Coming Soon ™

Skarga na Jqmey
#1
Witam. Skarga pewnie jest bezpodstawna. @Jqmey uniemożliwia mi dostęp do expiarki Libtera bez straty przedmiotów, np. pereł Endu/wytrzymałości na elytrach/ekwipunku.


#2
Jak uniemożliwia? Opisz dokładniej, zamieść dowody.


#3
(25.04.2017, 13:50)Libter napisał(a): Jak uniemożliwia? Opisz dokładniej, zamieść dowody.

Nie uniemożliwiam, zakazełem tylko jego wstępu do moich tuneli.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#4
(24.04.2017, 21:04)Jqmey napisał(a):
(24.04.2017, 21:00)NoobLenny ( ͡° ͜ʖ ͡°) napisał(a): Uniemożliwiasz mi dostęp do expiarki Libtera.

Piszesz jakbym wybudował wszędzie tam bedrock i mój tunel byłby jedynym przejściem. Nikt ci nie każe z niego korzystać, przejdź się poboczem.


#5
(24.04.2017, 20:49)Jqmey napisał(a):
(24.04.2017, 20:35)NoobLenny ( ° ʖ °) napisał(a): Z dniem dzisiejszym masz nakaz umożliwić mi przejście. Jeśli to oznacza całkowite odcięcie od portalu do swojego domu żądam 500$ rekompensaty.

Z dniem dzisiejszym odmawiam Kappa. Tunele to własność prywatna (jak powiedział @Libter) i mam prawo do decydowania kto tam może wejść a kto nie. Ze względu na chęć ochrony wizytatorów tunelu decyduję o zakazie wchodzenia przez takie raki osoby jak ty.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#6
Problem - muszę coś stracić by dotrzeć. Jeśli tunel prowadzi prosto do expiarki dojście jest niemożliwe. A w sumie może tam puszczę nitkę koniostrady, muszę się tylko spytać o to @Libter. Do zamknięcia.


#7
(25.04.2017, 14:03)NoobLenny ( ͡° ͜ʖ ͡°) napisał(a): Problem - muszę coś stracić by dotrzeć. Jeśli tunel prowadzi prosto do expiarki dojście jest niemożliwe. A w sumie może tam puszczę nitkę koniostrady, muszę się tylko spytać o to @Libter. Do zamknięcia.

Nie prowadzi przez całą długość.


SKLEP JQMEY'A
Tanie Beacony (750$/szt.), Elytry (500$/szt.), Shulkerowe skrzynie (350$/szt.) i nie tylko!
#8
Zamykam na prośbę autora.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości