Coming Soon ™

Domki w centrum do kupienia 15$/tyg. 80$ Kupno
#1
Witam :-)




Mam do zaproponowania dwa domki z parterem, piwnicą oraz pierwszym piętrem.
Koordynaty to x165 y64 z -35
Jeden z domków posiada wejście na parterze i pierwszym piętrze. Koło domków jest jeziorko i (mały) ogródek który można dekorować.
Z wzg. na małe działki w pakiecie można dokupić mniejszą działkę pod sklep lub ogród ten koszt wynosi 25$


Domki posiadają wyposażenie, które można przemeblowywać jednak proszę o oddanie przedmiotów.
Domki pozwalam dekorować jednak nie niszczyć drabin, ścian jak i okien.
Domek można kupić (80$) bądź wynajmować i płacić 15$ tygodniowo 
Przygotowałem prezent powitalny - w skrzynkach znajdują się 3 diamenty. 
Domki mają wymiary 5x4  i 6x4

                                                               REGULAMIN     LOKATORA (nie tego co kupi dom)

1. W przypadku nie zapłacenia czynszu przez 2 tygodnie mam prawo do zabrania wszystkich przedmiotów z domu bez konieczności zwrotu.


2. Lokator po upływie tygodnia mieszkania w domku i wcześniejszą zapłatą ma prawo do anulowania umowy i zabrania swoich rzeczy.

3.Domki posiadają wyposażenie, które można przemeblowywać jednak proszę o oddanie przedmiotów z przed przemeblowania

4.Domki pozwalam dekorować jednak nie niszczyć drabin, ścian jak i okien (grozi wyrzuceniem z cuboida)

5. Miłego Mieszkania :-)

                                                              REGULAMIN TEGO CO KUPI
1. Domek jest jego własnością.

2. Jednak proszę aby nie niszczyć domku (proszę nie wymagam)

3. Miłego Mieszkania :-)

Wrzucam Kilka screenów domków:
[Obrazek: 2JaokmE.png]
[Obrazek: 39ofblI.png]
[Obrazek: 45Yig0M.png]




Domki posiadają wyposażenie, które można przemeblowywać jednak proszę o oddanie przedmiotów.

Domki pozwalam dekorować jednak nie niszczyć drabin, ścian jak i okien

Zapraszam do Kupna/Wynajmu

PolskiPro :-)


Odpowiedz
#2
(05.06.2017, 16:47)PolskiPro napisał(a): 60$ tygodniowo
Troszkę dużo jak dla grupy docelowej - nowych graczy


[Obrazek: OAeIeW]
Odpowiedz
#3
Cena wynajmu spadła o 50%-30$ tyg.


Odpowiedz
#4
Działka Pierwsza Wykupiona Przez Mistrz Klocka

Cena Wynajmu spadła o kolejne 50% - teraz 15$/tyg Cena kupna spadła o 30% - teraz 80$ kupno :-)


Odpowiedz
#5
jeszcze jeden domek wolny


Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości