Coming Soon ™

[25.04.2017] easy.fCraft.pl - nowy wariant serwera
#30
Co do samego w sobie serwera, niby faktycznie jest to ułatwienie dla budowniczych, jednak średnio mnie to przekonuje. Rozgrywka z /tpa, /sethome, /home i innymi takimi bajerami jest nudna. Nie ma żadnego budowania dróg, łączenia się działek. Po prostu robisz coś i używasz /tpa. System wagi też dodaje sporo uroku, raz, że coś realnego, dwa, że w końcu nauczyłem się lepszego planowania co wziąć do ekwipunku, zawsze zawalałem sobie cały i tyle - bo mogę.  Odnosząc się jeszcze do ułatwienia dla budowniczych, w chwili obecnej wystarczy sobie postawić beacona siła II (którego zdobycie będzie bardzo szybko możliwe bez żadnych problemów) i będziemy mogli nosić shulkera, który da nam prawie tyle miejsca co normalny plecak. Do tego w momencie gdy możemy go otwierać uderzając nim jest jeszcze prościej. Tak więc argument zerowy.

Kolejna degradacja dobrego trybu na rzecz piaskownicy - EasyHC, EasyWojnyGildii, EasyTheWalls - co dalej, EasyFC? :V

Do tego mam jeszcze pewne obawy co do tego serwera - skoro jest on robiony pod publikę osób 10 letnich (jak nie mniej, bo chyba każda dojrzalsza osoba wybierze ciekawszą rozgrywkę zamiast EasyFC) - czy poradzą sobie oni z systemem waluty pochodzącej od złota, oraz innymi aspektami technicznymi? Na FCrafcie jest wiele ciekawostek których większość osób z EasyHC nie zrozumie.

NO I CO TO ZA EASYHC BEZ EVENTÓW Z DIAMENTAMI I DARMOWEGO VIPA NA START. :(


Uzyskaj wsparcie z zakresu programowania, lub porozmawiaj z ludźmi o podobnych zainteresowaniach - dołącz do społeczności Do programowania!
Są już u nas: @Libter, @Norbi i inni.
  


Wiadomości w tym wątku
RE: easy.fCraft.pl - nowy wariant serwera - przez jahumen - 25.04.2017, 19:52



Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości