Coming Soon ™

7 cudów fCrafta
#1
Witam ten wątek ma na celu prezentacje cudów budowlanych fCrafta.
Proszę nie umieszczać tu zdjęć zwykłych wież lub domków!

Oto mój osuszony teren:

[Obrazek: WPaqzAd.jpg]
[Obrazek: 1pD9s4k.png]


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
Odpowiedz
#2
Osuszony teren jest cudem?
Na screenie jedyne co zbudowales to ta ściana.
Co so osuszonego terenu to bardziej cudem jest osuszona świątynia gracza @atukam


Odpowiedz
#3
To osusz ten sam teren, zobaczymy ile ci to zajmie.


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
Odpowiedz
#4
a myslalem ze znajda sie jakoes potezne projekty a tu zwykla osuszoosuszona dziura :(


[Obrazek: fElmNP7.png]
Odpowiedz
#5
(18.06.2017, 09:20)Norbi napisał(a): a myslalem ze znajda sie jakoes potezne projekty a tu zwykla osuszoosuszona dziura :(

To dodaj screnna projektu, a taka dziura wymaga wiele pracy.


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
Odpowiedz
#6
(18.06.2017, 09:34)piesm napisał(a): To dodaj screnna projektu, a taka dziura wymaga wiele pracy.

Wiem, ze wymaga, ale nic ciekawego tu nie ma. Duzo pracy wymagaly projekty typu swiatynia atukama cxy CH


[Obrazek: fElmNP7.png]
Odpowiedz
#7
Zgodzę się z @Norbi w sumie to ten projekt jedyne czego wymagał to dużej ilości czasu, nie ma to jakiś epickich walorów estetycznych (według mnie) ani nie jest monumentalne. Dla mnie ta budowla nawet na skończoną nie wygląda (chyba że właśnie w zamyśle ma to być tylko taka osuszona przestrzeń i nic innego)


Odpowiedz
#8
(18.06.2017, 09:34)piesm napisał(a): a taka dziura wymaga wiele pracy.
Nadal zbyt małej jak na cud. Przy odpowiedniej technice i z użyciem gąbek szacuję nie więcej niż kilka godzin co w porównaniu z osuszaniem całych świątyń podwodnych (jedna od środka, druga nawet od zewnątrz) wypada bardzo słabo.

Sam pomysł jest jednak całkiem ciekawy i można by było zrobić nagrodę na forum za utworzenie budowlanego cudu.


Odpowiedz
#9
Wierz? A nie przypadkiem wież? :)


Odpowiedz
#10
Latająca wyspa @Rafish.

[Obrazek: WwOSylZ.png]
[Obrazek: yfbJ0wA.png]

(18.06.2017, 10:17)FiLip2201 napisał(a): Zgodzę się z @Norbi w sumie to ten projekt jedyne czego wymagał to dużej ilości czasu, nie ma to jakiś epickich walorów estetycznych (według mnie) ani nie jest monumentalne. Dla mnie ta budowla nawet na skończoną nie wygląda (chyba że właśnie w zamyśle ma to być tylko taka osuszona przestrzeń i nic innego)

Nie tam ma być baza.


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
Odpowiedz
#11
Już miałem ja dawać tą wyspę  :V .


--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Burmistrz Kretowic
Szef firmy Building Services
Odpowiedz
#12
Może nie jest to cud ale moim zdaniem w ładnym stylu wybudowany dom przez Nilqa 
[Obrazek: 5F6zNQE.png]
[Obrazek: kSpIJdM.png][Obrazek: TI8JFaa.png]


Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości