Coming Soon ™

Ankieta: Czy chcesz mieć możliwość udostępnienia /Home
Tak chcę mieć możliwość udostępnienia publiczni jak i tylko dla określonej grupy osób.
36.36%
8 36.36%
Tak chcę mieć możliwość udostępnienia tylko dla określonej grupy osób.
40.91%
9 40.91%
Nie nie chcę.
0%
0 0%
Nie dotyczy mnie to gram tylko na /hard
22.73%
5 22.73%
Razem 22 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Odrzucona] Dom Publiczny
#1
Witam
Proponuje dodać na serwer easy.fcraft.pl
Możliwość udostępnienia swojego domu tzn:. komendy /home.
Udostępnić można określonym graczom lub wszystkim.
Nie każdy chce mieć warpa (np przy spawnerze ktoś chce dać dostęp tylko określonym graczom lub do innych budowli).


#2
Dodaj ankietę.


[Obrazek: fElmNP7.png]
#3
Fajna propozycja, ale weź zmień tytuł bo brzmi źle :X


#4
Dom publiczny, potocznie: burdel, zwane dawniej także zamtuzem lub lupanarem – budynek służący jako miejsce świadczenia usług seksualnych za pieniądze. ~ Wikipedia, Wolna Encyklopedia


[Obrazek: OAeIeW]
#5
(22.06.2017, 10:18)JanekJaran napisał(a): Dom publiczny, potocznie: burdel, zwane dawniej także zamtuzem lub lupanarem – budynek służący jako miejsce świadczenia usług seksualnych za pieniądze. ~ Wikipedia, Wolna Encyklopedia

A po co to wstawiasz?


#6
(22.06.2017, 10:18)JanekJaran napisał(a): Dom publiczny, potocznie: burdel, zwane dawniej także zamtuzem lub lupanarem – budynek służący jako miejsce świadczenia usług seksualnych za pieniądze. ~ Wikipedia, Wolna Encyklopedia
Definicja dotyczy "Domu publicznego", a propozycja mówi o "Domie Publicznym" - wielkość liter ma znaczenie Kappa


#7
Nigdy nie czułem się tak strollowany. Jestem za.


#8
Profesjonalna definicja xD


#9
(22.06.2017, 10:18)JanekJaran napisał(a): Dom publiczny, potocznie: burdel, zwane dawniej także zamtuzem lub lupanarem – budynek służący jako miejsce świadczenia usług seksualnych za pieniądze. ~ Wikipedia, Wolna Encyklopedia


(22.06.2017, 16:48)PolskiPro napisał(a): Profesjonalna definicja xD

@polskipro definicja profesjonalna bo z wikipedii.
Definicja przytoczona przez użytkownika @janekjaran nie wnosi nic do tematu. 
Jak zauważył użytkownik @libter 
(22.06.2017, 10:53)Libter napisał(a): Definicja dotyczy "Domu publicznego", a propozycja mówi o "Domie Publicznym" - wielkość liter ma znaczenie Kappa

Wielkość liter ma znaczenie.
 
A teraz prośba do @janekjaran jak i innych użytkowników:

Proszę was abyście w swoich postach odnosili się do treści tematu a nie tylko do Tytułu.


#10
Naughtylus, to może być dla nich zbyt trudne :P


#11
@Libter czy jest możliwość wprowadzenia tego do obecnego pluginu czy trzeba wrzucać inny?

Raczej nie będzie głosów przeciwko obecnie jest 16 głosów za (czyli więcej niż srednia osób online podczas dnia ) oraz 0 przeciw


#12
@wilk 1. Essentials nie ma tak rozbudowanyvh mozliwosci, jedynie /home p:Naughtylus_ przeniesie do domku uzytkoenika Naughtylus_
Refreshowac bnie musisz po tak krotkim czasie


[Obrazek: fElmNP7.png]
#13
Limit jednego domu na gracza nie jest przypadkowy, a propozycja zakłada ich limitowanie liczbą znajomych i multikont - propozycja zostaje odrzucona.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości