Coming Soon ™

Aktywny chank
#1
Moja propozycja jest taka żeby wszystkie Chanki na których znajdują się cuboidy danego gracza były aktywne podczas gdy on jest online


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


#2
Na pewno nie, jeśli już to tylko te wybrane.


#3
Jestem na nie. Zaburzy to gospodarkę i jakość serwera z powodu zbyt wielu aktywnych farm.


[Obrazek: fElmNP7.png]
#4
Ja budując farmy nie miałem pojęcia co to chank i jak to działa i wielu graczy tez napewno nie wie moje farmy są na różnych chanka nie będę stał na farmie ziemniaków kilka naście minut żeby można było je zebrać bo to trochę nie ma sensu a w jaki sposób to zaniży gospodarkę ze będzie ktoś 2 razy w ciągu gry danego dnia zbierze ziemniaki albo inne plony a nie tylko raz ja tu nie widzę żadnego zagrożenia ekonomicznego dla serwera albo chociaż zrobić 4 chanki aktywne w koło gracza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


#5
(20.06.2017, 11:36)grzybg84 napisał(a): Ja budując farmy nie miałem pojęcia co to chank i jak to działa i wielu graczy tez napewno nie wie moje farmy są na różnych chanka nie będę stał na farmie ziemniaków kilka naście minut żeby można było je zebrać bo to trochę nie ma sensu a w jaki sposób to zaniży gospodarkę ze będzie ktoś 2 razy w ciągu gry danego dnia zbierze ziemniaki albo inne plony a nie tylko raz ja tu nie widzę żadnego zagrożenia ekonomicznego dla serwera albo chociaż zrobić 4 chanki aktywne w koło gracza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

jako gracz ładujesz sześcian około 7 chunkow x 7 chunkow . 

A co do propozycji jestem na nie:
gdy będzie duzo graczy na serwerze (tych którzy graja dłużej)
Nie będzie się dało grac z powodu lagów .
Zbyt bardzo obciąży to serwer


#6
(20.06.2017, 11:36)grzybg84 napisał(a): Ja budując farmy nie miałem pojęcia co to chank i jak to działa i wielu graczy tez napewno nie wie
Jednak na pewno wie, że w trybie jednoosobowym aktywna jest tylko część mapy w której znajduje się gracz, a po wyłączeniu gry nie jest aktywna żadna z części mapy. 

Nie ma zasobów na ładowanie większej ilości chunków niż jest to konieczne dla rozgrywki (czyli wokół gracza), zwłaszcza że mowa o najbardziej obciążających chunkach z farmami. Przypominam także, że rolą serwera nie jest marnowanie czasu procesora żeby ktoś miał 10000 zamiast 5000 ziemniaków :P
Tego typu propozycje skazane są na odrzucenie podobnie jak: https://fcraft.pl/temat-blok-%C5%82adowa...C3%B3w-735


#7
Archiwum


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


#8
Na przyszłość: Nie pisze się  "chank" tylko chunk (ang. bryła) :)


--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Burmistrz Kretowic
Szef firmy Building Services
#9
(20.06.2017, 13:06)grzybg84 napisał(a): Archiwum
Więc idzie do archiwum dla propozycji.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości