Coming Soon ™

Ankieta: Czy jesteś za dodaniem tego?
#1: Tak
42.11%
8 42.11%
#1: Nie
5.26%
1 5.26%
#2: Tak
47.37%
9 47.37%
#2: Nie
5.26%
1 5.26%
Razem 19 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[v2.2.4] Oznaczenia w /c lista
#1
Proponuję wprowadzić 2 małe kosmetyczne dodatki do listy cuboidów pod /c lista.

  1. Jeżeli jesteśmy posiadaczem w danym cuboidzie, przed jego nazwą pojawia się znak "+", natomiast jeżeli jesteśmy mieszkańcem w danym cuboidzie, przed jego nazwą pojawia się znak "-".

    W przypadku grupowanych cuboidów, dany znaczek pojawiałby się jeżeli jesteśmy posiadaczami wszystkich zgrupowanych cuboidów, albo mieszkańcami wszystkich zgrupowanych cuboidów. Jeżeli byłoby mieszane, żaden znaczek.

  2. Po kliknięciu na dany cuboid wykonuje się komenda /c info <cuboid>.
    W przypadku grupowanych cuboidów, po kliknięciu
    • nic by się nie działo;
    • wyskakiwała by pełna lista zgrupowanych cuboidów, których nazwy byłyby już klikalne



[Obrazek: fElmNP7.png]
#2
Jestem na tak, sam jestem w kilku cuboidach, a kilka mam swoich więc skorzystam :>


#3

  1. + oraz - mają ściśle określone znaczenie w systemie cuboidów odpowiadając za dodawanie i usuwanie graczy z cuboidów, nie nadają się na symbole mieszkańca i posiadacza - trzeba wymyślić coś innego. Dodatkowo jest to kolejne utrudnienie dla i tak niełatwego grupowania cuboidów.
  2. Klikalne wiadomości są planowane gdzieś w okolicach v2.3.


#4
@Libter to może [p] i [m] przed nazwą oddzielone od niego spacją albo takie jak już jest na action barze p@ i m@?


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#5
p@ i m@ wydaje się dobrym pomysłem, zobaczę jak będzie to wyglądać i wpływać na sortowanie.


#6
Będzie w v2.2.4. Na przyszłość warto jednak wspomnieć, że to właśnie takie niełatwe w implementacji drobnostki najbardziej wydłużają czas tworzenia aktualizacji.


#7
Propozycja zrealizowana.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości