Coming Soon ™

Ankieta: Co sądzisz o tym pomyśle
Jestem za
86.36%
19 86.36%
Jestem przeciw
9.09%
2 9.09%
Nie mam zdania
4.55%
1 4.55%
Razem 22 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Dodanie nagród
#1
Proponuję dodanie poniższych nagród w celu ich urozmaicenia. Catch them all.
  • stawiacz kroków - Nagroda dla gracza, który w danym miesiącu pokonał największą odległość.

  • moderator miesiąca - Nagroda przyznawana w wyniku głosowania 3 dni przed podsumowaniem miesiąca. Jest ona przyznawana na okres pomiędzy podsumowaniami. Moderator, który otrzyma 3 nagrody z rzędu dostaje ją na zawsze.

  • Zasłużony - Nagroda przyznawana przez właściciela, dla osób, które miały wpływ na rozwój/lepsze działanie serwera.

  • bibliotekarz - Nagroda przyznawana na wniosek dla gracza, za wkład w rozwój serwerowej wiki (5000 nie cofniętych bajtów)

  • pomysłowy - Nagroda przyznawana na wniosek dla gracza, który zaproponował co najmniej 3 propozycje, które zostały zrealizowane.

  • architekt - Nagroda przyznawana w wyniku głosowania 3 dni przed podsumowaniem miesiąca przez jury - moderację i graczy. Z zgłoszonych budowli zostaje wylosowanych 5, które są oceniane pod względem estertyki. Nagrodę otrzymuje osoba, która dostanie najwięcej punktów.

  • rekin biznesu - Nagroda przyznawana na wniosek dla gracza, który opisał swoją ofertę handlową/sklepu na forum. (W przypadku sklepów/skupów są wymagane 2 zrzuty ekranu)

  • bogacz - Nagroda przyznawana na wniosek dla gracza, który posiada co najmniej 5000 serwerowych $.

  • pan i władca - Nagroda przyznawana na wniosek dla gracza, który utworzył wspólnotę liczącą co najmniej 5 członków i opisał ją na forum.

  • Ilustrator - Nagroda przyznawana na wniosek gracza, który dba o ilustrowanie artykułów na serwerowej wiki.

  • mistrz miecza - Nagroda za najwięcej zabójstw (gracze + moby)


[Obrazek: OAeIeW]
#2
Jestem za, ale nie za wszystkimi.


Droga do tysiąca godzin na serwerze:
100 200 300 400 500 600 700 800 900 1000
[Obrazek: 2vngl1x.png]
#3
(03.06.2017, 10:27)SaYJacoB napisał(a): Jestem za, ale nie za wszystkimi.
Które ci się nie podobają?


[Obrazek: OAeIeW]
#4
a mi się podobają wszystkie, jestem na tak :>


#5
Jeśli ktoś ma propozycję nagrody, to może śmiało napisać.


[Obrazek: OAeIeW]
#6
Pan i władca jest tylko jeden.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#7
Jestem za, jeśli zostanie to wprowadzone prosiłbym o zasłużonego (bez)kappy.


#8
Jestem za, aczkolwiek proponowałbym również wprowadzić ograniczenie wyświetlanych nagród pod nickiem, gdyż jakby ktoś miał wszystkie to śmiesznie by to wyglądało. Wtedy mogłoby się wybrać jakie mają się wyświetlać i git :D


#9
Jestem na tak.(z tego co mi wiadomo Crepperów ma ok 7 mieszkańców.


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
#10
(03.06.2017, 19:10)Jqmey napisał(a): Pan i władca jest tylko jeden.
Zgadza się, jestem nim ja.
[spoiler]
Kappa
[/spoiler]


#11
Jeśli nagroda pan i władca miałaby się pojawić proponuję zmianę nazwy na pan na włościach


#12
(04.06.2017, 08:46)Heku napisał(a): Jeśli nagroda pan i władca miałaby się pojawić proponuję zmianę nazwy na pan na włościach

Też się nad tym zastanawiałem.


[Obrazek: OAeIeW]
#13
(03.06.2017, 23:52)sopher napisał(a):
(03.06.2017, 19:10)Jqmey napisał(a): Pan i władca jest tylko jeden.
Zgadza się, jestem nim ja.
[spoiler]
Kappa
[/spoiler]

O ty heretyku, jak śmiesz obrażać @Libter a!


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#14
(04.06.2017, 13:44)Jqmey napisał(a): O ty heretyku, jak śmiesz obrażać @Libter a!

Co za lizus Kappa


Villagers are love, villagers are life <3
#15
Jakie tu som heretyki no ja nie wieże


#16
Ktoś coś chciałby dorzucić/usunąć?


[Obrazek: OAeIeW]
#17
  • Stawiacz kroków: być może.
  • Moderator miesiąca: nie, za mało moderacji.
  • Zasłużony: jak najbardziej.
  • Bibliotekarz: być może, na pewno więcej edycji - 5 KB to bardzo mało (pierwszy post w tym temacie ma ~1.5 KB).
  • Pomysłowy: być może, z uwzględnieniem wagi propozycji.
  • Architekt: na razie nie, za dużo innych spraw żeby jeszcze jury organizować.
  • Rekin biznesu: zdecydowanie nie, nagrody nie mogą mieć charakteru masowego za postawienie skrzynki z tabliczką i opisanie jej na forum.
  • Bogacz: zdecydowanie nie, jak wyżej - nagrody nie mogą mieć charakteru masowego.
  • Pan i władca: być może, w przypadku dobrze zarządzanych wspólnot - nie wystarczy zebrać sąsiadów.
  • Ilustrator: zdecydowanie nie, wystarczy Bibliotekarz, a ilustrowanie to niszowe zajęcie.
  • Mistrz miecza: raczej tak, jest chyba w innej zaakceptowanej propozycji.


#18
  • Moderator miesiąca: nie, za mało moderacji. //Dlatego jest przyznawana tylko na okres 1 miesiąca
  • Zasłużony: jak najbardziej.
  • Bibliotekarz: być może, 25 KB edycji
  • Architekt: na razie nie, za dużo innych spraw żeby jeszcze jury organizować. - odroczone
  • Rekin biznesu: Nagroda za największy zysk na koncie w danym miesiącu
  • Bogacz: zdecydowanie nie, jak wyżej - nagrody nie mogą mieć charakteru masowego.
  • Ilustrator: zdecydowanie nie, wystarczy Bibliotekarz, a ilustrowanie to niszowe zajęcie.


[Obrazek: OAeIeW]
#19
Moderator miesiąca: organizowanie głosowań w celu przyznania jednej nagrody nie ma na razie sensu, chyba że powoła się odpowiedzialną za to osobę.
Dla przejrzystości proponuję usunięcie z powyższego posta linijek, które nie uległy zmianie. (@JanekJaran)


#20
(09.06.2017, 23:04)Libter napisał(a): Moderator miesiąca: organizowanie głosowań w celu przyznania jednej nagrody nie ma na razie sensu, chyba że powoła się odpowiedzialną za to osobę.
Myślę, że norbi mógłby organizować na zwykłay fCrafcie, a ja na easy, żeby nie było podejrzeń.


[Obrazek: OAeIeW]
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości