, rzeczywiście pomoże to zwalczyć bałagan w dziale z miastami, sklepami, itp.


#4
(25.06.2017, 12:48)kobarjan napisał(a): Jestem za chociaż nie głosowałem w ankiecie bo ten żebrak zrobił to za mnie z mojego konta :/.
Nie kłam mi tu, @Libter porównaj adresy IP


[Obrazek: OAeIeW]
#5
Myślę że jest to dobry pomysł.


#6
jestem również za


#7
Im szybciej zostanie wprowadzone, tym lepiej. Nie widzę tutaj długich czasów realizacji, założenie nowego działu w mybb z pozimu ACP to 2/3 minuty wraz z nadaniem uprawnień, a niedługo będzie wysyp wątków, które potem trzeba będzie przenieść,


[Obrazek: OAeIeW]
#8
Wszyscy z ZO za głosują za wodzem, coś mi to przypomina...
Moim zdaniem nie mamy aż tak wielkiej ilości graczy, żeby był sens się dzielić, ale nie jestem przeciwko.
Nie mam zdania.


#9
Pomysł nie jest zły.  Jestem na tak, chociaż fajnie by było jakby pojawiły się też kanały takiej grupy na Discord. Ale i tak jestem za.


#10
(26.06.2017, 14:12)ReQuiR napisał(a): Pomysł nie jest zły.  Jestem na tak, chociaż fajnie by było jakby pojawiły się też kanały takiej grupy na Discord. Ale i tak jestem za.
Ta propycja jest uzupełnieniem tej propozycji.


[Obrazek: OAeIeW]
#11
Pomysł jest do bani, ponieważ na serwerze nie ma jeszcze takiej potrzeby, żeby każde miasto czy grupa miała własny dział na forum. Jest ich za mało, a propozycja ta została złożona, żeby Janek mógł się bawić w zakon. Wnioskuję również o nie branie głosów z ankiety pod uwagę, ponieważ pan @JanekJaran pisze graczom na pw w grze, żeby głosowali pozytywnie na jego propozycje.


#12
(26.06.2017, 14:50)ZoogZoog napisał(a): Pomysł jest do bani, ponieważ na serwerze nie ma jeszcze takiej potrzeby, żeby każde miasto czy grupa miała własny dział na forum. Jest ich za mało, a propozycja ta została złożona, żeby Janek mógł się bawić w zakon. Wnioskuję również o nie branie głosów z ankiety pod uwagę, ponieważ pan @JanekJaran pisze graczom na pw w grze, żeby głosowali pozytywnie na jego propozycje.

Do mnie też pisał na discordzie, jednak w każdym przypadku jestem subiektywny i uważam, że ten pomysł nie jest głupi.


#13
Ja zagłosowalem z własnej woli.


#14
(26.06.2017, 14:52)DoreK napisał(a):
(26.06.2017, 14:50)ZoogZoog napisał(a): Pomysł jest do bani, ponieważ na serwerze nie ma jeszcze takiej potrzeby, żeby każde miasto czy grupa miała własny dział na forum. Jest ich za mało, a propozycja ta została złożona, żeby Janek mógł się bawić w zakon. Wnioskuję również o nie branie głosów z ankiety pod uwagę, ponieważ pan @JanekJaran pisze graczom na pw w grze, żeby głosowali pozytywnie na jego propozycje.

Do mnie też pisał na discordzie, jednak w każdym przypadku jestem subiektywny i uważam, że ten pomysł nie jest głupi.

Pomysł głupi nie jest, ale nie ma to sensu przy ilości graczy na serwerze, która wynosi około 20 w godzinach szczytu


#15
(26.06.2017, 14:56)ZoogZoog napisał(a):
(26.06.2017, 14:52)DoreK napisał(a):
(26.06.2017, 14:50)ZoogZoog napisał(a): Pomysł jest do bani, ponieważ na serwerze nie ma jeszcze takiej potrzeby, żeby każde miasto czy grupa miała własny dział na forum. Jest ich za mało, a propozycja ta została złożona, żeby Janek mógł się bawić w zakon. Wnioskuję również o nie branie głosów z ankiety pod uwagę, ponieważ pan @JanekJaran pisze graczom na pw w grze, żeby głosowali pozytywnie na jego propozycje.

Do mnie też pisał na discordzie, jednak w każdym przypadku jestem subiektywny i uważam, że ten pomysł nie jest głupi.

Pomysł głupi nie jest, ale nie ma to sensu przy ilości graczy na serwerze, która wynosi około 20 w godzinach szczytu
[spoiler]
Na klonkurencji by się przydało, gdyby gracze byli bardziej obeznani z naszym (klonkurencyjnym) forum Kappa
[/spoiler]
Też racja, aczkolwiek to libter oceni już jego sens.


#16
(26.06.2017, 14:57)DoreK napisał(a):
(26.06.2017, 14:56)ZoogZoog napisał(a):
(26.06.2017, 14:52)DoreK napisał(a):
(26.06.2017, 14:50)ZoogZoog napisał(a): Pomysł jest do bani, ponieważ na serwerze nie ma jeszcze takiej potrzeby, żeby każde miasto czy grupa miała własny dział na forum. Jest ich za mało, a propozycja ta została złożona, żeby Janek mógł się bawić w zakon. Wnioskuję również o nie branie głosów z ankiety pod uwagę, ponieważ pan @JanekJaran pisze graczom na pw w grze, żeby głosowali pozytywnie na jego propozycje.

Do mnie też pisał na discordzie, jednak w każdym przypadku jestem subiektywny i uważam, że ten pomysł nie jest głupi.

Pomysł głupi nie jest, ale nie ma to sensu przy ilości graczy na serwerze, która wynosi około 20 w godzinach szczytu
[spoiler]
Na klonkurencji by się przydało, gdyby gracze byli bardziej obeznani z naszym (klonkurencyjnym) forum Kappa
[/spoiler]
Też racja, aczkolwiek to libter oceni już jego sens.
Mam nadzieje, że nie będzie brał pod uwagę ankiety, ponieważ głosów na tak jest dużo, a mało kto się wypowiedział.


#17
Jestem za!


#18
zagłosowałem na tak, z własnej woli i teraz nie ma tylu graczy ale może sensowne reklamowanie serwera zwiększy ich liczbę


#19
(04.07.2017, 10:38)matiut2 napisał(a): zagłosowałem na tak, z własnej woli i teraz nie ma tylu graczy
Gracze są, ale organizacji nie ma poza jedynym słusznym ZO pod którego była pisana to propozycja :P


#20
Przeważająca ilość głosów na tak, a od ostatniego posta już trochę mineło. Odświeżam.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości