Coming Soon ™

Ankieta: Czy jesteś za modernizacją opisanej strefy?
Tak
100.00%
10 100.00%
Nie
0%
0 0%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Modernizacja strefy centralnej mapy
#1
[spoiler]
Nick w grze: sopher
Cuboidy do usunięcia: mitnick_sklep, mitnick_manufaktura, smoczekq22_dom, vrivs_nie, beatasmih_sklep, zetowyhamowyx_dom4, crapteep_dom2, wejdas86_dom, nicek11_dom, _kuma_dom, xdamianpl_dom, haxiu_las, haxiu_ziemie, haxiu_domek, haxiu_dom, sporocus_sklep, sporocus_dom, dawidsejestem_dom, giavixo_dom, sanitariusz_dom, sanitariusz_droga, sanitariusz_sklep, bartex127_dom, roko_pl_dom
Współpraca z właścicielami cuboidów: lakipl002_portal, lakipl002_kopalnia, jqmey_trasa2, xnorbi_hotel, kjkijgw_dom, kjkijgw_dom3, kjkijgw_dom4, doq12_dom, libter_trasa1, libter_przycentrum, libter_przyspawn, kotey_dom, zizik_farma, zizik_droga, ksenik_dom, xtaszek_galeriasztuki, wormskox_dom, wiktors_sklep
Świat cuboida: zwykły świat
Uzasadnienie: niżej
Deklarowany czas rozbiórki: 1 miesiąc
Moderator nadzorujący: ktoś chętny?
Nie wypisałem wszystkich cuboidów, bo aktualnie nie byłem w stanie. Jest podana większość cuboidów w strefy środkowo-południowej.
[/spoiler]

Hej, skoro resetu mapy nie będzie to proponuję modernizację strefy centralnej mapy. Co się z tym wiąże? Trzeba będzie wyczyścić cały teren z budynków nieaktywnych graczy, podjąć współpracę z aktywnymi użytkownikami tego terenu oraz wybudować nową infrastrukturę:
  • publiczne farmy,
  • publiczny las,
  • miejsca pracy dla nowych graczy (po wprowadzeniu systemu prac na cuboidach),
  • wesołe miasteczko (?),
  • budynki mieszkalne,
a także przebudować istniejące budynki:
  • galeria sztuki (przy współpracy z xtaszek (cuboid: xtaszek_galeriasztuki),
  • centrum handlowe
  • hotel (przy współpracy z xnorbi)

Oczywiście sam tego nie jestem w stanie zrobić, dlatego potrzebuję chętnych osób do pomocy. Poniżej zdjęcie przewidzianej strefy do modernizacji:
[Obrazek: vWs5QQe.jpg]

[spoiler]
Zastrzegam sobie prawo do wolnego terenu po usunięciu cuboidów na zaznaczonej mapie (patrz wyżej).
Również zastrzegam sobie prawo do rezerwacji rozbiórki wypisanych cuboidów w tym temacie.
[/spoiler]


Odpowiedz
#2
Bardzo popieram ten pomysł.
(27.05.2017, 12:41)sopher napisał(a): a także przebudować istniejące budynki:
  • hotel (przy współpracy z xnorbi)
masz pomysł co z tym hotelem zrobić?


[Obrazek: fElmNP7.png]
Odpowiedz
#3
@Norbi
Hotel żeby był użyteczny gracze muszą z niego korzystać. Wiadomo, że gracze wolą wybudować swój dom, taki jaki tylko chcą, ale można wykorzystać hotel do przechowywania dużych ilości przedmiotów przez graczy - wszystko w centrum mapy.


Odpowiedz
#4
Mam pytanie czy jak by byłaby rozbiórka tych nieużywanych terenów to czy mogę wziąść sobie teren gracza haxiu?

(27.05.2017, 12:41)sopher napisał(a): Zastrzegam sobie prawo do wolnego terenu po usunięciu cuboidów na zaznaczonej mapie (patrz wyżej).
Również zastrzegam sobie prawo do rezerwacji rozbiórki wypisanych cuboidów w tym temacie.

Tylko czy mógłbym teren haxiu_dom chciałbym mieć domek w centrum przy ch i galerii sztuki

P.S Jestem współwłaścicielem galerii sztuki


Odpowiedz
#5
Ja jeden hotel mam, mogę 2 zbudować.


[Obrazek: OAeIeW]
Odpowiedz
#6
ja mogę posadzić nowy las publiczny :)


Odpowiedz
#7
Ja mogę się wziąć za rozbiórkę i zbudować coś ładnego w okolicy. Jakbym się przydał to zapraszam na priv ;)


Odpowiedz
#8
Za szybko na oficjalne rozbiórki, najpierw trzeba zebrać chętnych pomocników i nawiązać współpracę z właścicielami pozostałych cuboidów - przenoszę.


Odpowiedz
#9
Mogę pomóc z masową zagładą budynków za pomocą szlamobombowców Kappa


Odpowiedz
#10
(27.05.2017, 20:59)Janek222 napisał(a): Mogę pomóc z masową zagładą budynków za pomocą szlamobombowców Kappa

[Obrazek: facepalm.jpg]


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#11
Dodany do cuboidów, jakby występowały jakieś problemy/potrzebowałbyś materiałów pisz.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#12
halo ja żyje proszę o zostawienie moich cuboidów


Odpowiedz
#13
(09.06.2017, 20:18)KoteY napisał(a): halo ja żyje proszę o zostawienie moich cuboidów

Gdybyś dokładnie przeczytał #1 post to byś wiedział, że nie chcę rozbierać budynku na twoim cuboidzie tylko nawiązać z tobą współpracę dot. ewentualnych zmian na jego terenie.


Odpowiedz
#14
Ja mogę coś pomóc... jak będzie potrzeba to piszcie do mnie


Odpowiedz
#15
Ja pomoge :)


heya.
Odpowiedz
#16
Ja tez pomogę dam materiał lub go wytworze na potrzeby projektu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości