Coming Soon ™

Scrablord
#1
Gracz ten zniszczył mi shulkerbox na koordynatach 
X 835
z -91
Y 70
A nastepnie spalil go w lawie


#2
Bo próbujesz mi zamurować mój tunel ostatnie przejście moje!


#3
(11.05.2017, 23:25)scrablord napisał(a): Bo próbujesz mi zamurować mój tunel ostatnie przejście moje!

a czy mozesz zwrocic mi surowce na tego shulkera?


#4
(11.05.2017, 23:23)wilk napisał(a): Gracz ten zniszczył mi shulkerbox na koordynatach 
X 835
z -91
Y 70
A nastepnie spalil go w lawie

Byłam świadkiem tego zdarzenia, trwało ono ok 4-6 sekund, zniszczył tez enderchesta i zebrał obsydian. Poza tym niszczył wieże która miała być startem pod elytre


#5
To budujcie tą wieżę gdzieś indziej a nie zagradzacie mi wyjście z tunelu!

Jesteście oszukańczy oraz wredni http://imgur.com/a/hfUPH


#6
(11.05.2017, 23:33)scrablord napisał(a): To budujcie tą wieżę gdzieś indziej a nie zagradzacie mi wyjście z tunelu!

Budujemy wieże gdzie indziej aktualnie


#7
OffTopic
Czemu każdego dnia na tym forum widzę nową skargę na scrablorda?
Z nim serio jest coś nie tak? Według mnie trzeba coś z tym zrobić ;v


#8
Strasznie dzieciną dramę kręcicie. Oboje tak naprawdę robicie z siebie pośmiewisko, bez obrazy oczywiście. Czemu nie możecie rozwiązać tego w kulturalny sposób?


#9
Obaj (@scrablord, @wilk) zasługujecie na bany tymczasowe, jednak daję możliwość zawarcia zgody i anulowania wzajemnych roszczeń zawartych w tej i poprzedniej skardze (https://fcraft.pl/temat-skarga-na-dziwol...htylus-649) - nie ma potrzeby toczenia sąsiedzkiego sporu.


#10
Dobrze może być, proszę tylko, aby moja posesja na drodze została przedłużona, aby nie dało się jej zabudować, pozdrawiam wszystkich i przepraszam Naughtylus_.


#11
(12.05.2017, 10:26)scrablord napisał(a): Dobrze może być, proszę tylko, aby moja posesja na drodze została przedłużona, aby nie dało się jej zabudować, pozdrawiam wszystkich i przepraszam Naughtylus_.

a ja prosze o zwrocenie shulkera oraz jego zawartosci


#12
Dlaczego droczycie się i pozywacie na forum zamiast po prostu zignorować tego drugiego i dać sb siana?
Robicie tylko niepotrzebne afery i zaśmiecacje forum...


#13
(12.05.2017, 11:30)Locyc napisał(a): Dlaczego droczycie się i pozywacie na forum zamiast po prostu zignorować tego drugiego i dać sb siana?
Robicie tylko niepotrzebne afery i zaśmiecacje forum...

Straty @scrablord'a: Nieatrakcyjny teren, blokowany dostęp do domu i inne akcje, które (według mnie) mozna potraktować jako grief.
Straty @wilk'a: Utrasa shulkera i spakowanych itemów.

(Oczywiście mogą być też inne straty).

Jak ja nie trawię takich postów typu "weźcie dajcie se siana, i w ogóle, nic nie powiem, bo nawet wątku nie czytałem, ale dajta se spokój". Faktem jest to, że niezły się robi spam, ale jak ja tobie zrobię np. 50x50 hóia przed domem lub zwinę ci rzeczy ze skrzyń i jak będziesz miał zamiar płakać na forum, to też sobie powiesz "Ahh, dam se spokój". No chyba nie, bo poczujesz się w takiej sytuacji co najmniej nieswojo lub potraktowany niesprawiedliwie wobec zasad serwera.

Co do sprawy to się zbytnio nie wypowiem, bo nie znam szczegółów. Tyle mogę tutaj naskrobać, że żal mi @scrablord'a bo ma ładny domek i pasowałby on do przyzwoitego otoczenia, a nie bloku w popękanego stone bricku czy innego syfu.


#14
Ehh... chodziło mi tylko o to, że tak naprawdę niewiadomo dlaczego oni griefują się nawzajem...


#15
Atukam ma dużo racji, naprawdę. Z tego co mi wiadomo (jeśli się mylę proszę mnie poprawić) Scrablord miał tam dom postawiony wcześniej niż Naughtylus. Zbudował on, jak na ten serwer, bardzo ładny budynek, postarał się, a teraz jest według mnie griefowany/trollowany. Nie wiem jak to nazwać po prostu. Jeśli widzisz, że ktoś zbudował coś ładnego i jesteś świadom, iż chcesz zbudować obok coś co wygląda zgoła inaczej ani nie pasuje do stylu starszej budowli, ani w ogóle nie będzie jakoś nie wiadomo jak urokliwe, to czy z twojej strony nie jest to okazywanie braku szacunku budowniczemu? (ale pokrzaczyłem te zdanie SORRY xD) Problem był zbudować to gdzieś indziej, pod ziemią może? Albo chociaż spytanie się Scrablorda czy nie może ci pomóc zrobić coś z tym by wyglądało to estetycznie. :V 

@Scrablord jest mi ciebie naprawdę żal, jeśli ta akcja nadal będzie wyglądała tak jak na razie wygląda to z chęcią zaoferuję Ci przeprowadzkę gdzieś w moje strony, pomogę przenieść rzeczy itp..

[url=https://fcraft.pl/u%C5%BCytkownik-scrablord-213][/url]


#16
A ja wam powiem tyle, że nie wam oceniać piękno budowli bo po 1. To nie wasz teren. Po 2. Piękno jest względne - jednemu podoba się kloc z dirta a innemu pałac. To jest serwer, a na serwerze jest społeczność. Jak ktoś jest aspołeczny i nie potrafi akceptować zasad współegzystencji na serwerze to powinien się bawić sam na singlu. 

Tl;dr jak sie nie podoba to won


#17
(12.05.2017, 13:59)DeatPieRate napisał(a): A ja wam powiem tyle, że nie wam oceniać piękno budowli bo po 1. To nie wasz teren. Po 2. Piękno jest względne - jednemu podoba się kloc z dirta a innemu pałac. To jest serwer, a na serwerze jest społeczność. Jak ktoś jest aspołeczny i nie potrafi akceptować zasad współegzystencji na serwerze to powinien się bawić sam na singlu. 

Tl;dr jak sie nie podoba to won

Idealnie opisałeś to co odwala Naughtylus i jego banda. A chyba chciałeś tym go bronić xD


#18
(12.05.2017, 13:59)DeatPieRate napisał(a): A ja wam powiem tyle, że nie wam oceniać piękno budowli bo po 1. To nie wasz teren. Po 2. Piękno jest względne - jednemu podoba się kloc z dirta a innemu pałac. To jest serwer, a na serwerze jest społeczność. Jak ktoś jest aspołeczny i nie potrafi akceptować zasad współegzystencji na serwerze to powinien się bawić sam na singlu. 

Tl;dr jak sie nie podoba to won


Zdradzam się to wszystko jest kwestia gustu zrób sobie teren 500x500 sprzedaj działki z zastrzeżeniem budowania według jakiegoś kryterium i już a tak to może budujmy w stylu takim jak powstał pierwszy dom na serwerze bo inne może do nie go nie pasują


#19
W sumie śmieszna sytuacja, dwa trolle scrablorda trollują.
Aż sobie przypomniałem jak Lavard nad naszą działką stawiał SkyBlocka i jeszcze miał jakieś roszczenia - jak to się skończyło chyba każdy pamięta.


Uzyskaj wsparcie z zakresu programowania, lub porozmawiaj z ludźmi o podobnych zainteresowaniach - dołącz do społeczności Do programowania!
Są już u nas: @Libter, @Norbi i inni.
#20
Niech pvp wejdzie w życie bez żadnych ograniczeń i skończą się skargi siła zwycięży nad rozsądkiem hehehe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości