Coming Soon ™

Ankieta: Czy chcecie nowy sposób na zdobycie slime ball'i ?
Tak, ale tylko na easy
33.33%
5 33.33%
Tak, ale tylko na hard
0%
0 0%
Tak, na wszystkich
40.00%
6 40.00%
Nie
26.67%
4 26.67%
Razem 15 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[Odrzucona] Nowy sposób zdobycia slime ball'i
#1
Nie wiem jak to jest na fcraft z slime'mami, ale GŁÓWNIE MYŚLE O easy gdzie w ogóle się nie respią więc zdobycie ich jest nie możliwe. Dlatego proponuje dodania 1% szansy na złowienie wędką jednego slime balla.


#2
Dodaj ankietę


[Obrazek: OAeIeW]
#3
1% mało ale zawsze coś :V


#4
Można zrobić, a najlepiej aby tylko na bagnach działało :>


[Obrazek: fElmNP7.png]
#5
(07.05.2017, 14:42)Ferbuson napisał(a): na easy w ogóle się nie respią więc zdobycie ich jest nie możliwe
Informacja fałszywa, spawn na easy nie był zmieniany.

Kolejna propozycja nie wnosząca niemal nic do rozgrywki, jeden duży slime da więcej kul szlamu niż setki udanych połowów.


#6
(07.05.2017, 15:06)Libter napisał(a):
(07.05.2017, 14:42)Ferbuson napisał(a): na easy w ogóle się nie respią więc zdobycie ich jest nie możliwe
Informacja fałszywa, spawn na easy nie był zmieniany.

Kolejna propozycja nie wnosząca niemal nic do rozgrywki, jeden duży slime da więcej kul szlamu niż setki udanych połowów.

Szansa na znalezienie jednego dużego slimeballa jest rzadsza niż tysiące udanych połowów ;)


#7
Polecam Slime Chunki i Looting III.


#8
(07.05.2017, 20:58)Reizernarog napisał(a): Szansa na znalezienie jednego dużego slimeballa jest rzadsza niż tysiące udanych połowów ;)
Zdecydowanie nie. Wystarczy porównać ilość slimeballi na rynku z siodłami (szansa na połów 0.8-1.9% + skrzynie w strukturach).


#9
Jakie niemożliwe zdobycie slimeball'i :V Zalega mi chyba stack, a planuje zbudować farmę, bo znalazłem parę slimechunk'ów. Nie czyńmy z fcraft.pl serwera, że solo można zdobyć wszystko. Wystarczy trochę popytać i pohandlować. :) Nie słyszałem, żeby ktoś pytał  się o slimeball'e, więc problem leży także w komunikacji.


#10
Dlatego bardziej się odnosilem do easy, bo nie wiedziałem jak to na fcraft wygląda. Mam juz kilka razy chodzone i ani jednego nie znalazłem na bagnach w Różnych miejscach . Pytałem się też ludzi i oni też nie spotkali nigdy


#11
Ja gram od początku easycrafta i spotkałem jednego ?


#12
(10.05.2017, 18:22)Ferbuson napisał(a): Dlatego bardziej się odnosilem do easy, bo nie wiedziałem jak to na fcraft wygląda. Mam juz kilka razy chodzone i ani jednego nie znalazłem na bagnach w Różnych miejscach . Pytałem się też ludzi i oni też nie spotkali nigdy
Nawet jeśli istnieje zapotrzebowanie - propozycja nadal dotyczy niemal bezużytecznej mechaniki. Przy obecnej liczbie udanych połowów na easy zostałoby wyłowione mniej niż pół stacka slimeballi, trzeba wymyślić inne rozwiązanie.


#13
dodanie ogólnodostępnego jednego spawnera slimów? takiego, żeby nikt nie mógł sobie przywłaszczyć? na koordach blisko 0/0


#14
Jestem przeciwko, wtedy byłoby ich znacznie za dużo


#15
Skoro slimeball + blaze powder = magma cream, tocmoże zrobić coś na odwrót i po polączeniu magmacreama z czymś wyjdzie slimeball?


[Obrazek: fElmNP7.png]
#16
(10.05.2017, 21:31)tydraniu napisał(a): dodanie ogólnodostępnego jednego spawnera slimów? takiego, żeby nikt nie mógł sobie przywłaszczyć? na koordach blisko 0/0
Rozwiązanie niesurvivalowe. [II.1] Serwer nie może posiadać żadnych budowli poza spawnem/spawnami ani żadnych cuboidów poza potrzebnymi do zabezpieczenia tych budowli - kształtuje tylko ogólną mechanikę rozgrywki.


#17
Może przepalając blok emeralda dostawał byś blok slime ball'owy albo w craftingu woda+maczka+sadzonka = 1 slime ball lub emerald + woda = slime ball .


#18
craft z emeraldów to świetny pomysł


#19
(11.05.2017, 20:37)tydraniu napisał(a): craft z emeraldów to świetny pomysł
[spoiler][Obrazek: k,Njk2MjE5MDMsNDcyNDUyMDc=,f,Jaroslaw_Ka...728812.jpg]
Osoby takie jak ja używają szlamu w dużych ilościach do produkcji maszyn. Czy wiesz ile to by pochłonęło emeraldów?[/spoiler]

Szlamu jest dużo, ale możnaby tę liczbe zwiększyć np. dodając przywoływanie szlamów z......... wody?


Villagers are love, villagers are life <3
#20
(12.05.2017, 19:21)Janek222 napisał(a): Osoby takie jak ja używają szlamu w dużych ilościach do produkcji maszyn. Czy wiesz ile to by pochłonęło emeraldów?
To dalej zdobywaj szlam standardowymi metodami, korzystanie ze szmaragdów jest opcjonalne.

Na easy pojawi się crafting wykorzystujący szmaragdy, a w przypadku głównego serwera propozycja jest całkowicie zbędna - przenoszę.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości