Coming Soon ™

Skarga na Jqmey
#21
[Obrazek: 9ynQBt3.jpg]


#22
[Obrazek: b48ee65e65f2b37f988d376e58648e56.jpg]


#23
Wojna na memy? Kappa


#24
Proponuję nie odpowiadać niepotrzebnie w wątku, bo aktualnie on czuje satysfakcjsatysfakcję, że ktoś mu odpowiada w wątku.

On to robi dla fejmu, nie dla złożenia skargi. Przecież te roszczenia w postaci "daj 1000$ a zapomnę" to są tylko wyłudzenia.
W ramach walki z nim proponuję wam, graczom, abyście tak jak @sopher i @Jqmey zabraniali mu wstępu na wasze cuboidy pod groźbą zabicia.
Kiedyś chłopakowi się znudzi.


[Obrazek: fElmNP7.png]
#25
Aha. Czyli chcesz mi uniemożliwiać zakupy, dobrze myślę?

A, te "1000$ a cofnę oskarżenia" to nie wyłudzenia. Nie musi mi dać. O sprawie w końcu mogę zapomnieć.


#26
(30.04.2017, 08:56)nooblenny_skarganajqmey napisał(a): Aha. Czyli chcesz mi uniemożliwiać zakupy, dobrze myślę?

Aktualnie masz zakaz wejścia jedynie do straganów i pawilonów netherowych oraz centrum handlowego, więc nie pisz jakbyś był odcięty od wszystkich sklepów na serwerze.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#27
A WIĘC UNIEMOŻLIWIASZ MI ZAKUPY W MINIMUM 70%. 2000$ odszkodowania i cofnięcie swoich słów.

Dodam jeszcze niesłuszne wyciszenie i utratę rangi masz jak w banku.

Dodam jeszcze że do czynu zabronionego doszło poza oszkloną drogą, gdyby było to na niej byłbym cicho.


#28
(30.04.2017, 10:32)nooblenny_skarganajqmey napisał(a): A WIĘC UNIEMOŻLIWIASZ MI ZAKUPY W MINIMUM 70%. 2000$ odszkodowania i cofnięcie swoich słów.

Dodam jeszcze niesłuszne wyciszenie i utratę rangi masz jak w banku.

Dodam jeszcze że do czynu zabronionego doszło poza oszkloną drogą, gdyby było to na niej byłbym cicho.

To nie ja uniemożliwiam, zakaz korzystania z ch pochodzi od @sopher. Wyciszenie było za obrazę mnie, więc nie pisz, że było niesłuszne. Spalenie było karą za twoje prowokacje, spam na czacie powiadomieniami o sklepie i wchodzenie do tuneli.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#29
Sam zacząłeś się kłócić. Żądam usunięcia tego wyciszenia i 1000$ teraz.

I gdzie @sopher napisał że mi nie wolno korzystać z ch? Wiąże się to raczej z usunięciem też mojego stoiska i jedyny dostęp do świata zewnętrznego przez zwykły świat/smoczą przystań. Ah, tamtędy też nie mogę.


#30
(30.04.2017, 10:54)nooblenny_skarganajqmey napisał(a): Sam zacząłeś się kłócić. Żądam usunięcia tego wyciszenia i 1000$ teraz.

I gdzie @sopher napisał że mi nie wolno korzystać z ch? Wiąże się to raczej z usunięciem też mojego stoiska i jedyny dostęp do świata zewnętrznego przez zwykły świat/smoczą przystań. Ah, tamtędy też nie mogę.

Otrzymałeś wyciszenie za obrażanie mnie i mojej rodziny, nie rozumiem o czym tutaj dyskutować. @sopher przekazał informację do @Norbi o zakazie wejścia dla ciebie na teren ch.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#31
Zmniejszenie do jednego dnia i będziemy kwita.


#32
(30.04.2017, 11:05)nooblenny_skarganajqmey napisał(a): Zmniejszenie do jednego dnia i będziemy kwita.

Wyciszenie za obrazę moderatora podczas jego obecności na serwerze może mieć taką długość jaką on chce, za to, że obraziłeś nie tylko mnie, ale także moją rodzinę postanowiłem, aby wyciszenie miało długość 7 dni.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#33
Dwa dni - świetna oferta.


#34
Spalenie lawą powstało bardzo blisko wejścia do drogi, na bazie dotychczasowych zeznań można potwierdzić że NoobLenny został spalony bezpośrednio po wyjściu z drogi na którą nie miał wstępu - skargę odrzucam i zamykam.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości