Coming Soon ™

Crepperów
#1
=============================================================================================
                                                              SPIS POSIADACZY DZIAŁEK:
=============================================================================================
Piesm
Mskkf
Pigaaxo
kapix552
papjer
senoxik2
TheRaren
xduwarx
xtaszek
=============================================================================================
                                                                    DODATKOWE INFO:
x 764 z 364
Miasto znajduje się na trawiastym terenie.
Ma połączenie drogowe z siecią dróg, zaraz obok są bagna oraz lasy
To jest to samo miasto co tutaj(informacje w linku mogą być/są nieaktualne.)
mieście wybierasz teren budujesz dom i nie kupujesz żadnego gruntu. 
=============================================================================================
                                                                    ADMINISTRACJA
=============================================================================================
Miasto należy do ZMF 
Wszystkie obiekty znajdujące się na terenie miasta wchodzą w jego skład i żadne tabliczki, płoty ,
wiadomości powitalne cuboida itp. nie zmienią tego.
=============================================================================================
                                                                        PROJEKTY
=============================================================================================
Kolej Crepperów-Kretowice
=============================================================================================


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
Odpowiedz
#2
Co na celu ma ten tamat ? Bo nie rozumiem. /to nie krytyka ani nic podobnego, tylko doprecyzuj o co chodzi :D


Odpowiedz
#3
(04.05.2017, 17:32)matiut2 napisał(a): Co na celu ma ten tamat ? Bo nie rozumiem. /to nie krytyka ani nic podobnego, tylko doprecyzuj o co chodzi :D

Po prostu opis miasta i lista graczy :v


Odpowiedz
#4
Chociaż kordy podaj jakby ktoś chciał się osiedlić (o ile można).


Odpowiedz
#5
(04.05.2017, 17:53)matiut2 napisał(a): Chociaż kordy podaj jakby ktoś chciał się osiedlić (o ile można).

Dodane.


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
Odpowiedz
#6
Może pokoloruj na zielono nicki graczy, którzy mają status aktywnych (komenda /info <gracz>).


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#7
Możesz mi wytłumaczyć jakim cudem jestem na tej liście mieszkańców jeżeli nigdy nawet tam nie byłem?


[Obrazek: fElmNP7.png]
Odpowiedz
#8
(02.06.2017, 09:56)Norbi napisał(a): Możesz mi wytłumaczyć jakim cudem jestem na tej liście mieszkańców jeżeli nigdy nawet tam nie byłem?

może zakładałeś cuba


Odpowiedz
#9
(02.06.2017, 11:25)wilk napisał(a):
(02.06.2017, 09:56)Norbi napisał(a): Możesz mi wytłumaczyć jakim cudem jestem na tej liście mieszkańców jeżeli nigdy nawet tam nie byłem?

może zakładałeś cuba

Nawet jak zakladalem to na liscie mieszkancow nie powinienem byc


[Obrazek: fElmNP7.png]
Odpowiedz
#10
Informacje nt. miasta zostały przeniesione na wiki: tutaj.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
Odpowiedz
#11
(02.06.2017, 14:20)Norbi napisał(a):
(02.06.2017, 11:25)wilk napisał(a):
(02.06.2017, 09:56)Norbi napisał(a): Możesz mi wytłumaczyć jakim cudem jestem na tej liście mieszkańców jeżeli nigdy nawet tam nie byłem?

może zakładałeś cuba

Nawet jak zakladalem to na liscie mieszkancow nie powinienem byc

Kiedy to uzupełniałem był tam cuboid z twoim nickiem.


  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
Odpowiedz
#12
(02.06.2017, 19:31)piesm napisał(a): Kiedy to uzupełniałem był tam cuboid z twoim nickiem.
Czyli wypisujesz każdego nie wiedząc kto mieszka tak naprawdę w tym mieście?


[Obrazek: fElmNP7.png]
Odpowiedz
#13
Na cuboidzie był dom.



  [Obrazek: JWhNnxU.jpg]
Odpowiedz
  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości