Coming Soon ™

Ankieta: dodać?
tak
20.00%
2 20.00%
nie
80.00%
8 80.00%
Razem 10 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

[v2.2.4] Kanały na czacie
#1
Mam propozycję: Wprowadzenie kanałów na czacie, tak, by nie mieszało się wszystko na jednym tylko każdy gracz mógł założyć własny kanał i rozmawiać z kolegami o budowie.

Podstawowym kanałem byłby "globalny"


[Obrazek: fElmNP7.png]
#2
Jestem w pełni na nie, według mnie pomysł bezsensowny - od tego jest /msg - a dla rozmów grupowych można zorganizować się na teamspeaku.


Uzyskaj wsparcie z zakresu programowania, lub porozmawiaj z ludźmi o podobnych zainteresowaniach - dołącz do społeczności Do programowania!
Są już u nas: @Libter, @Norbi i inni.
#3
Jesli gracze przestaliby pisac na chacie globalnym, serwer stracilby klimat.
Tak jak jahumen, na NIE.


#4
Przytoczę pewną ideę, jaka zaistniała na jakimś starszym serwie, która to polegała na czatach regionalnych - każdego gracza "słychać" na np. 200 kratek. Jeżeli coś się chciało napisać globalnie, trzeba było dodać na początku "!". Jakby co, to tylko taka moja dygresja, która mi się nasunęła.

Co od pomysłu to jednak nie, choćby z tego powodu, że widać jak serwer żyje i jest aktywny.


#5
Popieram kolege up!


[spoiler]
[Obrazek: BzSPGL9.png]
[/spoiler]
#6
Moim zdaniem pomysł nietrafiony, jak wyglądałaby np. kontrola chatu? Przecież mod nie będzie skakał pokojach i sprawdzał, a jak bedą jakieś reklamy serwera? Na nie


#7
To jest spoko, o ile gra ma dostosowane do tego gui umożliwiające tworzenie kart, tak jak w wielu mmo. MC tego nie ma i imo utrudniało by to tylko ogarnianie tego co kto gdzie pisze.


Na nie.


#8
(03.02.2017, 00:23)BoroJolo napisał(a): Moim zdaniem pomysł nietrafiony, jak wyglądałaby np. kontrola chatu? Przecież mod nie będzie skakał pokojach i sprawdzał, a jak bedą jakieś reklamy serwera? Na nie
Moderacja widziałaby w takiej sytuacji wszystkie publiczne pokoje.

(02.02.2017, 21:30)Atukam72 napisał(a): Przytoczę pewną ideę, jaka zaistniała na jakimś starszym serwie, która to polegała na czatach regionalnych - każdego gracza "słychać" na np. 200 kratek. Jeżeli coś się chciało napisać globalnie, trzeba było dodać na początku "!". Jakby co, to tylko taka moja dygresja, która mi się nasunęła.
Chat lokalny jest dobrym pomysłem na serwery zbliżone bardziej do RPG lub ewentualnie na survivale z dużą mapą, żeby sprawdzać czy ktoś jest w pobliżu. Na tym serwerze nie widzę zastosowania tego systemu ani do rozmów prywatnych (łatwość podsłuchania z 200 kratek), ani do handlu (można szybko dojechać ze znacznie większej odległości niż 200 kratek).

Co do tematu:
(02.02.2017, 21:30)Atukam72 napisał(a): nie, choćby z tego powodu, że widać jak serwer żyje i jest aktywny.


#9
Propozycja zostaje odrzucona ze względu na małe poparcie.


#10
Chat grupowy został dodany w v2.2.4, funkcjonalność podobna do kanałów i znacznie prostsza w obsłudze - każdy może utworzyć konwersację, a następnie na nią odpowiadać.


  




Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości