Coming Soon ™

Ankieta: Czy jesteś za wprowadzeniem tej propozycji?
Chcę obie propozycje
88.24%
15 88.24%
Chcę tylko pierwszą propozycję
11.76%
2 11.76%
Chcę tylko drugą propozycję
0%
0 0%
Nie chcę żadnej propozycji
0%
0 0%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[v2.1.5] Historia konta i wiadomość
#1

  1. Proponuję dodać historię zmian na naszym koncie, czyli zapisywanie kiedy nasz stan konta się zmienił i co się stało z pieniędzmi (pay, kantor, sklep)
  2. Zamienienie komendy /pay na /pay <gracz> <kwota> <wiadomość>. Wiadomość otrzymywali byśmy po dostaniu pieniędzy na konto w nawiasie. Zapisywana ona by była też w historii naszego konta (aby można było wiedzieć, za co dostaliśmy pieniądze)


[Obrazek: fElmNP7.png]
#2
W sumie, ta opcja może pozwolić sklepikarzom przyjmowanie przedpłaty z możliwością zabezpieczenia pieniędzy kupującego. :)


#3
Propozycja zostaje wstępnie zaakceptowana, jednak ze względu na niewielki priorytet nie zagwarantuję na razie terminu jej wykonania.


#4
Fajny pomysł : D


#5
Mam nadzieję że w przyszłej aktualizacji zostanie wdrożony system historii konta (opisany tutaj: https://fcraft.pl/temat-historia-konta-i...B%C4%87-64) który byłby BARDZO przydatny.


#6
(09.02.2017, 14:14)sopher napisał(a): Mam nadzieję że w przyszłej aktualizacji zostanie wdrożony system historii konta (opisany tutaj: https://fcraft.pl/temat-historia-konta-i...B%C4%87-64) który byłby BARDZO przydatny.
Aktywność w temacie propozycji nie była zbyt duża co nadaje jej średni priorytet (wykonanie zaplanowałem do v2.2), jednak przy odpowiednim uzasadnieniu przydatności mógłbym przemyśleć utworzenie tego systemu już w v2.1.5 lub przy kolejnej aktualizacji ;)


#7

  1. historia konta
    • kiedy ktoś coś u nas kupił/sprzedał w sklepie
    • za co otrzymaliśmy przelew od gracza
    • ile wpłaciliśmy/wypłaciliśmy do/z kantoru
    • podliczenie ile wydaliśmy na coś
    • ile zarobiliśmy
  2. wiadomośc w /pay
    • aby w historii konta było wiadomo za co dostaliśmy pieniądze


[Obrazek: fElmNP7.png]
#8
Liber dodaj to wcześniej,  fajny pomysł. :/


#9
[spoiler]
Powyższe posty były bardzo przekonujące Kappa
[/spoiler]
Najprawdopodobniej propozycja będzie zrealizowana już w v2.1.5! :O


#10
Zrealizowana w v2.1.5, komenda /historia [strona].


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości