Coming Soon ™

Grief
#1
Nie dość, że jakiś IDIOTA zgriefował mój kawałek terenu (ściął wszystkie drzewa + zbudował płot) na mapie to jeszcze założył cuboida z nazwą "sopher_dom" do którego nie mam dostępu -.-

Proszę o ukaranie delikwenta (oddanie mojego należnego, usunięcie płotu oraz tymczasowy ban) oraz dostęp do "mojego" cuboida.

PS. Proszę jeszcze o sprawdzenie logów ze skrzynek czy nic nie zostało skradzione.


#2
Przedmioty i drzewa zostały przywrócone rollbackiem, a płot usunięty.
Gracze MrRafikXD, LowDamage, Tigusek i Rodaque wzywani są do oddania ukradzionych (i zduplikowanych po rollbacku) przedmiotów w celu ich zniszczenia.


#3
(12.01.2017, 23:28)Libter napisał(a): Przedmioty i drzewa zostały przywrócone rollbackiem, a płot usunięty.
Gracze MrRafikXD, LowDamage, Tigusek i Rodaque wzywani są do oddania ukradzionych (i zduplikowanych po rollbacku) przedmiotów w celu ich zniszczenia.

Heja. Przede wszystkim chciałbym przeprosić sopher'a za kradzież jego itemków ale myślałem, że z niezabezpieczonych cuboidów można brać rzeczy ze skrzynek (później przeczytałem regulamin ;-; ). Niestety jak wracałem ze skradzionym łupem zginąłem przez endermana. Oczywiście wszystkie rzeczy zwrócę, pozbieram i oddam wszystko co ukradłem tylko niech mi ktoś zrobi listę co dokładnie zostało zabrane. Jeszcze raz przepraszam  ;)


#4
(13.01.2017, 13:24)Rodaque napisał(a): Heja. Przede wszystkim chciałbym przeprosić sopher'a za kradzież jego itemków ale myślałem, że z niezabezpieczonych cuboidów można brać rzeczy ze skrzynek (później przeczytałem regulamin ;-; ). Niestety jak wracałem ze skradzionym łupem zginąłem przez endermana. Oczywiście wszystkie rzeczy zwrócę, pozbieram i oddam wszystko co ukradłem tylko niech mi ktoś zrobi listę co dokładnie zostało zabrane. Jeszcze raz przepraszam  ;)
Po rollbacku wszystkie przedmioty wróciły do skrzyń. Pozostało jedynie usunięcie duplikatów, co w Twoim przypadku załatwił już enderman ;)
Odbanowuję.


#5
Witam, wchodze na serwer a tuu "Banned" . No trochę się dziwiłem lecz po przeczytaniu regulaminu w sumie stosowna kara (mój błąd) . Gram tutaj na serwerze z "LowDamage" i nasza przygoda właśnie zaczęła się od znalezienia nie zabezpieczonych skrzynek. Wyglądało to w sumie tak, że nabraliśmy troche rzeczy po czym nie mogliśmy się ruszać ::D No i niestety trzeba bylo prawie wszystko zostawić z tego co pamiętam nabrałem dużo węgla z LowDamage. Szukalismy miejsca gdzie tu sie osiedlic lecz przyszla noc zabil nas nieszczesny lucznik i po itemkach ::D Jesli trzeba cos oddac mozna dac liste nazbieram stosowne rzeczy. Przyjemny serwer wiec nie chcialbym skonczyc gry przez glupote ::) Pozdrawiam.


#6
(13.01.2017, 22:47)Tigusek napisał(a): No i niestety trzeba bylo prawie wszystko zostawić z tego co pamiętam nabrałem dużo węgla z LowDamage. Szukalismy miejsca gdzie tu sie osiedlic lecz przyszla noc zabil nas nieszczesny lucznik i po itemkach ::D
W tym przypadku serwer reprezentowany przez szkieleta również wykonał dobrą robotę kasując przedmioty. Odbanowuję was obu :>


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości