Coming Soon ™

Skarga na sophera
#1
Jego zachowanie jest po prostu żenujące.
Dowody:
[Obrazek: .eJwNwlEOgyAMANC78C9tgdLhZRaCBE1UCODXsrt...height=233][Obrazek: .eJwFwdsNwyAMAMBdGABjHnbJNoggEikJCLtfVXb...height=250][Obrazek: .eJwFwW0OgyAMANC7cADKxxDxMksDBHFqCe1-Lbu...height=250]

[spoiler]Ta sama procedura co z pozostałymi kontami, tajna informacja dla @Libter[/spoiler]
Zapisz


#2
Juuż daj spokój, tylko jeszcze gorzej ich zdenerwujesz :<


#3
[Obrazek: 9e328a94d8b5710a4f20ea609c9b949a_comment...60-360.png]
Mniejszej grafiki się nie dało? Daj screany lepszej jakości?


[Obrazek: OAeIeW]
#4
(04.05.2017, 15:50)Janek222 napisał(a): Juuż daj spokój, tylko jeszcze gorzej ich zdenerwujesz :<


Nie chciałem tego pisać. Ale tego nie idzie wytrzymać.

(04.05.2017, 15:52)JanekJaran napisał(a): [Obrazek: 9e328a94d8b5710a4f20ea609c9b949a_comment...60-360.png]
Mniejszej grafiki się nie dało? Daj screany lepszej jakości?


Obwiniaj Discorda :V


#5
Zamiast próbowaćpróbować na wszystkiensposoby robić innym na złe, polecam sięuspokoić i nie doprowadzać do tego, aby tak pisał.

NaważyNaważyłeś sobie piwa, to teraz je wypij.


[Obrazek: fElmNP7.png]
#6
To on rozpoczął wojnę. Piszę tą skargę ku przestrodze innych.


#7
Ktoś tobie napisał "wypierdalaj" to piszesz skargę.
Do mnie startujesz z zaczepkami to według ciebie jest troll bo przecież to było nażarty.


Bo dojebać komuś możesz, ale jak ktoś chce tobie dojebać to kulisz ogon uciekasz pod biurko Libtera z nadzieją że znów nic się Tobie nie stanie.
Przecież "Libter nie chce tracić dobrego gracza"


#8
Ta "wojna" zaczyna robić się nudna. Spotkajcie się na piwie i dogadajcie się jakoś. Jak się jeden uspokoi, to drugi do pieca dorzuca i tak w kółko. Przecierz pzeprosić nie jest tak trudno. Pozdrawiam :D

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wysłane z szajsunga Kappa


#9
(04.05.2017, 17:07)matiut2 napisał(a): Ta "wojna" zaczyna robić się nudna. Spotkajcie się na piwie i dogadajcie się jakoś. Jak się jeden uspokoi, to drugi do pieca dorzuca i tak w kółko. Przecierz pzeprosić nie jest tak trudno. Pozdrawiam :D

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wysłane z szajsunga Kappa

No właśnie że z nubem na piwo nie mozna Kappa


#10
To na frytki do McDonalda coś wymyślicie Kappa


#11
NoobLenny... możesz przestać płakać o byle co? Co chwile robisz bezsensowne skargi, w dodatku na tych "dowodach" widać tyle, co kot napłakał.

Cytat:wypierdalaj x2


#12
Te mutikonto moze zostać? ;-; (nooblenny_skarga_na_jqmey i sophera)


#13
Lenny jeśli wszyscy odpowiedzieli się na nie nawet jeśli @sopher jeszcze nie odpowiedział to sądze tak jak inni: Weź się w garść i skończ z tym :)


#14
Nooblenny nawet ja ci powiem, że twoje zachowanie jest żałosne.


#15
przepraszam
[spoiler]
a tak serio to wypierdalaj gdzieś indziej wkurwiać ludzi, nie tutaj - chcę sobie spokojnie pograć, wchodzę na serwer i dostaję maila o jakichś zażaleniach czy chuj wie co. skończ już.
[/spoiler]


#16
Niech mondrzejszy ustąpi głupszemu i po sprawie jak nie to jajca ogolić i do przeczkola wysłać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


#17
Screeny słabej jakości i wygląda na to, że zaskarżana wypowiedź @sopher była odpowiedzią na wcześniejsze prowokacje:
(05.05.2017, 04:37)sopher napisał(a): chcę sobie spokojnie pograć, wchodzę na serwer i dostaję maila o jakichś zażaleniach czy chuj wie co. skończ już.

Zamykam.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości